1:5
2:3
- : -

FBC Česká Lípa - Florbal Ústí 6:9
9. Ondřej Knespl, 11. Ladislav Pekárek, 16. Ladislav Pekárek, 34. Oliver Brodský, 44. Ladislav Pekárek, 56. Jan Polák - 19. Jan Tůma, 22. Šimon Secký, 26. Tomáš Pšenička, 30. Šimon Secký, 38. Tomáš Pšenička, 40. Tomáš Pšenička, 54. Jan Vaca, 54. Šimon Secký, 59. Tomáš Pšenička; rozhodčí: Lukáš Pekárek - David Scholz; vyloučení: 1:2; využití: 1:1; diváků: 79; zásahy brankářů: Daniel Jukl 19 - Vojtěch Pražák 15; po třetinách: 3:1, 1:5, 2:3;
Komentář domácích Bartošová Lenka (Trenér):
Do dnešního zápasu jsme vstoupili velmi aktivně, ale postupně jsme přestali proměňovat šance, které jsme si vytvořili. Líbil se mi výkon všech hráčů, i když jsme nastoupili v oslabené sestavě. Díky soupeři, rozhodčím i divákům.
Komentář hostů Merta David (Trenér):
Dnes se nám nepovedl vstup do utkání, kdy jsme po první třetině prohrávali. Od druhé třetiny musím hráče pochválit za předvedenou hru, ale ve třetí třetině jsme opět trochu polevili. Jsme rádi za výhru, protože to byl ubojovaný výsledek. děkuji soupeři za utkání.
58:12
Pšenička střílí od mantinelu a dává gól.
58:11
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #23 Tomáš Pšenička, asistoval #17 Vladimír Trčka (6:9).
58:05
Hosté si v dnešním zápase zahrají první přesilovou hru.
58:04
Vyloučen hráč #7 Oliver Šulc družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za blokování hokejky.
55:01
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #10 Jan Polák, asistoval #93 Daniel Jukl (6:8).
54:30
Hosté rozehrávají před brankou domácích.
53:54
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #13 Šimon Secký, asistoval #17 Vladimír Trčka (5:8).
53:19
Buly vyhrávají domácí.
53:18
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #40 Jan Vaca, asistoval #17 Vladimír Trčka (5:7).
52:33
Výborný zákrok Pražáka.
51:14
Krásná akce Pekárka a Tejnora.
50:20
Knespl kombinuje s Brodským, ale bez zakončení.
49:43
Petříček faulován, domácí rozehrávají nasvé polovině.
48:51
Na míčku Brodský, který posílá přihrávku po matinelu na Pekárka.
47:56
Hosté kombinují na útočné polovině.
46:43
Polák střílí, ale trefuje hned prvního hráče před ním.
45:48
V obrovské šanci Knespl, ale netrefuje míček.
44:29
Velká šance hostů končí v rohu hřiště.
43:09
Pekárek zachytil nepovedenou přihrávku a střílí gól.
43:08
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #5 Ladislav Pekárek bez asistence (5:6).
42:46
Na míčku většinu času jsou hosté.
41:39
Ústí znovu v šanci, ale bez zakončení.
40:43
Třčka probíhá celé hřiště, ale bez zakončení.
40:01
První buly třetí třetiny vyhrávají domácí.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 5:10
40:00
39:44
39:10
Ústí vyvíjí veliký tlak na branku domácích.
38:06
Pekárek na míčku, když se rozebíhá tak ho nechává za sebou.
37:18
Pšenička sám před brankou a dává Juklovi gól mezi nohy.
37:17
36:25
Před brankou hostí kombinuje Pekárek s Brodským.
35:32
Lípa na míčku, v obrně si přihrává Pekárek a Polák.
33:26
Krásná střela Brodského vyrovnává stav utkání.
33:25
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #33 Oliver Brodský, asistoval #5 Ladislav Pekárek (4:4).
33:02
Flekl běží po mantilu chce vystřelit, ale míček mu sjíždí z čepele a je z toho protiútok.
31:53
Hosté už hrají v plném počtu. Domácím se nepodařilo proměnit ani jednu ze všech střel.
31:23
Lípa je stále ve větší a větší šanci, ale gól se jim dát nedaří.
30:29
Lípa hraje přesilovou hru a má šanci se znovu dostat do vedení. Obstřelují branku, ale míčku se do branky ňák nechce.
29:50
Pekárek vybíhá směr brána a Matějka mu dává sekru a tak si musí odsedět dvou minutový trest.
29:49
Vyloučen hráč #9 Tomislav Matějka družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání.
