1:2
1:1
- : -

FbŠ Bohemians - Tatran Střešovice 2:6
29. Veronika Štajnerová, 33. Gabriela Vaníčková - 2. Kateřina Seemannová, 11. Veronika Kopecká, 15. Lucie Želízková, 16. Karolína Stůjová, 27. Karolína Stůjová, 45. Barbora Břešťálová; rozhodčí: Václav Patera - Nikola Staňková; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 46; zásahy brankářů: Martina Franková 19 - Monika Šolleová 11; po třetinách: 0:3, 1:2, 1:1;
45:00
Střely ve 3. třetině FbŠ Bohemians x Tatran Střešovice 5 x 6
45:00
Komentář trenérky hostí Michaely Marešové: Náročné utkání plné osobních soubojů, jsme rádi za postup. Děkujeme soupeři a pořadatelům.
45:00
Komentář trenérky domácích Dominiky Steinbachové: Z naší strany dneska dobrý výkon jenom ve třetí třetině. Je potřeba se poučit z chyb, začít hrát naší hru a zapojit nasazení. V neděli budeme silnější a popereme se o to. Soupeři gratulujeme k postupu.
45:00
44:40
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Barbora Břešťálová, asistoval Michaela Mechlová (2:6).
44:40
Do opuštěné branky šestý gól Tatranu dává Barbora Břešťáková za pomoci Michaely Mechlové
40:49
Veronika Štajnerová jezdí na hřišti jak motorová myš, Kateřina Strnadová jakbysmet, snaží se provléknout mezi hráčkami Tatranu a úspěšně zakončit
39:59
Bohemians neustále zkouší hru bez brankáře, 6 na hřišti jim zatím svědčí
39:01
Klára Minářová nechává za zády Karolínu Stůjovou a pálí směr tatranská svatyně - střela jde těsně nad
38:11
Eliška Císařová, pak Lucie Veselá, Dominika Vatahová - hráčky Tatranu neví co s tím, tak raději odpalují míček přes celé hřiště
37:13
Natálie Bartošová se rozeběhla přes celé hřiště, za polovinou na ní čeká Katka Nádeníková, klobouk dolů Naty, to byla mega akce
36:59
Bára Matějková versus Tereza Havlová - ta je ve hře o míček úspěšnější
36:11
Hráčkám Bohemians nejspíš trenéři o přestávce dodali energii, protože hra je o poznání rychlejší, dravější a energičtější
35:01
Eliška Císařová s Veronikou Mandíkovou se perou o míček na obranné polovině Bohemians, ten míček rozhodně nechtějí dát hráčkám Tatranu zadarmo
34:23
Kristina Kleknerová pálí z poloviny hřiště, nečekaná střela, která zasahuje brankářku
33:55
Dominika Vatahová zmáčknuta u mantinelu v rohu, to znamená rozehrávku pro Bohemku
32:21
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Gabriela Vaníčková, asistoval Kristýna Kleknerová (2:5).
32:21
Gabriela Vaníčková dokázala rozvlnit síťku za zády Moniky Šolleové, velkou zásluhu na tom má i Kristina Kleknerová, která se vrátila z trestné
31:44
Veronika Štajnerová si dává závod o děrovanou kuličku přes celé hřiště, hráčka v červeném je tentokrát rychlejší
30:23
Natálie Bartošová likviduje jednu přihrávku Tatranek za druhou
30:00
Vyloučen hráč Kristýna Kleknerová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za blokování hokejky.
30:00
30:00
V 1. třetině v čase 14:59 padnul gól, 2. třetina nám s hvizdem ukončuje třetinu a přináší vyloučení
30:00
Střely ve 2. třetině FbŠ Bohemians x Tatran Střešovice 3 x 8
30:00
28:21
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Veronika Štajnerová bez asistence (1:5).
28:21
První gól týmu FbŠ Bohemians střílí Veronika Štajnerová, vypadá to jednodušše, prostě si Veka sebrala míček u mantinelu a dala gól
27:35
Kristina Klekerová a Kvásková Daniela v souboji u mantinelu o míček, Kristina je úspěšnější
26:14
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Karolína Stůjová, asistoval Kateřina Seemannová (0:5).
