3:2
2:2
- : -

FBŠ Hummel Hattrick Brno - Předvýběr.CZ Florbal MB 6:7
14. Martin Noháček, 28. Nikolas Zouhar, 30. Martin Umlášek, 32. Matěj Bednář, 55. Nikolas Zouhar, 60. Martin Noháček - 10. Ondřej Pužman, 10. Jakub Šourek, 11. Jan Zoufalý, 27. Štěpán Hendrych, 39. Jan Zoufalý, 42. Jan Zoufalý, 60. Ondřej Pužman; rozhodčí: Tomáš Humeňanský - Michal Minařík; vyloučení: 2:3; využití: 1:2; diváků: 36; zásahy brankářů: Matěj Buršík 21 - Dominik Hanuš 20; po třetinách: 1:3, 3:2, 2:2;
60:00
59:59
Vyjádření trenéra domácích:  Po rozkoukávací 1. třetině si troufnu tvrdit že jsme byli na hřišti lepším týmem,a vytvořili jsme si dostatečné množství šancí na to zápas vyhrát. Škoda zbytečných vyloučení které soupeři výrazně pomohly soupeři ke 3 bodům. Kluci za dnešek zaslouží pochvalu. Zítra jdeme bojovat o další tři body. Soupeři díky za zápas.

59:59
Vyjádření trenéra hostí: Dnes velmi kvalitní juniorský zápas, plný osobních soubojů, ve kterých jsme bohužel celý zápas trochu zaostávali. Soupeř k nám výborně přistupoval a to nám dělalo problémy. Kluky musím pochválit za nasezení, jsme rádi, že jsme zápas zvládli, ale máme stále co zlepšovat. Děkuji soupeři za zápas.
59:40
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #24 Martin Noháček bez asistence (6:7).
59:14
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #76 Ondřej Pužman bez asistence (5:7).
56:36
Timeout FBŠ Hummel Hattrick Brno
56:34
Domácí krmí golmana hostí jednou střelou za druhou.
54:01
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #20 Nikolas Zouhar, asistoval #8 Šimon Hronek (5:6).
53:59
Vyloučen hráč #45 Filip Bergman družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za blokování hokejky.
53:32
Vyloučen hráč #33 Jakub Šourek družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za sekání.
41:55
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #39 Jan Zoufalý, asistoval #76 Ondřej Pužman (4:6).
40:34
Vyloučen hráč #8 Šimon Hronek družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání.
40:00
40:00
39:59
Střely po 2 třetině domácí 11 hosté 8
38:34
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #39 Jan Zoufalý, asistoval #28 Jiří Zmatlík (4:5).
38:23
Vyloučen hráč #18 Lukáš Jelínek družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
36:10
Zápas se přiostřuje.
34:59
Vyloučen hráč #28 Jiří Zmatlík družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za zdržování hry.
31:19
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #6 Matěj Bednář, asistoval #8 Šimon Hronek (4:4).
31:19
Bednář teď tuhle situaci zahrál jako Lucky Seven svůj track,a vyrovnává skore.
29:51
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #10 Martin Umlášek, asistoval #30 Tadeáš Gryc (3:4).
27:45
26:06
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #55 Štěpán Hendrych, asistoval #24 Marek Korych (1:4).
22:12
Jerry napral z brejku pouze golmana hostí.
20:00
20:00
19:59
Střely po 1. třetině domácí 8 hosté 8
18:32
Zouhar po úniku po mantinelu ztrácí míček.
13:59
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #24 Martin Noháček, asistoval #97 Marek Zapletal (1:3).
10:32
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #39 Jan Zoufalý bez asistence (0:3).
09:45
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #33 Jakub Šourek, asistoval #65 Tomáš Vorel (0:2).
09:11
04:43
Zatím se hraje nahoru dolů.
01:21
Gryc namazal při rozehrávce naštěstí pro něj z toho nic nebylo.
00:01
První buly pro domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Humeňanský a Michal Minařík.
00:00
00:00
Line-up hostů Předvýběr.CZ Florbal MB: brankář: Dominik Hanuš; hráči v poli: Michal Fišera, Jakub Seibert, Filip Bergman, Ondřej Pužman, Jan Zoufalý
00:00
Line-up domácích FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: Matěj Buršík; hráči v poli: Jiří Hájek, Šimon Hronek, Matěj Bednář, Štěpán Musil, Nikolas Zouhar