0:4
2:0
- : -

Florbalová akademie MB - Orel Rtyně v Podkrkonoší 3:4
12. Petr Machač, 44. Hieu La Ngoc, 47. Hieu La Ngoc - 27. Miroslav Kábrt, 30. Jakub Téra, 34. Adam Petera, 38. Adam Vejrek; rozhodčí: Filip Bollardt - Václav Flek; vyloučení: 3:0; využití: 0:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Radovan Kopuletý 15 - Jan Seidl 14; po třetinách: 1:0, 0:4, 2:0;
60:00
Střely na bránu ve 3. třetině: FA MB 7, Orel Rtyně 6.
60:00
Komentář trenéra hostů: První třetinu jsme se více méně rozkoukávali a soupeř nás přehrával. Pak ale jsme udělali vítr v kabině a začalo to šlapat, jezdili jsme na krev, dávali goly a dotáhli utkání do vítězného konce. Soupeři děkuji za férové utkání.
60:00
Komentář trenéra domácích: Tento zápas nevyhrál lepší tým, škoda pro nás. Nebýt našeho výpadku ve druhé třetině a dobrého výkonu soupeřova brankáře, tři body by byly naše. Díky všem za utkání.
60:00
59:33
Domácí obrana teď zabránila gólu do prázdné brány.
56:42
Hostující gólman teď nechal domácím poměrně hodně prostoru pro zakončení, ale Krouský se k míčku nedostal včas.
56:08
Zákeřná střela po zemi, ale Kopuletý si poradil.
55:21
Hostující gólman parádním zákrokem zlikvidoval Ulmanův střelecký pokus.
54:34
Menší zmatek před bránou hostů, ale k dorážce se nikdo z domácích nedostal.
53:17
Vyhnánek se střelou moc otálel a nakonec se k zakončení nedostal.
52:43
Střelu Langa vyráží hostující gólman.
49:39
Zatím velice dobře odbráněné oslabení.
48:59
Vyloučen hráč Jiří Krouský družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za bránění ve hře.
47:14
Dobrý střelecký pokus Ulmana končí těsně vedle brány.
46:21
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Hieu La Ngoc, asistoval Tomáš Malý (3:4).
45:02
Míček proletěl kolem boleslavské brány, ale naštěstí pro domácí tam nebyl nikdo připravený na dorážku.
43:14
Vyloučen hráč Jan Ulman družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za hrubost.
43:03
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Hieu La Ngoc, asistoval Aleš Tůma (2:4).
42:23
Kopuletý dostal přes prsty, když se snažil zabránit dalšímu nebezpečnému útoku hostů.
40:54
Hostům se nepodařilo zpracovat balonek u své brány, ale domácí toho nedokázali využít.
40:00
40:00
39:58
Hodně lidí před bránou hostů = nulová šance dostat míček za čáru.
38:44
Rtyně měla dobře rozjetou útočnou akci, v poslední fázi útoku však přichází ztráta míčku a domácí jsou zachráněni.
37:04
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Adam Vejrek, asistoval Miroslav Kábrt (1:4).
36:59
Další střela domácích jde těsně nad bránu.
36:23
Vyhnánek trefuje prvního hráče, který mu stál v cestě.
35:25
Tůma v gólové šanci - ale netrefuje.
33:37
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Adam Petera, asistoval Dominik Jansa (1:3).
33:37
Opravdu hodně povedená akce v podání hostujícího celku končí dalším gólem v naší síti.
32:15
Povedený zákrok Kopuletého.
30:24
Domácí úspěšně napadají rozehrávku hostů a hra se přesouvá až před bránu Rtyně.
29:12
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Jakub Téra, asistoval Dominik Hebelka (1:2).
27:21
Míček se teď více pohybuje ve vzduchu než na hřišti. Nakonec ale domácí hru trochu zklidnili a hned z toho byl dobrý střelecký pokus.
26:22
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Miroslav Kábrt, asistoval Marek Weinelt (1:1).
24:52
Hosté to tentokrát zkusili pouze lehkým nahozením na bránu, ale ani to, jak se zdá, není cesta k úspěchu.
23:22
Nepřesná střela v podání Tůmy.
22:09
Rychlá rozehrávka Rtyně a prudká střela jen těsně míjí boleslavskou bránu.
20:52
Rtyně úspěšná v napadání naší rozehrávky. Tůmovi se podařilo zblokovat nebezpečnou střelu.
20:00
20:00
Střely na bránu v 1. třetině: FA MB 7, Orel Rtyně 5.
20:00
19:57
Další střela Rtyně jde těsně nad horní tyč.
17:21
Krouský bojuje u mantinelu úplně sám, a tak se k míčku dostávají hosté. Fotbalovým výkopem následně posílají míček až k naší střídačce.
16:40
Vyhnánek získal míček, ale po nepovedené přihrávce ho zase ztrácí a situaci musí zachraňovat Malý.
14:17
U brány hostů se teď urputně bojovalo o míček. Nakonec budou po faulu rozehrávat domácí.
13:24
Ulmanova střela končí mimo hřiště.
12:21
Tůmovi se podařilo obrat soupeře o míček. Následná střela jde však mimo bránu.
11:43
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Petr Machač, asistoval Zdeněk Vyhnánek (1:0).
09:53
Hosté trefují tyč.
09:35
Střelecký pokus hostů končí mimo hřiště.
09:09
Vyloučen hráč Petr Machač družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za blokování hokejky.
08:23
Rtyně se dostává do zajímavých šancí. Na první gól tohoto utkání ale stále čekáme.
07:46
Tůma pouze do boční sítě.
05:58
Rtyně se drží u míčku a pomalu připravuje další útočnou akci.
04:32
Tůma pod tlakem přesně přihrává Langovi a útočná akce domácích pokračuje.
03:40
Machač vybojoval míček, následuje faul a domácí budou rozehrávat z rohu.
02:20
Pánek se pokusil najít před bránou volného Langa. Přihrávka prošla, zakončení však selhalo.
01:57
Hra se opět rychle přesunula k bráně domácích. Hosté budou rozehrávat z rohu.
00:48
Našim hráčům se podařilo překazit útočnou akci hostů.
00:01
Úvodní buly pro domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Bollardt a Václav Flek.
00:00
00:00
Line-up hostů Orel Rtyně v Podkrkonoší: brankář: Jan Seidl; hráči v poli: Miroslav Kábrt, Matěj Labík, Dominik Hebelka, Rostislav Verner, Marek Weinelt
00:00
Line-up domácích Florbalová akademie MB: brankář: Radovan Kopuletý; hráči v poli: Hieu La Ngoc, Tadeáš Lang, Petr Pánek, Aleš Tůma, Jiří Krouský