5:2
2:1
- : -

FBC ORCA KRNOV B - FBC Hranice B 9:4
7. Dominik Menzel, 14. David Matušinský, 19. Adam Blaho, 21. Dalimil Chylík, 21. Jan Pavlica, 25. Dominik Menzel, 25. Jan Pavlica, 32. Dalimil Chylík, 39. Dalimil Chylík - 14. Mirko Troup, 16. Petr Čagan, 27. Lukáš Novosad, 34. Lukáš Novosad; rozhodčí: Šimon Chovanec - Jiří Kroupa; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Václav Hradil ? - René Šlosar ?; po třetinách: 2:1, 5:2, 2:1;
45:00
38:46
Branku družstva FBC ORCA KRNOV B vstřelil Dalimil Chylík bez asistence (9:4).
35:37
Vyloučen hráč Dominik Fňukal družstva FBC ORCA KRNOV B na 2 minuty za vysoká hokejka.
33:20
Branku družstva FBC Hranice B vstřelil Lukáš Novosad, asistoval Matěj Rada (8:4).
31:01
Branku družstva FBC ORCA KRNOV B vstřelil Dalimil Chylík, asistoval Dominik Menzel (8:3).
30:00
30:00
26:06
Branku družstva FBC Hranice B vstřelil Lukáš Novosad, asistoval René Mikel (7:3).
26:06
Hranice davaji branku, ted nastava velky obrat, budte u toho!
24:36
Branku družstva FBC ORCA KRNOV B vstřelil Jan Pavlica, asistoval David Matušinský (7:2).
24:14
Matej Rada ted dal regulerni gol, bohuzel neplati nevime proc.
24:05
Branku družstva FBC ORCA KRNOV B vstřelil Dominik Menzel, asistoval Patrik Baránek (6:2).
20:59
20:28
Branku družstva FBC ORCA KRNOV B vstřelil Dalimil Chylík, asistoval Patrik Baránek (4:2).
18:24
Branku družstva FBC ORCA KRNOV B vstřelil Adam Blaho, asistoval David Matušinský (3:2).
15:17
Branku družstva FBC Hranice B vstřelil Petr Čagan, asistoval Denis Drozd (2:2).
15:00
15:00
13:51
Branku družstva FBC ORCA KRNOV B vstřelil David Matušinský, asistoval Jan Pavlica (2:1).
13:12
Branku družstva FBC Hranice B vstřelil Mirko Troup, asistoval Roman Mik (1:1).
06:45
Branku družstva FBC ORCA KRNOV B vstřelil Dominik Menzel, asistoval Dalimil Chylík (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Šimon Chovanec a Jiří Kroupa.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Hranice B: brankář: René Šlosar; hráči v poli: Mirko Troup, Ondřej Hanzlíček, Tomáš Kubica, Roman Mik, David Rek