1:6
2:1
- : -

FAT PIPE Aligators Klobouky - 1.MVIL Ostrava  5:9
7. Vojtěch Vlček, 10. Tomáš Líznar, 32. Tomáš Jedlička, 51. Filip Konstant, 59. Tomáš Popovský - 10. Jan Lacina, 13. Jan Lacina, 21. Martin Adámek, 23. Marek Gaščík, 26. Matěj Sokol, 27. Radim Valigůra, 31. Jiří Šebesta, 33. Jan Lacina, 58. Radim Valigůra; rozhodčí: Michal Havelka - Zdeněk Mlčoušek; vyloučení: 1:2; využití: 1:1; diváků: 12; zásahy brankářů: David Nečas 8, Patrik Rychlý 11 - Vojtěch Kořínek 36; po třetinách: 2:2, 1:6, 2:1;
Komentář domácích Procházka Patrik (Vedoucí):
Nejhorší zápas v Aligátorech, který jsem zažil. Výkon obou mužstev byl horší než přátelské utkání 6. ligy, kdyby se na nás dalo vsadit, jsem si jistý, že dnes proti nám naložila celá kabina. Po první třetině jsme měli vést 8:0, z breakových přečíslení nevzešlo nic. Nerozumím tomu, jak jednou můžeme porazit soupeře rozdílem dvou tříd a podruhé inkasovat od stejně kvalitního týmu tolik branek a prohrát. Děkuji hráčům, za to že dnes nepůjdu spát a udělám si hezký večer u videa. Snad se někdo z hráčů bude věnovat mojí přítelkyni, možná jim to půjde lépe než florbal. Soupeři děkujeme za předčasný dáreček pod stromeček.
Komentář hostů Kořínek Vojtěch (Trenér):
Csaplárova past dneska zafungovala a po produktivní druhé třetině bereme body. Dnes se tady hrál nejběhavější zápas sezóny bez pravidel. Musím kluky pochválit jak to dneska hlavně fyzicky zvládli. Zdravíme do Ostravy a těšíme se na sobotní Pelhřimov. Díky soupeřům a divákům.
60:00
Střely ve 3. části: 17:5
60:00
58:14
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil #16 Tomáš Popovský, asistoval #92 Vojtěch Vlček (5:9).
58:14
Popovský výborně z otočky přímo dvacet nad led, nebylo co řešit
57:46
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #44 Radim Valigůra, asistoval #10 Adam Tesárek (4:9).
50:32
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil #17 Filip Konstant bez asistence (4:8).
50:32
Líšeňský místostarosta Konstant opět úřaduje, levá pravá pocem kam jdeš a míček se jen třepe za Kořínkem.
49:26
Krásná kombinace, která končí na čepeli Líznara, ten střílí těsně nad pravý horní roh
47:53
Indruch nalezl Šmeráka před bránou, ten míří pouze do mezinožního prostoru Kořínka
46:00
Šmerák zkusil přízemní z výběhu, Kořínek bez problémů chytá
44:30
Svačinka projel celé hřiště a nalezl Štirbu, ale ten jeho střelu posílá totálně do outu
43:05
V rohu se odehrál souboj mezi Gaščíkem a Zbořilem. Oba borci si poté vyměnili i pár nejapných komentářů
41:15
Domácí tým zlepšil svou útočnou hru a začíná tlačit.
32:45
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #20 Jan Lacina, asistoval #10 Adam Tesárek (3:8).
32:45
Nepochopitelné zamrznutí domácího týmu vyústilo v gólovou šanci pro hosty. Ti ji proměnili a Lacina si připisuje hattrick
31:07
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil #89 Tomáš Jedlička, asistoval #66 Martin Veselý (3:7).
31:07
Mladí se nevzdávají. Jedlička a Veselý prokombinovali celé hřiště a překonávají Kořínka.
30:11
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #9 Jiří Šebesta, asistoval #55 Matěj Sokol (2:7).
30:11
Tragédie, hrůza, děs. Takhle by se dala popsat hra domácího celku v druhé třetině utkání. Šebesta navíc trápení zvětšuje dnes již sedmým gólem hostujícího celku
28:40
Jedlička posílá nechytatelnou dělovku. Ale do horní tyče...
26:52
Timeout FAT PIPE Aligators Klobouky
26:52
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #44 Radim Valigůra, asistoval #11 Daniel Kotzur (2:6).
26:52
Valigůra se parádně nabídnul na středu hřiště a navyšuje již tak velký náskok MVILu. Domácí odpovídají timeoutem
26:50
Střídání brankáře. Nový brankář #97 Patrik Rychlý družstva FAT PIPE Aligators Klobouky
25:39
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #55 Matěj Sokol, asistoval #56 Martin Adámek (2:5).
25:35
Nečas krásně zakročil nohou na střelu od mantinelu
24:00
Aligátoři se pomalu po svých chybách začínají zvedat a vytvářet tlak na soupeře
22:40
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #6 Marek Gaščík, asistoval #55 Matěj Sokol (2:4).
22:40
Gaščík se krásně obtočil za bránou Nečase a pod ruku zakončil
21:30
Zbořil zkusil překonak Kořínka, ale jeho střela neměla ani rychlost ani umístění
20:17
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #56 Martin Adámek bez asistence (2:3).
20:17
Klimešova fatální chyba v rozehrávce dodala dostatek prostoru pro samostný únik Adámka, který nechytatelnou střelou překonal Nečase
17:21
Domácí přesilovou hru nijak nevyužili a hosté skvěle ubránili a pokračují v tlaku
15:21
Vyloučen hráč #56 Martin Adámek družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:21
Domácí opět do přesilovky
12:56
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #20 Jan Lacina, asistoval #79 Patrik Němec (2:2).
12:56
Lacina opět v pěkné pozici a opět proměnil a vyrovnává tak skóre zápasu
12:41
Hpstům teď v breaku pohrozil Konstant, ale Kořínek si počínal pěkně
11:28
Vyloučen hráč #3 Matyáš Zouhar družstva FAT PIPE Aligators Klobouky na 2 minuty za blokování hokejky.
09:50
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #20 Jan Lacina, asistoval #70 Lukáš Svačinka (2:1).
09:50
Lacina z pravého rohu vypalíl přesně k tyči Nečasovi brány a snižuje stav dnešního utkání
09:01
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil #7 Tomáš Líznar, asistoval #35 Viktor Kejík (2:0).
09:01
Kejík svižnou přihrávkou naleznul Líznara a ten z bezprostřední vzdálenosti neměl problém zakončit
07:51
Vyloučen hráč #31 Vojtěch Valigůra družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za hrubost.
07:51
Domácí dostanou obrovskou výhodu v podobě přesilové hry
06:26
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil #92 Vojtěch Vlček, asistoval #99 Adam Klimeš (1:0).
06:26
Vlček brilantně po zemi k levé tyči vysílá nechytatelnou a posouvá domácí do vedení