2:0
4:3
- : -

Hippos Žďár n/S. - TJ Centropen Dačice 7:5
15. Adam Březina, 24. Jakub Král, 29. Šimon Poul, 37. Ondřej Novák, 42. Adam Březina, 43. Jakub Král, 45. Jakub Krejčí - 3. Matyáš Nosek, 9. Matyáš Nosek, 31. Adam Tůma, 31. Petr Bastl, 34. David Novák; rozhodčí: Josef Pařízek - Michal Pazderník; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 11; zásahy brankářů: Vítek Pospíchal ? - Wilhelm Vrba ?; po třetinách: 1:2, 2:0, 4:3;
45:00
44:18
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Jakub Krejčí bez asistence (7:5).
42:31
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Jakub Král, asistoval Šimon Poul (6:5).
41:01
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Adam Březina, asistoval Matěj Partl (5:5).
40:31
Timeout TJ Centropen Dačice
37:58
Vyloučen hráč Martin Hrubý družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za sekání.
36:03
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Ondřej Novák, asistoval Šimon Poul (4:5).
33:02
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil David Novák, asistoval Kryštof Budíček (3:5).
30:45
Vyloučen hráč David Novák družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za vražení zády.
30:16
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Petr Bastl bez asistence (3:4).
30:10
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Adam Tůma, asistoval Tomáš Konečný (3:3).
30:00
30:00
28:12
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Šimon Poul, asistoval Jakub Král (3:2).
23:28
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Jakub Král, asistoval Jakub Krejčí (2:2).
15:00
15:00
14:12
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Adam Březina, asistoval Lukáš Koukal (1:2).
08:05
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Matyáš Nosek, asistoval Kryštof Budíček (0:2).
02:52
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Matyáš Nosek, asistoval Tomáš Konečný (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Josef Pařízek a Michal Pazderník.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Centropen Dačice:
00:00
Line-up domácích Hippos Žďár n/S.: brankář: Vítek Pospíchal; hráči v poli: Matěj Partl, Matěj Březina, Šimon Poul, Lukáš Novotný, Jakub Král