26:14
Tato dvojice už tu pro tento zápas byla několikrát zmiňována - Stůjová - Seemannová - těm to prostě střílí
25:45
Lucie Veselá se snaží propresovat míček co nejblíže brance Tatranu
24:38
Téměř celé 2 minuty tatranské hráčky zamkly domácí na jejich obranné polovině, ovšem na Martinu Frankovou si nepřišly, vychytala vše
22:38
Vyloučen hráč Kateřina Fousová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za hra rukou.
22:38
Je zde 1. vyloučení tohoto zápasu, jde si sednout domácí Kateřina Fousová za hru rukou
22:11
Kateřina Fousová a Hermannová Nikola se v rohu u mantinelu rvou o míček
21:59
Kopecká nastřeluje břevno, míček se odráží a sbírá ho Tereza Havlová a snaží se přihrát Simoně Pálkové,která se o něj hlásí
18:57
Dominika Vatahová se řítí do útoku, míček vyváží až do rohu za tatranskou branku
18:25
Tereza Havlová přihrává na střed Kláře Minářové, ta je ovšem sevřena hráčkami Tatranu a ty jí nepouští dál
16:55
Barbora Břešťálová v červeném dresu nepřesně nahrává a Lucie Hernandezová z Bohemians může založit útok
15:44
Tentokrát nám ukázaly hráčky Bohemians jak se správně chová sportovec a vrací zaslouženě míček Tatranu
15:13
15:13
Krásnou kombinaci nám na úvod druhé třetiny předvedla dvojice Kateřina Seemannová a Karolína Stůjová
14:59
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Lucie Želízková, asistoval Kateřina Seemannová (0:3).
13:01
Eliška Císařová zapnula turbo a řítí se kupředu, u míčku je dřív než hráčka Tatranu
11:23
Nádherná akce Kateřiny Strnadové, přihrávka na Gabrielu Vaníčkovou, která zprvní pálí, zatím jen do brankářky
10:07
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Veronika Kopecká, asistoval Michaela Mechlová (0:2).
10:07
Nejdříve Anna Marie Divišová odstavila Veroniku Kopeckou, po té si to hráčky vyměnily, míček má na čepeli Kopecká, střílí a je z toho druhý gól pro Tatran
08:47
Nejdříve Natálie Bartošová krásně vystihla přihrávku hráček Tatranu a míček vypíchla a po té ještě Karolína Mezerová téměř přes kopírák bere míček hráčkám Tatranu
07:22
Veronika Kopecká při rozehrávce sportovně vrací míček týmu Bohemians
06:14
Na druhé straně zase Lucie Veselá pálí, ale i Šolleová Monika chytá
05:34
Kateřina Vachudová zkouší zda brankářka Bohemians dává pozor a Martina Franková v pozoru je - střelu chytá
03:47
Kristýna Kleknerová přichází o míček rukou Mariany Býčkové, avšak to se Kateřině Strnadové nelíbí a okamžitě zjednává nápravu - míček zůstává u Bohemians
02:55
Lucie Hernandezová posílá dlouhý míček směrem ke Kláře Minářové, bohužel se ke střele nedostala
01:47
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Kateřina Seemannová, asistoval Karolína Stůjová (0:1).
01:47
Netrvalo dlouho a máme tady první gól, který padá z hokejky Kateřiny Seemannové
01:23
Z dálky zkouší prostřelit brankářku Anna Marie Divišová, brankářka Šolleová chytá mezi stehna
00:58
Kateřina Fousová rozehrává na půli hřiště u mantinelu, trefuje pouze hráčky Tatranu
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Patera a Nikola Staňková.
00:00
00:00
Line-up hostů Tatran Střešovice: brankář: Monika Šolleová; hráči v poli: Kateřina Vachudová, Lucie Želízková, Kateřina Seemannová, Nikola Hermannová, Karolína Stůjová
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians: brankář: Martina Franková; hráči v poli: Eliška Císařová, Kateřina Fousová, Veronika Štajnerová, Karolína Mezerová, Natálie Bartošová
00:00
Dobrý večer, vítáme Vás na 4. kole Poháru Českého florbalu žen, utkání se odehraje mezi týmy FbŠ Bohemians a Tatran Střešovice