0:0
1:0
- : -

FbC Red Dragons Hořovice B - T.B.C. LUCERN Králův Dvůr C 1:2pn
30. Lukáš Routa - 5. Jakub Konečný, N David Konečný; rozhodčí: Jakub Mikolášek - Lukáš Tomášek; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jan Valachovič ? - Tomáš Kubata ?; po třetinách: 0:1, 0:0, 1:0;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva FbC Red Dragons Hořovice B hráč Marek Sudík , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr C hráč David Konečný a vstřelil rozhodující gól (1:2).

Nájezd na branku provedl z družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr C hráč Ondřej Mikulášek , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FbC Red Dragons Hořovice B hráč Lukáš Routa a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr C hráč Roman Major a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FbC Red Dragons Hořovice B hráč Lukáš Fišer , ale gól nevstřelil.
36:00
Zahájena trestná střílení.
36:00
29:21
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice B vstřelil Lukáš Routa, asistoval Lukáš Fišer (1:1).
24:00
24:00
22:24
Vyloučen hráč Lukáš Routa družstva FbC Red Dragons Hořovice B na 2 minuty za bránění ve hře.
12:00
12:00
04:59
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr C vstřelil Jakub Konečný, asistoval David Konečný (0:1).