2:1
1:1
- : -

TJ Sokol Královské Vinohrady - ACEMA Sparta Praha UNYP 4:6
17. Eliška Reischlová, 36. Eliška Reischlová, 37. Karolína Snopová, 60. Aneta Nigrinová - 2. Pavla Lišková, 9. Michaela Hrubá, 15. Pavla Lišková, 20. Klára Jasanová, 39. Karolína Chvátalová, 54. Klára Jasanová; rozhodčí: Jan Černý - Petr Michálek; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 52; zásahy brankářů: Lucie Zelená 33 - Kateřina Pokorná 28; po třetinách: 1:4, 2:1, 1:1;
60:00
Vyjádření hostujícího trenéra Tomáše Kozlíka: "Díky dobré práci v trénincích v poslední době jsme dnes dokázali o malý kus předčit soupeře. Utkání bylo velmi náročné jak fyzicky, tak na týmový morál. A jsme moc rádi, že jsme to dnes opravdu zvládli. Víkend je v polovině a zítra musíme navázat na dnešní výkon."
60:00
59:59
Vyjádření domácích (Doubek): Soupeř nás předčil v nasazení v první půli, v druhé půli jsme zase my předčili Spartu v neproměňování tutových gólovek. Díky soupeři za kvalitní zápas, rozhodčím a SKVělým pořadatelům.
59:30
Branku hostujícího týmu netrefila hráčka Aneta Nigrinová.
59:09
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Aneta Nigrinová, asistoval Nikola Trnková (4:6).
58:48
Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
57:30
Střela hráčky SKV Terezy Krubové byla vykryta brankářkou Sparty Kateřinou Pokornou.
54:30
Střela hráčky SKV Elišky Štičkové byla vykryta brankářkou Sparty Kateřinou Pokornou.
53:50
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Klára Jasanová, asistoval Michaela Hrubá (3:6).
52:34
Střela hráčky SKV Anežky Dobisíkové byla vykryta brankáčkou Sparty Kateřinou Pokornou.
50:55
Střela hráčky Michaely Hrubé byla zblokována hráčkou SKV Eliškou Hladíkovou.
50:20
Šance hráčky SKV Terezy Kruberové byla vykryta hráčkou Sparty.
49:13
Hráčka Sparty Klára Jasanová netrefila branku SKV.
48:50
Šance hráčkay SKV Anety Nigrinové byla vykryta hráčkou Sparty.
46:48
Hráčka SKV Eliška Reischlová promeškala šanci branky.
46:13
Hráčka SKV Anežka Dobisíková promeškala šanci branky.
45:00
Hráčka Sparty Berenika Vrzalová je vykryta hráčkou SKV Nikolou Trnkovou.
44:10
Hráčka Sparty Eliška Vrzalová promeškává šanci vykrytím hráček SKV.
43:22
Hráčka SKV Eliška Reischlová byla vykryta brankářkou Sparty Kateřinou Pokornou.
42:00
Hráčka Sparty Michaela Hrubá promeškává šanci branky.
40:50
Šanci hráčky Sparty Stely Lukovské vykryla hráčka SKV Nikola Trnková.
40:10
Vyloučen hráč Aneta Nigrinová družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za bránění ve hře.
40:00
40:00
Počet střel za druhou třetinu 13:10 ve prospěch domácího týmu.
40:00
Nejlepší hráčka utkání za hostující tým byla vyhlášena hráčka Pavla Lišková. Za domácí tým byla nejlepší hráčkou vyhlášena Karolína Snopová.
40:00
Počet střel za třetí třetinu 8:6 ve prospěch domácího týmu.
40:00
39:00
Hráčka Sparty Michaela Hrubá byla vykryta hráčkou SKV Anežkou Dobisíkovou.
38:37
Hráčka SKV Eliška Hladíková promeškala šanci branky.
38:02
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Karolína Chvátalová, asistoval Berenika Vrzalová (3:5).
36:29
Vyloučen hráč Miriam Kaminski družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za blokování hokejky.
36:13
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Karolína Snopová, asistoval Anežka Dobisíková (3:4).
35:37
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Eliška Reischlová z trestného střílení (2:4).
34:21
Hráčka SKV Dominika Kratochvílová promeškala šanci branky ze středu po vykrytí brankářky Sparty Kateřiny Pokorné.
32:52
Hráčka Sparty Adéla Grundová promeškala šanci vykrytím hráčky SKV Nikoly Trnkové.
29:43
Hráčka Sparty Šárka Šporová promeškala šanci střelit branku domácímu týmu.
27:59
Brankářka SKV Lucie Zelená úspěšně vykryla šanci hráčky hostujícího týmu.
24:57
Hráčka SKV Adéla Dlouhá promeškala šanci branky vykrytím brankářky Sparty Kateřiny Pokorné.
22:00
Hráčka SKV Eliška Reischlová vykryla šanci hráčky Sparty Bereniky Vrzalové.
21:20
Hráčka SKV Adéla Dlouhá promeškala šanci střelit branku hostujícímu týmu.
20:30
Hráčka hostujícího týmu Berenika Vrzalová promeškala šanci střelit branku domácímu týmu.
20:00
20:00
Počet střel za první třetinu 8:11 ve prospěch hostujícího týmu.
20:00
19:49
Hostující tým v poslední minutě první třetiny střílí další branku, kterou střelila hráčka Klára Jasanová bez asistence.
19:48
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Klára Jasanová bez asistence (1:4).
18:00
Brankářka hostujícího týmu (66) úspěšně vykrývá šanci týmu domácího.
16:12
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Eliška Reischlová, asistoval Karolína Snopová (1:3).
16:12
Domácí tým získává první branku, kterou střelila Eliška Reischlová s asistencí Karolíny Snopové.
16:09
Brankářka domácího týmu (69) úspěšně vykrývá střelu hráčky týmu hostujícího.
14:43
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Pavla Lišková, asistoval Markéta Šťástková (0:3).
14:43
Hostující tým se dostává do silného vedení. Domácí tým má mnoho neúspěšných šancí.
12:39
Brankářka hostujícího týmu (66) úspěšně vykryla střelu týmu domácího.
08:29
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Michaela Hrubá, asistoval Pavla Lišková (0:2).
08:29
Branku domácího týmu přímo vstřelila hráčka hostujícího týmu Michaela Hrubá s asistencí Karolíny Chvátalové.
05:12
Brankářka domácího týmu (66) úspěšně vykryla střelu soupeřky z týmu hostujícího.
04:27
Hráčka s číslem 89 hostujícího týmu neúspěšně trefila branku týmu domácího.
01:05
První branku utkání po samostatném útoku trefuje hráčka číslo 23 hostujícího týmu.
01:04
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Pavla Lišková bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Černý a Petr Michálek.
00:00
00:00
Line-up hostů ACEMA Sparta Praha UNYP: brankář: Kateřina Pokorná; hráči v poli: Denisa Vajdlová, Eliška Vrzalová, Karolína Chvátalová, Berenika Vrzalová, Michaela Hrubá
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Královské Vinohrady: brankář: Lucie Zelená; hráči v poli: Anežka Dobisíková, Adéla Dlouhá, Aneta Nigrinová, Karolína Snopová, Eliška Reischlová
00:00
Vážení diváci, vítejte u dnešního online zápisu zápasu první ligy žen mezi domácím týmem TJ Sokol Královské Vinohrady a hostujícím týmem ACEMA Sparta Praha.