1:0
- : -
FBC Přerov

TJ Znojmo LAUFEN CZ - FBC Přerov 6:1
6. Eva Nečasová, 9. Kamila Reischlová, 13. Soňa Dibelková, 33. Natálie Kobylíková, 38. Marie Pelánová, 41. Hana Kovářová - 30. Barbora Gaďourková; rozhodčí: Jan Saňka - Tomáš Otruba; vyloučení: 1:1; využití: 1:1; diváků: 97; zásahy brankářů: Nikol Krulová ? - Gabriela Kotyzová ?; po třetinách: 3:0, 2:1, 1:0;
Komentář domácích Martinek Jakub (Trenér):
"Dnes jsme uhráli povinné body. K větší výhře nám chyběla lehkost ve finální fázi a mnohdy také lepší technika. Jsem však spokojen, jak k utkání hráčky přistoupily a měly chuť dávat branky až do konce utkání. Soupeři se na nás nyní dokážou lépe připravit a my se musíme dále zlepšovat. Děkujeme soupeři za férové utkání."
Komentář hostů Janošek Adam (Trenér):
"Dneska jsme bojovali se dvěma těžkými soupeři. První byl povrch ve Znojemské hale, na který jsme si do konce utkání nezvykli. A druhý byl soupeř ze Znojma, který si zodpovědným výkonem zaslouženě pohlídal 3 body. Chtěl bych poděkovat našim hráčkám za obětavý výkon, soupeři za zápas a gratulujeme k zasloužené výhře."
60:00
Střely ve 3. části: 7:2
60:00
59:03
Právě probíhá poslední minuta třetí třetiny.
58:35
Přerov se stále snaží dostat na polovinu domácích.
56:33
Dibelková zasahuje na středu.
54:15
Znojmo střílí na bránu každou možnou chvíli.
50:42
Bartušková ukázkově prošla středem, Kotyzová připravena, střela míjí branku.
49:54
Nepříjemná situace v rohu domácích.
47:45
Smutná si našla Pelánovou před bránou, střela ovšem vyražena mimo.
46:02
Dnešnímu utkání přihlíží 97 diváku, děkujeme!
44:39
Procházková na Kobylíkovou, ta byla ovšem nepříjemně sražena na středu hrací plochy.
43:32
Dibelková se rozbíhá na přerovskou bránu, zakončuje střelou z úhlu.
42:32
Přerov se snaží vybojovat míček, Znojmo se ovšem nedá.
41:48
Šrámková střílí na Krulovou, Houšťová ale perfektně blokuje.
40:34
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #28 Hana Kovářová, asistoval #11 Eva Smutná (6:1).
39:31
Další střela na Krulovou, tu ovšem nic nepřekvapí.
39:03
Smutná opět září.
37:54
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #21 Marie Pelánová, asistoval #28 Hana Kovářová (5:1).
36:57
Nečasová pálí na bránu, přerovské ženy ovšem blokují.
35:30
Šustová vykopává míček z brankového prostoru.
34:33
Pelánová krásně shazuje na Kovářovou.
34:03
Po tvrdé střele Smutné míří zdravotník na hrací plochu, vše naštěstí vpořádku.
32:19
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #8 Natálie Kobylíková, asistoval #11 Eva Smutná (4:1).
31:47
Vyloučen hráč #5 Alena Šustová družstva FBC Přerov na 2 minuty za blokování hokejky.
29:43
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #13 Barbora Gaďourková, asistoval #7 Markéta Šrámková (3:1).
29:43
Přerov využil přesilové hry a raduje se svojí první brankou tohoto zápasu.
28:12
Vyloučen hráč #20 Nela Houšťová družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za nedovolené vrážení.
26:11
Přerov zatím úspěšně brání všechny nadějné šance Znojma.
24:56
Kotyzová připravena a připisuje si další skvělý zákrok.
23:43
Kobylíková si stále hledá místo na středu a vyvíjí tlak na Kotyzovou.
22:57
Cihlářová vskočila na hrací plochu a hledá si volné spoluhráčky, byla ale faulována.
20:55
Z tribuny se ozývá hlasitá podpora znojemských fanoušků.
20:04
Úvodní buly druhé třetiny opět pro znojemské ženy.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 9:3
20:00
19:00
Právě probíhá poslední minuta první třetiny.
18:45
Přerov rozjel útok na stranu Znojma, Cihlářová ovšem připravena a celou situaci jistí.
17:49
Smutná při rozehrávce pálí na bránu, ale Kotyzová se nedala.
16:57
Bartušková opět na Kovářovou, tentokrát ale ve vzduchu.
15:48
Nečasová se snaží středem rozjet další akci, avšak pro jistotu shodila míček na Prokešovou, která hru uklidňuje.
13:30
Gaďourková ohrozila branku domácích nebezpečnou střelou, Krulová se ale nedá a vše končí perfektním zákrokem.
12:45
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #13 Soňa Dibelková, asistoval #28 Hana Kovářová (3:0).
12:45
Nebezpečná situace v podání Kovářové a Dibelkové končí dalším golem na kontě.
12:34
Prokešová faulována.
10:53
Bartušková zkusila vystřelit, avšak mimo.
10:04
Kovářová v zápalu hry fauluje.
09:47
Znojmo zasypává branku hostů nebezpečnými střelami.
08:24
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #19 Kamila Reischlová, asistoval #16 Eliška Nesnídalová (2:0).
08:24
Hvězdné duo Reischelová a Nesnídalová opět září, a tak si Nesnídalová připisuje další asistenci.
06:14
Cihlářová čaruje na středu, skončilo to střelou Smutné, ta ovšem střílí mimo.
05:34
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #27 Eva Nečasová, asistoval #16 Eliška Nesnídalová (1:0).
05:20
Gaďourková vybojovala míček v rohu po souboji s Reischelovou.
04:17
Střela Kovářové trefuje pouze blok.
03:36
Hostující tým zatím zůstává zatažen na své polovině.
02:38
Na míčku zatím převládá domácí tým.
00:01
Úvodní buly pro domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Saňka a Tomáš Otruba.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Přerov: brankář: Gabriela Kotyzová; hráči v poli: Alena Šustová, Veronika Rozenbergová, Darina Axmannová, Božena Gaborová, Jana Hrčková
00:00
Line-up domácích TJ Znojmo LAUFEN CZ: brankář: Nikol Krulová; hráči v poli: Eva Smutná, Bára Procházková, Daniela Cihlářová, Adéla Prokešová, Natálie Kobylíková