8:1
4:0
- : -

FBC Vikings Kopřivnice - FbK Horní Suchá 13:2
4. Ondřej Holaň, 22. Ondřej Holaň, 22. Ondřej Holaň, 24. Vítězslav Križ, 25. Ondřej Holaň, 28. Ondřej Monsport, 28. Lukáš Michna, 28. Vítězslav Križ, 28. Ondřej Monsport, 32. Tomáš Kusz, 32. Tomáš Kusz, 33. Lukáš Michna, 42. Jan David - 11. Tomáš Šurik, 28. Jan Chmiel; rozhodčí: Vít Morkes - Jakub Palowski; vyloučení: 3:3 + Vlastislav Zelený OS; využití: 0:0; zásahy brankářů: Filip Grill ?, Lukáš Mikušek ? - František Smíga ?; po třetinách: 1:1, 8:1, 4:0;
45:00
42:51
Vyloučen hráč Jan Smiga družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za sekání.
41:33
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Jan David, asistoval Ondřej Holaň (13:2).
33:49
Vyloučen hráč Jakub Küffer družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za hra rukou.
32:45
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Lukáš Michna, asistoval Vítězslav Križ (12:2).
31:54
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Tomáš Kusz, asistoval Jakub Küffer (11:2).
31:21
30:00
Střídání brankáře. Nový brankář Lukáš Mikušek družstva FBC Vikings Kopřivnice
30:00
30:00
27:55
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Ondřej Monsport bez asistence (9:2).
27:55
Vyloučen hráč Jakub Vavřička družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za nesportovní chování.
27:55
Vyloučen hráč Vlastislav Zelený družstva FbK Horní Suchá - osobní trest.
27:52
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Vítězslav Križ, asistoval Ondřej Holaň (8:2).
27:40
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Lukáš Michna, asistoval Jan Polášek (7:2).
27:10
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Ondřej Monsport, asistoval Ondřej Pluta (6:2).
27:06
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Jan Chmiel, asistoval Jakub Kos (5:2).
25:12
Vyloučen hráč Jan Polášek družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za blokování hokejky.
24:06
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Ondřej Holaň, asistoval Jan Simper (5:1).
23:22
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Vítězslav Križ, asistoval Ondřej Monsport (4:1).
21:22
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Ondřej Holaň bez asistence (3:1).
21:03
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Ondřej Holaň, asistoval Vítězslav Križ (2:1).
15:00
15:00
12:52
10:52
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Tomáš Šurik, asistoval Lukáš Chylek (1:1).
05:41
Vyloučen hráč Filip Tomanec družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za nedovolené vrážení.
03:16
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Ondřej Holaň, asistoval Jan Polášek (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vít Morkes a Jakub Palowski.
00:00
00:00
Line-up hostů FbK Horní Suchá:
00:00
Line-up domácích FBC Vikings Kopřivnice: brankář: Filip Grill; hráči v poli: Ondřej Holaň, Lukáš Michna, Jan Simper, Jan Polášek, Vítězslav Križ