4:3
5:2
- : -

Florbal Primátor Náchod - T.B.C. LUCERN Králův Dvůr 11:6
10. Aleš Kaválek, 19. David Kaválek, 21. Ondřej Bachtík, 35. Marek Svoboda, 38. Jiří Vlček, 40. Ondřej Macháček, 41. Filip Čáp, 45. David Kaválek, 47. David Kaválek, 49. Ondřej Bachtík, 52. Daniel Kříž - 11. Marek Sluka, 32. Tomáš Vlček, 33. Daniel Šterbák, 37. Daniel Šterbák, 57. Karel Horký, 60. Karel Horký; rozhodčí: Aleš Jansa - Martin Volf; vyloučení: 2:7 + Michal Kubert OS + Daniel Šterbák 5 + ČK1 + Michal Nový OS; využití: 5:0; diváků: 80; zásahy brankářů: Brandon Bulis 18 - Dominik Kameš 28; po třetinách: 2:1, 4:3, 5:2;
65:00
Komentář trenéra hostů Michala Kuberta :  Omlouváme se všem v hale za náš výkon a u onlinu. Tohle musíme hodit hlavu. Hromada vyloučeních nás stálo zápas, do druhé třetiny jsme byli důstojným soupeřem a řekl bych možná i lepším. Bohužel -  bodů a jedeme domů. Více komentovat nechci, jsou ve mě emoce .. hezký večre všem, tešíme se na odvetu.
65:00
Komentář trenéra domácích Tomáše Třešňáka: Z naší strany ne moc povedené utkání, které jsme dokázali vyhrát především díky efektivitě v přesilových hrách. Bohužel děláme v lize stále stejné chyby, které nám komplikují zápasy. Jsem rád, že jsme z dnešního tvrdého utkání vydolovali důležité 3 body. Moc děkujeme všem fanouškům za podporu.
59:35
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Karel Horký, asistoval Tomáš Vlček (11:6).
57:50
Náchod nepouští soupeře na míček a je výrazně lepší
56:55
Jirásek se dostal ke střele, bohužel netrefil branku
56:04
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Karel Horký, asistoval Daniel Škvor (11:5).
51:54
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Daniel Kříž, asistoval David Cejnar (11:4).
50:31
Rozhodčí si nenechali líbit sprostá slova a opět vylučují
50:30
Vyloučen hráč Michal Nový družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za nesportovní chování.
50:30
Vyloučen hráč Michal Nový družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr - osobní trest.
48:45
Hostům už vypršely všechny tresty a hrají opět v plném počtu
48:37
Další přesilovkový gól!
48:36
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Ondřej Bachtík, asistoval David Cejnar (10:4).
48:02
Budu se opakovat, ale uvidíme další vyloučení hostů
48:01
Timeout T.B.C. LUCERN Králův Dvůr
48:01
Vyloučen hráč Michal Nový družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za hrubost.
46:46
Využití přesilovky a navíc nadherný gól
46:45
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil David Kaválek, asistoval František Donaj (9:4).
45:40
Další vyloučení a další hádka s rozhodčími
45:39
Vyloučen hráč Karel Horký družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za hrubost.
44:15
Po velmi vyhrocené situaci, kdy padla červená karta i osobní trest, navyšuje Náchod svoje vedení
44:14
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil David Kaválek, asistoval David Cejnar (8:4).
43:45
Vyloučen hráč Daniel Šterbák družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr do konce utkání.
43:45
Vyloučen hráč Daniel Šterbák družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 5 minut za nesportovní chování.
43:45
Vyloučen hráč Jakub Krsek družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za nesportovní chování.
43:45
Vyloučen trenér Michal Kubert družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr - osobní trest.
42:10
Náchod je zatím jednoznačně lepší
40:16
Náchod navyšuje svůj náskok ve vlastním oslabení! Filip Čáp si odveze domů míček, protože právě vstřelil první gól za mužské áčko!
40:15
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Filip Čáp, asistoval Ondřej Bachtík (7:4).
39:44
Vyloučen hráč Dalibor Vlášek družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nedovolené vrážení.
39:25
Krásná souhra první lajny, nejdříve Hušek vyvezl míček a prokličkoval obranu hostů a klasická kombinace Bachtík-Macháček zařídila Náchodu dvoubrankové vedení!
39:24
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Ondřej Macháček, asistoval Ondřej Bachtík (6:4).
37:32
Pěkná souhra přesilovkové pětky a kapitán Vlček posílá opět Náchod do vedení!
37:31
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jiří Vlček, asistoval David Cejnar (5:4).
36:52
Ani jsem nestihnul napsat, že Náchod bude hrát přesilovku a už se z gólu radovali hosté
36:51
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Daniel Šterbák bez asistence (4:4).
36:40
Vyloučen hráč Matěj Kodl družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za hrubost.
35:30
Náchod je teď jednoznačně lepší a hosty skoro nepouští k míčku
34:13
Svoboda vyslal svojí pověstnou pumelici skoro od půlky a posílá Náchod do vedení!
34:12
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Marek Svoboda, asistoval Václav Grulich (4:3).
33:50
Druhá lajna domácích skvěle kombinovala, ale ke střele se bohužel nedostala
32:30
Vypadá to, že hosté jsou v ráži a srovnávájí stav utkání
32:29
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Daniel Šterbák, asistoval Martin Kameš (3:3).
31:25
Náchod přesilovku nevyužil a bohužel ještě hned dostal gól
31:24
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Tomáš Vlček, asistoval Marek Sluka (3:2).
30:20
Náchod už hraje v plném počtu a bude hrát zkrácenou přesilovku
29:19
Hosté si svojí přesilovou hru moc neužili a uvidíme hru 4 na 4
29:18
Vyloučen hráč Tomáš Vlček družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za držení.
28:21
Hosté si zahrají první přesilovku
28:20
Vyloučen hráč Aleš Kaválek družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání.
22:35
Náchodská druhá lajna skvěle kombinovala, nakonec z toho byla střela Vláška, kterou hostující brankář vyrazil za mantinel
20:48
Náchod rozehrával volný úder z rohu, hosté zaspali a Hušek s Bachtíkem posílají Náchod do dvoubrankového vedení!
20:47
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Ondřej Bachtík, asistoval Ondřej Hušek (3:1).
18:42
Bachtík naservíroval míček pro Kaválka a ten zkušeně zakončil pod horní tyč a Náchod opět vede!
18:41
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil David Kaválek, asistoval Ondřej Bachtík (2:1).
18:01
Náchod si zahraje první přesilovou hru v zápase
18:00
Vyloučen hráč Michal Nový družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za sekání.