3:4
2:4
- : -

FBC Česká Lípa - FbŠ Bohemians DDM Praha 7 6:11
10. Václav Drahoš, 22. Ladislav Pekárek, 28. Ladislav Pekárek, 33. Jiří Moravík, 41. Oliver Brodský, 49. Jan Petříček - 2. Filip Brynda, 11. Lukáš Vašíček, 13. Šimon Mazánek, 28. Tomáš Trnka, 36. Matěj Vosátka, 37. Šimon Batkovič, 38. Jindřich Smoček, 52. Peter Steller, 53. Matěj Vosátka, 57. Šimon Batkovič, 60. Peter Steller; rozhodčí: Tadeáš Sidenberg - Tomáš Miksánek; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 72; zásahy brankářů: Daniel Jukl 40 - Miroslav Kovařík 15; po třetinách: 1:3, 3:4, 2:4;
Komentář domácích Bartošová Lenka (Trenér):
Do zápasu jsme vstoupili na poloviční plyn. Což si proti takovému soupeři nemužeme dovolit. Ve třetí třetině bylo super 12 minut, pak přišla fyzická únava, což soupeři pomohlo. A bohužel opět výpadek ke konci zápasu. Děkujeme soupeři, rozhodčím a divákům.
Komentář hostů Palatínus Antonín (Trenér):
V zápase jsme předvedli většinu činností na výborné úrovni, za což je potřeba kluky pochválit. Naproti tomu jsme v určitých činnostech nepředvedli absolutně nic, což vedlo ke zbytečnému dramatu, který si však  houzěvnatý soupeř zasloužil. Díky soupeři za zápas a divákům za atmosféru!
60:00
Střely ve 3. části: 17:8
60:00
59:40
Buly vyhrávají domácí.
59:39
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #18 Peter Steller, asistoval #20 David Veleba (6:11).
58:58
Bohemka se snaží dostat do útoku.
57:25
Lípa rozehrává v útočném rohu.
56:59
56:58
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #50 Šimon Batkovič, asistoval #46 Lukáš Trnka (6:10).
56:13
Lípa rozehrává v útočné polovině.
54:39
Vyloučen hráč #40 Jan Petříček družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání.
54:17
Bohemka rozehrává v útočném rohu.
52:27
Buly vyhrávají hosté.
52:26
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #91 Matěj Vosátka, asistoval #50 Šimon Batkovič (6:9).
51:55
Lípa rozehrává na své polovině.
51:17
49:06
Bohemka rozehrává před brankou domácích.
48:43
48:42
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #40 Jan Petříček, asistoval #5 Ladislav Pekárek (6:7).
40:13
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #33 Oliver Brodský, asistoval #5 Ladislav Pekárek (5:7).
37:11
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #19 Jindřich Smoček, asistoval #86 Dominik Bláha (4:7).
36:17
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #50 Šimon Batkovič, asistoval #64 Tomáš Trnka (4:6).
35:10
35:09
34:52
Krásný zákrok Jukla.
33:31
32:38
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #78 Jiří Moravík, asistoval #5 Ladislav Pekárek (4:4).
27:36
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #64 Tomáš Trnka, asistoval #74 Filip Brynda (3:4).
27:26
27:25
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #5 Ladislav Pekárek, asistoval #23 Václav Drahoš (3:3).
27:02
25:44
24:20
Dobrý zákrok golmana hostů.
23:23
Po velké chybě Cobla naštěstí gól nepadá.
18:37
Moravík prohrává souboj na polovině hřiště.
17:42
Krásná střela Pekárka.
16:37
Lípa hraje přesilovou hru a má šanci vyrovnat.
16:24
Vyloučen hráč #74 Filip Brynda družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
14:45
Lípa v šesti.
13:39
Drahoš přestřeluje branku.
12:43
12:42
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #23 Šimon Mazánek, asistoval #19 Jindřich Smoček (1:3).
12:22
Po faulu Petříčka rozehrává bohemka před brankou domácích.
10:50
Mareš znovu přestřeluje bránu.
10:29
10:17
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #21 Lukáš Vašíček, asistoval #86 Dominik Bláha (1:2).
09:46
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #23 Václav Drahoš, asistoval #40 Jan Petříček (1:1).