29:28
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #13 Šimon Secký, asistoval #50 Jan Tůma (3:4).
29:17
Ústí na balónku a hned se ženou do útoku a dávají srovnávací gól.
28:49
Faul na Knespla a tak domácí rozehrávají na polovině hřiště.
27:17
Nához na Šulce, ten ale nedokázal míček přijmou a tak o něj přichází.
26:23
Lípa rozehrává v útočném rohu dostává se do šance, ale branka z toho není.
25:04
Pšenička sám před brankou a střílí na vzdálenější tyčku než byl Jukl postaven.
25:03
24:28
Po faulu Flekla hosté rozehrávají na útočné polovině a hned střílí, ale Jukl jim nedává šanci.
23:10
Ústí právě velice tlačí na českolipské, kteří nemohou získat míček, ale přichází faul od strany hostí a tak domácí rozehrávají ve svém obraném rohu.
22:49
Skvělý zákrok Jukla ramenem.
22:12
Pěnička probíhá celé hřiště, střlí, ale úplně mimo branku Jukla.
21:25
Velká škdo pro domácí celek. Horák kopnul do míčku a od Jukla se to srazilo do branky.
21:24
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #13 Šimon Secký bez asistence (3:2).
21:01
Hra se na začátku přelévá z jedné strany ny druhou.
20:01
První buly druhé třetini vyhrávají domácí.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 7:7
20:00
19:47
Krásná akce Pekárka, Brodského a Knespla gólem nekončí.
19:04
Hosté střílí jednu střelu za druhou, ale Jukla se jim nedaří prostřelit.
18:22
Nejdříve tyčka pak první dorážka tu chytá Jukl, ale na druhou dořážku už bohužel nestačil a tak hosté snižují náskok domácích.
18:21
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #50 Jan Tůma, asistoval #63 Jan Dobosz (3:1).
18:03
Na míčku už jsou domácí a hned zakládají útok.
17:30
Lípě se nedaří získat míček.
16:33
Ústí vyvíjí veliký tlak na bránu, ale zatim bez střely.
15:52
Krásný blok Petříčka.
15:30
Standardní situace před brankou hostí. Pekárek se nerozmýšlel a vstřelil z ní gól.
15:29
15:09
Petříček promáchl a tak netrefuje poloodkrytou bránu Pražáka.
14:41
Polovina přesilovky je za námi a zatím sedomácí nedostali ani do jedné střely.
14:02
Hned ze začátku přichází o míček a hosté se ženou do útoku.
13:42
Lípa si zahraje přesilovou hru a má šanci navýšit své vedení.
13:41
Vyloučen hráč #23 Tomáš Pšenička družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání.
13:23
Ústí točí českolipské hráče na útočné polovině.
12:08
Pekárek a Brodský v šanci před brankou. Hosté rozehrávají po faulu Pekárka na hraně brankoviště.
11:27
Útok hostí zastavuje Pekárek.
10:30
Po přihrávce od Poláka přichází krásná akce Pekárka, který zvyšuje vedení domácích.
10:29
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #5 Ladislav Pekárek, asistoval #10 Jan Polák (2:0).
09:41
Petříček přihrává Pešírovi, který míček vrací do obrany.
08:52
Krásná akce Pekárka a Knespla. Po první brance domácích buly vyhrávají hosté.
08:51
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #42 Ondřej Knespl, asistoval #5 Ladislav Pekárek (1:0).
08:06
Ústí rozehrává před brankou domácích, Dobosz střílí a další dobrý zákrok Jukla.
06:21
Pšenička přihrává před kasu domácích, ale Brodský jeho přihrávku zachytává.
05:09
Faulovaný Brodský, domácí rozehrávají na polovině hřiště.
04:14
Skvělý zákrok Jukla, Lípa zakládá protiútok.
03:03
Na balonku stále hosté a nahazují do útoku.
01:43
Ústí kombinuje do útoku, ale míček jim bere Petříček.
00:52
Hosté tlačí na domácí v útoku a přichází zákrok Jukla.
00:01
Úvodní buly vyhrávají domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Pekárek a David Scholz.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Ústí: brankář: Vojtěch Pražák; hráči v poli: Filip Šedivý, Martin Horn, Jan Sattler, Vladimír Trčka, Tomáš Pšenička
00:00
Line-up domácích FBC Česká Lípa: brankář: Daniel Jukl; hráči v poli: Matyáš Flekl, Ladislav Pekárek, Pavel Pešír, Oliver Brodský, Jan Polák
00:00
Dobrý podvečer vážení diváci, zdravíme Vás z českolipské sportovní haly, kde se dnes odehraje 13:kolo CE ligy juniorů.