1:1
1:3
- : -

Panthers Praha - FBC ČPP Ostrava 3:6
15. Agáta Saffertová, 28. Markéta Valešová, 44. Agáta Saffertová - 13. Michaela Mlejnková, 15. Linda Pudišová, 26. Veronika Rybičková, 38. Michaela Mlejnková, 39. Karolína Sigmundová, 45. Malwina Zagórska; rozhodčí: Ondřej Benačan - Patrik Šaroch; vyloučení: 4:3; využití: 0:3; diváků: 5; zásahy brankářů: Tea Mažaryová 34 - Veronika Tomšová 22; po třetinách: 1:2, 1:1, 1:3;
45:00
Vyjádření trenéra hostí: Měli jsme z utkání respekt, protože pro velkou část týmu šlo o 4 zápas za prodloužený víkend. První třetina pravděpodobně nejlepší, celý zápas špatná produktivita. Postupně jsme navíc ztráceli trpělivost v rozehrávce a dostávali soupeře více do hry. Jsme rádi za postup, díky soupeři.

45:00
Vyjádření trenéra domácích:

škoda golů v oslabení, které se nám nepodařilo dotáhnout. Děkujeme soupeřům, dívákům a fanouškům a všem přejeme pěkný zbytek dne.
44:50
Branku družstva FBC ČPP Ostrava vstřelil Malwina Zagórska, asistoval Veronika Rybičková (3:6).
44:44
Vyloučen hráč Nela Škopková družstva FBC ČPP Ostrava na 2 minuty za nedovolené vrážení.
44:12
Vyloučen hráč Kristina Hudáková družstva FBC ČPP Ostrava na 2 minuty za hrubost.
44:12
Vyloučen hráč Lenka Faltusová družstva Panthers Praha na 2 minuty za hrubost.
43:14
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Agáta Saffertová, asistoval Barbora Zabavská (3:5).
43:14
Pantherka Saffertová oživuje ducha Pantherek svou trefou.
42:35
Timeout Panthers Praha
40:29
Saffertová trénuje starty ze břícha během zápasu, po tom co v průběhu brejku skáče rybičku.
38:25
Branku družstva FBC ČPP Ostrava vstřelil Karolína Sigmundová, asistoval Nikola Chalupová (2:5).
38:25
Sigmundová, hráčka Ostravy, ze středu neomylně vymetá pavučiny levého horního rohu a několikanásobně zvyšuje morálku svého týmu.
37:10
Timeout FBC ČPP Ostrava
37:10
Branku družstva FBC ČPP Ostrava vstřelil Michaela Mlejnková bez asistence (2:4).
37:05
Bartušková, hráčka Pantherek, se zkušeně otáčí po backhandu po snaze protihráček zblokovat její střelu z výběhu od pravého mantinelu, a tak nuluje dvě hráčky a svou krasojízdu zakončuje přihrávkou mezi nohami.
35:15
Valešová je hladová po další brance, po přihrávce z pravého mantinelu střílí s odhodlaným obličejem do levého horního rohu, tentokrát neúspěšně.
33:26
Pantherky se i přes skákavé nahrávky dostávají do velkého brankoviště, kde ve snaze o další branku sekají protihráčky. Ty teď v klidu mohou rozehrávat ze zadu.
30:55
Hra začíná s dynamickým spádem, je vidět, že oba týmy jsou motivované vyhrát, neboť útoky na obě branky neustávájí.
27:52
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Markéta Valešová bez asistence (2:3).
25:40
Branku družstva FBC ČPP Ostrava vstřelil Veronika Rybičková, asistoval Karolína Sigmundová (1:3).
25:31
Vyloučen hráč Anna Bartušková družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
25:31
Bartušková, hráčka Pantherek, a po svém kriminálním faulu dostává kardinální trest dvou minut, který hráčky Ostravy trestají po devíti vteřinách.
23:35
Přestože jsou Pantherky v přesilovce, hra se točí nahoru a dolů, z čehož Ostrava těží šance na další branku, když běží dvě samotné hráčky na ochránkyni Pantherské svatyně.
23:24
Vyloučen hráč Karolína Sigmundová družstva FBC ČPP Ostrava na 2 minuty za sekání.
22:26
Saffertová rychlým vrácením maří situaci tři na dva, ve které se hráčky Ostravy ocitli po vyhraném souboji.
20:22
Škopková, která přijela z daleka oznamuje svůj příchod rozezvoněním brankové konstrukce Pantherek.
18:00
Mlejnovká, hráčka Ostravy, vytahuje podél mantinelu balonek a řeší situaci střelou, na kterou po vyčapání navazuje dorážkou. Ta jí moc nesedla a o fous míjí další branku.
15:59
Bartušková opět hledá na středu Saffertovou, ale tentokrát je její přihrávka zachycena. Tlak Pantherek ale neustává a Faltusová se dostává ke střele. Rychlou golmanku Ostravy nepřekonává.
14:36
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Agáta Saffertová, asistoval Anna Bartušková (1:2).
14:15
S emocemi se roztrhl kotel po dvou vyloučenich, které byly trestány Ostravou v rámci vteřin. Pantherky ovšem dlouho neváhaly s odpovědí a o několik vteřin poté se duo Bartušková a Saffertová zapřičiňují o branku.
14:11
Branku družstva FBC ČPP Ostrava vstřelil Linda Pudišová, asistoval Veronika Rybičková (0:2).
14:07
Vyloučen hráč Viktorie Novotná družstva Panthers Praha na 2 minuty za blokování hokejky.
12:53
Branku družstva FBC ČPP Ostrava vstřelil Michaela Mlejnková, asistoval Veronika Rybičková (0:1).
12:51
Vyloučen hráč Lenka Faltusová družstva Panthers Praha na 2 minuty za blokování hokejky.
10:13
Neskutečná kombinace Faltusové a Bartuškové vyústila v přechod přes celou hrací plochu, po kterém finální střela trefila boční síť, a tak přes svou vizuální atraktivitu nechávájí diváky v očekávání.
08:31
Kapitánka Pantherek Pitterlingová zastavuje přečíslení dva na jedna a zachraňuje tak před nebezpečnou situací.
06:06
Rychlé napadání a důraz Pantherky Novotné zapřičiňuje pád Rybičkové, která z posledních sil přehrává balonek na druhou stranu hřiště.
03:40
Valešová se dostává do situace jeden na jednoho, ale její střela do horního pravého rohu přes rychlé reflexy brankářky nepřekonává brankovou čáru.
02:38
Pantherky se svědomitě tlačí na druhou polovinu z rozehrávky u brány, finální přihrávka na střed je přerušena a Ostrava je opět u balonku.
00:10
Po vyhraném vhazování FBC Ostrava začíná pozvolna vyvíjet tlak na Pantherky z rozvážné rozehrávky.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Benačan a Patrik Šaroch.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC OSTRAVA: brankář: Veronika Tomšová; hráči v poli: Karolína Bínová, Nela Škopková, Karolína Sigmundová, Radka Niemczyková, Nikola Chalupová
00:00
Line-up domácích Panthers Praha: brankář: Tea Mažaryová; hráči v poli: Karolína Vlachová, Viktorie Novotná, Markéta Valešová, Barbora Zabavská, Tereza Pitterlingová