3:2
- : -
FbC Plzeň

FbC Plzeň - Florbal Chomutov 3:12
46. Vítek Vyčíchlo, 55. Vítek Vyčíchlo, 58. Vojtěch Mrvík - 8. Petr Krob, 9. Matěj Dolejší, 14. Ondřej Vršata, 18. František Kubík, 19. Petr Krob, 27. Martin Šnobr, 34. Matěj Dolejší, 36. Tomáš Kotlan, 37. Jan Ibl, 38. Martin Jeníček, 53. Petr Krob, 60. Jan Ibl; rozhodčí: Jan Husák - Lukáš Hajšman; vyloučení: 5 + Jiří Levý 5:2; využití: 0:2; diváků: 55; zásahy brankářů: Filip Beran 13, Petr Smazal 9 - Ondřej Šrámek 27; po třetinách: 0:5, 0:5, 3:2;
Komentář domácích Michálek Václav (Trenér):
Dnešní zápas bych popsal jednoduše - Nemohoucnost, deprese, impotence. Bohužel jsme poslední zápas pojali tak, že si jdeme po nedělním obídku zaběhat s florbalkama do haly. Soupeř vytěžil z minima maximum. Omlouvám se zúčastněným za náš výkon a soupeři přeji příjemnou cestu domů.
Komentář hostů Husák Daniel (Trenér):
Dnes bych chtěl velice poděkovat klukům za to jak se k dnešnímu zápasu postavili. Velice mi ulehčili mojí práci. Zápas plný energie a radosti. Nenechali jsme se vyprovokovat v těžších momentech utkání. Ještě jednou bych chtěl všem poděkovat. Děkujeme soupeři, rozhodčím a divákům. Gratuluji klukům k třetímu místu.
60:00
Střely ve 3. části: 14:11
60:00
59:37
Vyloučen hráč #76 Josef Váchal družstva FbC Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře.
59:27
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #34 Jan Ibl, asistoval #87 Martin Jeníček (3:12).
58:00
Máme zde poslední dvě minuty.
57:22
Sutner nabíjel z půlky, gólman chytá. Až Mrvíkova střela propadl za záda chomutovského brankáře.
57:21
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #51 Vojtěch Mrvík bez asistence (3:11).
54:38
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #32 Vítek Vyčíchlo bez asistence (2:11).
54:14
Hrajeme opět 5 na 5.
52:30
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #27 Petr Krob bez asistence (1:11).
52:07
Vyloučen hráč #88 Jan Baštýn družstva FbC Plzeň na 2 minuty za blokování hokejky.
52:04
Únik Kubíka Smazal vychytává.
50:47
Vyloučen hráč #9 Ondřej Holubář družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za bránění ve hře.
50:11
Plzeň začala konečně předvádět svoji hru. Teď by to chtělo ještě trochu štěstí v zakončení.
48:07
Varta brání Smazala zuby nehty.
46:50
Přesilovka ubráněna.
46:30
Plzeň nyní odmítá vrátit Chomutovu balonek a zformovat se do přesilovkového postavení.
45:36
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #32 Vítek Vyčíchlo z trestného střílení (1:10).
45:10
Smazal zatím bezchybný.
44:38
Vyloučen hráč #46 Ondřej Váně družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání.
41:29
Pětiminutové oslabení je za námi a domácí si vyzkouší poprvé v zápase přesilovku.
39:52
Vyloučen hráč #84 František Kubík družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za špatné střídání.
39:51
Chomutovští zkouší pořád ten samý útok. Domácí tým se z toho stále nepoučil.
38:53
Mrvík na chvíli přerušil držení míčku hosty.
37:00
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #87 Martin Jeníček, asistoval #17 Marek Nekuda (0:10).
36:35
Čeká nás pět minut hry 4 na 5.
36:07
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #34 Jan Ibl, asistoval #22 Antonín Mrug (0:9).
36:07
Vyloučen hráč #18 Jiří Levý družstva FbC Plzeň na 5 minut za hrubost.
35:25
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #98 Tomáš Kotlan, asistoval #27 Petr Krob (0:8).
35:12
Vyloučen hráč #91 Patrik Hájek družstva FbC Plzeň na 2 minuty za hrubost.
34:25
Plzeňáci se snažili okamžitě kontrovat, domácí golman je však proti.
33:49
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #91 Matěj Dolejší, asistoval #34 Jan Ibl (0:7).
32:20
Denisov a Nekuda se postrkují před brankou domácího golmana.
31:35
Kozelka z metru do golmanovy masky.
31:11
Baštýnova střela zblokována hostující obranou.
29:28
Beran vyráží Vršatovu dělovku z boku.
28:12
Váňova střela konečně měla nějaký potenciál ke snížení brankovému rozdílu. Chomutovský golman však neomylný.
26:30
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #6 Martin Šnobr, asistoval #51 Adam Martin (0:6).
25:36
Nepřesná střela Ibla.
24:57
Nyní šel sám na golmana Mrvík, bohužel mu míček sjel z hokejky a tak se nedostal do zakončení.
22:25
Baštýnova pěkná individuální akce.
21:14
Domácí celek vstoupil do 2. třetiny dravěji.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 5:13
20:00
19:00
Máme zde poslední minutu 1. třetiny. Těžké utkání pro naše juniory.
18:32
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #27 Petr Krob, asistoval #9 Ondřej Holubář (0:5).
17:36
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #84 František Kubík, asistoval #20 Tomáš Hennrich (0:4).
17:05
Beran opět vyráží. Kozelka zkouší z protiútoku.
15:47
Denisovova nepřesná přihrávka způsobila závan před plzeňskou brankou. Beran efektně vykopává.
14:44
Varty pokus o střelbu zblokovala chomutovská obrana. Kozelka těsně nad.
13:26
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #4 Ondřej Vršata, asistoval #51 Adam Martin (0:3).
11:36
Po dlouhé chomutovské dominanci se k míčku dostala také Plzeň.
09:03
Martin naštěstí nyní pohrdnul odkrytou plzeňskou brankou.
08:11
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #91 Matěj Dolejší, asistoval #7 Martin Pretl (0:2).
07:51
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #27 Petr Krob, asistoval #98 Tomáš Kotlan (0:1).
07:10
Domácí v plném počtu, zatím bez gólu.
06:06
Chomutov si v přesilovce zatím nevytvořil žádnou vyloženou šanci.
05:03
03:35
Mrvík zkoušel z půlky, bohužel šla po zemi lehce mimo.
03:07
Hra je v prvních třech minutách vyrovnaná.
00:01
Úvodní buly pro Chomutov.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Husák a Lukáš Hajšman.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Chomutov: brankář: Ondřej Šrámek; hráči v poli: Tomáš Hennrich, František Kubík, Martin Jeníček, Marek Nekuda, Martin Šnobr
00:00
Line-up domácích FbC Plzeň: brankář: Filip Beran; hráči v poli: Jiří Varta, Patrik Hájek, Matyáš Ehm, Jan Baštýn, Vítek Vyčíchlo
00:00
Dobrý den, vítáme vás u zápasu FbC Plzeň a Florbal Chomutov. Utkání začne dle plánu.