2:3
0:5
- : -

ASK Orka Čelákovice - BLACK ANGELS 5:10
7. Radovan Kohút, 13. Radovan Kohút, 18. Jaroslav Verner, 33. Radovan Kohút, 40. Jakub Čáp - 10. Tomáš Čáslava, 17. Jakub Hájek, 25. Vojtěch Novotný, 28. Jakub Renčín, 32. Jan Beránek, 44. Jakub Renčín, 52. Jan Kopecký, 60. Tomáš Čáslava, 60. Jakub Renčín, 60. Jakub Renčín; rozhodčí: Jiří Jelínek - Josef Libecajt; vyloučení: 5:0; využití: 0:3; diváků: 58; zásahy brankářů: Aleš Zetek 20 - Daniel Körber 21; po třetinách: 3:2, 2:3, 0:5;
60:00
Vyjádření trenéra domácích Martina Bajera: Kluci předvedli velmi pěkný výkon po celý zápas. Škoda koncovky, kdy jse nastřelili dvě tyče a další šance neproměnili, naopak soupeř náš risk hry bez brankáře potrestal. Klukům moc děkuji za celý průběh poháru a nyní se soustředíme jen na ligu. Blackům gratuluji k výhře a přeji hodně štěstí v dalších kolech.
60:00
Komentář k utkání hostů Black Angels vedoucí týmu Martiny Egersdorf: Utrápené vítězství, ale musíme pochválit Orku za to, že s námi dlouhou dobu držela krok. V Čakoaréně jsme udrželi vítěznou vlnu a splnili cíl, tedy postoupit dál. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme hodně zdaru do zbytku sezony.
60:00
59:59
Střely po třetí třetině: Orka 6, BA 12
59:54
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Renčín, asistoval Jan Kopecký (5:10).
59:54
A máme tu desítku
59:13
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Renčín bez asistence (5:9).
59:13
Hosté v krátkém časovém sledu dali dva góly do prázdné
59:08
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Tomáš Čáslava, asistoval Marek Fryš (5:8).
58:00
Dvě minuty do konce, Ora má k dispozici time out a hru v 6, zatím nevyužívá ani jedno
53:17
Vyloučen hráč Petr Němeček družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
51:54
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jan Kopecký, asistoval Daniel Ludvík (5:7).
51:54
Dlouhý nástřel do obrany Orky způsobil víc škody než jsme čekali, BA odskakují o dva góly
50:03
Orka oslabení přežila a má posledních 10 minut na to s utkáním něco udělat
48:51
Orka srdnatě blokuje
47:22
Vyloučen hráč Jan Sedlák družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za blokování hokejky.
44:39
Trestné střílení družstva BLACK ANGELS neproměnil Jakub Renčín.
44:39
Uvidíme nájezd proti Orce
44:39
Zetek vyvedl Renčína z míry a ten se zahnal až do rohu. Skvělá práce od strážce tří tyček
44:00
Orka se snaží vybojovat balonek pod svou kontrolu
43:20
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Renčín, asistoval Vojtěch Novotný (5:6).
43:20
Na podruhé se Renčín před odkrytou brankou nemýlil a proměnuje první přesilovku v tomto utkání
43:15
Renčín přestřelil odkrytou branku
42:45
Vyloučen hráč Matěj Čech družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za sekání.
39:59
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Jakub Čáp, asistoval Václav Kramel (5:5).
39:59
Střely po druhé periodě Orka-9,BA 8
39:59
Orka dala v poslední vteřině branku, která vzplanula velké vášně, jelikož v hale nezafungovala siréna u časomíry, a tak se dlouze diskutovalo,zda-li byla branka dosažena ještě před ukončením řádné hrací doby. Nakonec se rozhodlo, že ano, a tak do šaten jdeme za nerozhodného stavu.
38:55
Orka se ubránila
38:00
Zetek vytěsnil bombu na přední tyč
37:02
Hosté mají šanci odskočit o dva góly ve své již druhé početní převaze. Orka zase může druhou ubránit
36:55
Vyloučen hráč Daniel Korych družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za hrubost.
33:00
Na dnešní utkání si našlo cestu 58 lidí, což je jedna malá vesnička ve Zlínském kraji
32:14
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Radovan Kohút, asistoval Jaroslav Verner (4:5).
32:14
Branku jsem bohužel neviděl, jelikož jsem zapisoval branku předchozí. Mohu jen konstatovat, že Kohut završil hattrick
31:57
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jan Beránek, asistoval Adam Bouček (3:5).
31:57
Black Angels si vyměnili dva krosy a odskakují do vedení dvoubrankového
30:31
Klání bylo natolik poutavé až jsem o něm zapomněl poreferovat, oba týmy si vytvořili hezké šance
28:24
Formace Berana a bří Němečků předvedla hezké kombinace, k zakončení chybělo pověstné štestíčko
27:04
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Renčín, asistoval Daniel Ludvík (3:4).
27:04
Ludvík od mantinelu našel na středu Renčína, který  poprvé v tomto utkání posílá hosty do vedení
26:32
Výhoz hostující brankáře našel pouze Bártu, jehož sehrávka zas našla pouze hůl soupeře
25:00
Diváků se dnes sešlo hodně, jsou spíše komorní, přeci jenom je to svátek florbalu
24:43
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Vojtěch Novotný, asistoval Jan Pícha (3:3).
20:01
Po přestávkovém programu, kdy si rodiče zahráli florbal se svými ratolestmi, můžeme pokračovat v našem Naganu, na balónku jsou hosté
18:00
Tichý nám ukázal, že mu není cizí ani odkop za mantinel, to se však moc nelíbí Čápovi, který vyznává spíše techničtější florbal
17:05
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Jaroslav Verner, asistoval Lukáš Zadák (3:2).
17:05
Na poprvé to nevyšlo, druhá standartka v podání Zadáka s Vernerem ovšem končí v brance a vedení se vrací na stranu Orky
16:10
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Hájek, asistoval Lukáš Sůva (2:2).