3:1
3:0
- : -

FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - SK BIVOJKY LITVÍNOV 9:3
3. Victoria Binědová, 15. Michaela Urbanová, 20. Michaela Urbanová, 24. Daniela Lorencová, 37. Victoria Binědová, 40. Michaela Mašková, 50. Sára Bobková, 50. Andrea Marková, 54. Michaela Urbanová - 10. Laura Vytrhlíková, 13. Laura Vytrhlíková, 36. Laura Vytrhlíková; rozhodčí: Jaroslav Němeček - Filip Oberta; vyloučení: 4:4 + Klára Svobodová OS; využití: 1:0; diváků: 50; zásahy brankářů: Anna Urbanová 17 - Tereza Kalousová 29; po třetinách: 3:2, 3:1, 3:0;
Komentář domácích Procházka Vít (Trenér):
Dnes nás ohromně brzdila individuální nešikovnost, snad to bylo jen delší pauzou od posledního tréninku. Soupeř nepřijel ve velkém počtu, přesto byl dlouho ve hře - takže díky Litvínovu za bojovný výkon a díky i všem ostatním účastníkům dnešního utkání na hřišti i mimo něj.
Komentář hostů Všetula Vadim (Trenér):
Minule nám zabránila přijet Delta, teď nás oslabil Omikron. Přijeli jsme i v 9ti, protože stejně za měsíc by třeba přišla Pelta, nebo Badminton. V takovémto počtu super výkon, bohužel stepní kukačky z Plzně lítaly jak o život. Velká pochvala pro tým, že jsme tohle tempo vydrželi tak dlouho. Závěr zvláštní. Jinak místní chodba ve mě evokuje ....mrazáky.Jelikož jsou karantény 5 dní, tak snad o víkend ve větším počtu.Díky za super mač.
60:00
Střely ve 3. části: 11:9
60:00
59:32
Timeout SK BIVOJKY LITVÍNOV
57:53
Vyloučen hráč #77 Kateřina Mašková družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za sekání.
56:15
Vyloučen hráč #9 Karolína Vostracká družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za sekání.
53:25
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #46 Michaela Urbanová bez asistence (9:3).
53:25
Vyloučen hráč #26 Klára Svobodová družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV - osobní trest.
53:25
Vyloučen hráč #26 Klára Svobodová družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za nesportovní chování.
49:40
Vyloučen hráč #79 Victoria Binědová družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
49:34
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #59 Andrea Marková, asistoval #36 Andrea Žižková (8:3).
49:07
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #2 Sára Bobková, asistoval #35 Daniela Lorencová (7:3).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 16:5
40:00
39:32
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #4 Michaela Mašková, asistoval #76 Martina Špetová (6:3).
38:17
Vyloučen hráč #7 Aneta Weissová družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
36:12
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #79 Victoria Binědová, asistoval #59 Andrea Marková (5:3).
35:42
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #77 Laura Vytrhlíková, asistoval #33 Karolína Slavíková (4:3).
24:32
23:30
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #35 Daniela Lorencová, asistoval #17 Lucie Bejčková (4:2).
22:04
Domácí v plném počtu.
20:04
Vyloučen hráč #76 Martina Špetová družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za sekání.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 11:6
20:00
19:52
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #46 Michaela Urbanová, asistoval #16 Alžběta Kopřivová (3:2).
14:20
12:31
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #77 Laura Vytrhlíková, asistoval #68 Monika Netušilová (1:2).
09:49
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #77 Laura Vytrhlíková, asistoval #11 Veronika Kundertová (1:1).
07:59
Vyloučen hráč #14 Lenka Svobodová družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
02:41
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #79 Victoria Binědová, asistoval #82 Anežka Matoušková (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jaroslav Němeček a Filip Oberta.
00:00
00:00
Line-up hostů SK BIVOJKY LITVÍNOV:
00:00
Line-up domácích FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň: brankář: Anna Urbanová; hráči v poli: Alžběta Kopřivová, Michaela Mašková, Martina Špetová, Michaela Urbanová, Lenka Přerostová