2:3
1:2
- : -

Kanonýři Kladno - Panthers Praha 5:6
10. Filip Molhanec, 16. Tomáš Hájek, 31. Hugo Hübner, 40. Ferdinand Tomášek, 47. Ferdinand Tomášek - 17. Lukáš Vejlupek, 32. Matouš Hrubý, 32. David Mašát, 40. Lukáš Vejlupek, 43. Lukáš Vejlupek, 54. Matouš Hrubý; rozhodčí: David Hejzlar - Martin Kněžík; vyloučení: 5:5; využití: 1:1; diváků: 48; zásahy brankářů: Jakub Janoušek 17 - Kristián Ulrych 25; po třetinách: 2:1, 2:3, 1:2;
Komentář domácích Šnajdr Miroslav (Vedoucí):
Dnes jsme dobrovolně soupeři nechali všechny tři body. Nicméně soupeř v rozhodující fázi zápasu byl přímočařejší a hladovější. Zápas rozhodl náš dobrý vstup do zápasu, který nás uspokojil. Polevili jsme a už se nám nepodařilo morálně zvítězit ve třetí třetině. Gratuluji soupeři a děkuji všem divákům, kteří ve svátečním dni dorazili.
Komentář hostů Mattes Miloslav (Vedoucí):
Dneska kluci neodvedli úplně super výkon. Skoro celý zápas jsme museli dotahovat, ale v samotném závěru se k nám přiklonilo štěstí. Za tři body jsme rádi, protože to je pro nás důležitý zápas sousedů v tabulce. Škoda jen častých vyloučení a nedisciplinovanosti, na které musíme zapracovat. Děkujeme soupeři a divákům, kteří přišli kluky podpořit.
55:23
Petráň střela z voleje naděla Janouškovi velké potíže.
53:57
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #91 Matouš Hrubý, asistoval #82 Vojtěch Petráň (5:6).
53:57
Chybu v kladenské obraně trestá duo Hrubý - Petráň.
52:36
Zíka pálí ze středu, Ulrych připraven.
50:02
Fantastický zákrok vytáhl Janoušek proti střele Vejlupka.
48:14
Trestné střílení družstva Panthers Praha neproměnil #77 Jaroslav Petrák.
48:14
Po faulu Hübnera bylo hostům nabídnuto trestné střílení. Janoušek se nenechal rozhýbat a zkušeně si počkal na Petrákovu střelu. Stav utkání tak zůstává stále nerozhodný.
47:49
Vyloučen hráč #79 Lukáš Vejlupek družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
47:07
Vyloučen hráč #2 Filip Molhanec družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání.
46:41
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #13 Ferdinand Tomášek bez asistence (5:5).
46:41
Přesilovka hostů nebyla využita. Zato Kladno se může radovat z gólu.
44:36
Vyloučen hráč #69 Hugo Hübner družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání.
42:42
Šolleho střelu od mantinelu chytá Ulrych.
42:20
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #79 Lukáš Vejlupek, asistoval #34 Tomáš Kačer (4:5).
42:20
Na tuhle Vejlupkovu střelu byl Janoušek krátký. Panteři jdou poprvé v zápase do vedení.
41:28
Vejlupkova tvrdá střela z půlky nenašla cíl.
40:01
Úvodní buly třetí třetiny vyhrává Kladno.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 12:10
40:00
39:58
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #79 Lukáš Vejlupek, asistoval #77 Jaroslav Petrák (4:4).
39:58
Vejlupek ze standardní situace trefuje přesně pod břevno a opět srovnává stav utkání.
39:56
Vyloučen hráč #69 Hugo Hübner družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
39:40
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #13 Ferdinand Tomášek, asistoval #2 Filip Molhanec (4:3).
39:40
Kladenská situace 3 na 1 končí gólem z dorážky Ferdy Tomáška.
38:12
Hartman to vzal na sebe, proběhl celé hřiště a při zakončení trefil jen Eliáše.
36:10
Hájek střílí z výběhu, Ulrych vyráží střelu před sebe, kde se k dorážce snažil dostat Molhanec.
31:43
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #49 David Mašát, asistoval #64 Michael Petráň (3:3).
31:43
Třemi přihrávkami překonali Panteři kladenskou obranu a srovnávají stav utkání.
31:08
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #91 Matouš Hrubý, asistoval #16 Adam Eliáš (3:2).
31:08
Vyloučen hráč #2 Filip Molhanec družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za držení.
31:08
Vyloučen hráč #91 Matouš Hrubý družstva Panthers Praha na 2 minuty za držení.
30:35
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #69 Hugo Hübner, asistoval #7 Matěj Zíka (3:1).
30:35
Po ne přiliš pohledné kombinaci během celé přesilovky se nakonec trefuje Hübner.
29:10
Vyloučen hráč #94 Marek Urban družstva Panthers Praha na 2 minuty za držení.
28:31
Prudil zachytil rozehrávku Panterů, vydal se vstříc bráně, ale netrefil ji.
25:24
Čikovu střelu od mantinelu vyráží hostující golman maskou.
24:37
Prudil střílí z poloviny hřiště, Ulrych bez větších potíží chytá.
23:44
Vyloučen hráč #49 David Mašát družstva Panthers Praha na 2 minuty za držení.
23:11
Šolle vybídl Prudila, ten ale trefuje pouze Ježka.
21:48
Petráň v dobré příležitosti přestřeluje.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny vyhrává Kladno a pokračuje v přesilové hře.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 8:5
20:00
19:58
Prudilovu střelu od pravého mantinelu chytá Ulrych.
18:53
Vyloučen hráč #67 David Zelinka družstva Panthers Praha na 2 minuty za hrubost.
18:53
Přesilovou hru si zahraje také Kladno.
16:11
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #79 Lukáš Vejlupek, asistoval #91 Matouš Hrubý (2:1).
16:11
Rychlá odpověď hostů. Vejlupek střílí první gól svého týmu.
15:32
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #6 Tomáš Hájek, asistoval #69 Hugo Hübner (2:0).
15:32
Frýba získal míček následně obehrál dva soupeře, nahrál Hübnerovi, který jen posunul na Hájka a ten se nemílil.
12:42
Vejlupek pouze do dobře postaveného Čiky.
12:01
Zelinkovu střelu mezi nohy kryje Janoušek.
11:24
Vyloučen hráč #12 Filip Sochor družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
11:24
První přesilovou hru v utkání si zahrají hosté.
09:06
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #2 Filip Molhanec, asistoval #20 Dominik Prudil (1:0).
09:06
Z povedené standardní situace posouvá Molhanec Kladno do vedení.
09:03
Čika nahrává na Zíku, který trefuje pouze svého clonícího hráče.
05:55
Hübner zblokovaný Mašátem, balónku se zmocňují hosté.
05:20
Pech z velkého brankoviště přestřeluje.
03:29
Situace 3 na 2 v podání hostů končí na Janouškově hrudi.
02:38
Petrák se tlačil od mantinelu před branku, kde ho odzbrojil Hartman.
01:24
Prudilova sražená střela skončila v rohu.
00:01
Úvodní buly vyhrávají Panteři.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Hejzlar a Martin Kněžík.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Praha: brankář: Kristián Ulrych; hráči v poli: Antonín Ježek, Matěj Ďurina, Michael Petráň, Jaroslav Petrák, David Mašát
00:00
Line-up domácích Kanonýři Kladno: brankář: Jakub Janoušek; hráči v poli: Karel Frýba, Filip Molhanec, Hugo Hübner, Dominik Prudil, Matěj Zíka