5:1
- : -
FD Teplice

FD Teplice - Prague Tigers 7:7
11. Daniel Kocaj, 16. Ondřej Duben, 38. Daniel Kocaj, 42. Tobiáš Tychler, 44. Tobiáš Tychler, 45. Matyáš Drobný, 45. Ondřej Duben - 2. Matěj Gross, 8. Simon Ščasný, 8. Robert Málek, 20. Adam Jánský, 23. Jakub Langhammer, 24. Daniel Groh, 43. Matěj Gross; rozhodčí: Jaroslav Verner - Martin Preclík; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Matyáš Dřevěný ? - Filip Češner ?; po třetinách: 1:3, 1:3, 5:1;
45:00
44:59
Branku družstva FD Teplice vstřelil #11 Ondřej Duben, asistoval #73 Matyáš Drobný (7:7).
44:14
Branku družstva FD Teplice vstřelil #73 Matyáš Drobný, asistoval #17 Ondřej Rejcha (6:7).
43:10
Branku družstva FD Teplice vstřelil #12 Tobiáš Tychler, asistoval #95 Lukáš Miněk (5:7).
42:41
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #42 Matěj Gross, asistoval #85 Simon Ščasný (4:7).
41:06
Branku družstva FD Teplice vstřelil #12 Tobiáš Tychler, asistoval #11 Ondřej Duben (4:6).
37:53
Branku družstva FD Teplice vstřelil #7 Daniel Kocaj bez asistence (3:6).
34:28
Timeout Prague Tigers
30:00
30:00
28:52
Vyloučen hráč #42 Matěj Gross družstva Prague Tigers na 2 minuty za blokování hokejky.
23:29
Timeout FD Teplice
23:29
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #90 Daniel Groh, asistoval #21 Matyáš Kallup (2:6).
22:59
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #88 Jakub Langhammer, asistoval #99 Tomáš Pluhař (2:5).
19:26
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #43 Adam Jánský, asistoval #36 Tomáš Jirička (2:4).
15:37
Branku družstva FD Teplice vstřelil #11 Ondřej Duben bez asistence (2:3).
15:00
15:00
10:49
Branku družstva FD Teplice vstřelil #7 Daniel Kocaj, asistoval #12 Tobiáš Tychler (1:3).
07:31
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #97 Robert Málek, asistoval #8 Radek Šach (0:3).
07:00
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #85 Simon Ščasný, asistoval #91 Slavomír Trepera (0:2).
01:09
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #42 Matěj Gross, asistoval #60 Petr Kulvajt (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jaroslav Verner a Martin Preclík.
00:00
00:00
Line-up hostů Prague Tigers:
00:00
Line-up domácích FD Teplice: brankář: Matyáš Dřevěný; hráči v poli: Lukáš Miněk, Tobiáš Tychler, Ondřej Duben, Ondřej Knapík, Jan Veselý