2:3
4:5
- : -

FBC Draci Říčany - Panthers Praha B 9:8pn
6. Ondřej Kubeš, 8. Vítězslav Špok, 17. Marek Honzák, 24. Filip Steinhaizl, 32. Marek Honzák, 35. Ondřej Kubeš, 39. Štěpán Končický, 41. Ondřej Zika, N Vojtěch Honzák - 23. Jakub Petr, 27. Matyáš Uher, 29. Vojtěch Petráň, 35. Matyáš Uher, 42. Marek Linha, 43. Vojtěch Petráň, 44. Marek Linha, 44. Jakub Petr; rozhodčí: Michael Zeman - Jan Paleček; vyloučení: 1:3; využití: 2:1; zásahy brankářů: Matyáš Novotný ? - Štěpán Hrubý ?; po třetinách: 2:0, 2:3, 4:5;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Draci Říčany hráč Vojtěch Honzák a vstřelil rozhodující gól (9:8).

Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha B hráč Josef Nový a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Draci Říčany hráč Martin Kaprálek a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha B hráč David Pech a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Draci Říčany hráč Vítězslav Špok a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha B hráč Vojtěch Petráň , ale gól nevstřelil.
45:00
Zahájena trestná střílení.
45:00
Napínavé utkání dopadlo dobře pro Říčany, kteří druhé dvě třetiny nehráli vůbec dobře. V nájezdech, ale neměli konkurenci a drží si v lize neporazitelnost.
45:00
44:33
Vyloučen hráč Jakub Petr družstva Panthers Praha B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
43:42
Panters, skvěle dotáhli náskok Říčan. Těšme se na závěrečné minuty utkání.
43:41
Timeout Panthers Praha B
43:12
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Jakub Petr, asistoval David Pech (8:8).
43:12
Touha je padnout a vstát a rány nevnímat!
43:01
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Marek Linha, asistoval David Pech (8:7).
42:29
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Vojtěch Petráň, asistoval Marek Linha (8:6).
42:02
Štěpán Hrubý si dává sprintíky mezi brankou a střídačkou. Panters hrají v šesti.
41:49
Timeout FBC Draci Říčany
41:49
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Marek Linha, asistoval Jakub Petr (8:5).
40:34
DOBŘE! JJO-OOOO
40:33
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil Ondřej Zika, asistoval Ondřej Kubeš (8:4).
40:02
Vyloučen hráč Marek Linha družstva Panthers Praha B na 2 minuty za sekání.
39:21
Pech v rohu objímal Špoka, jako Karp Marušku
38:37
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil Štěpán Končický, asistoval Ondřej Kubeš (7:4).
38:37
Lepší servis si Slurp snad ani nemohl přát.
34:56
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Matyáš Uher, asistoval Marek Linha (6:4).
34:39
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil Ondřej Kubeš bez asistence (6:3).
34:39
VE ČTYRECH !
33:34
Vyloučen hráč Ondřej Zika družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za sekání.
31:49
Mára Honzák road to the hattrick.
31:48
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil Marek Honzák bez asistence (5:3).
30:40
Hrubý famózním zákrokem vychytal Striežence
30:00
30:00
28:11
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Vojtěch Petráň, asistoval Matyáš Uher (4:3).
27:18
Zikovi se rozhodnutí sudího nelíbí, ale nenadělá nic.
26:30
Adam Plzeňský zpackal nadějný protiútok.
26:09
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Matyáš Uher, asistoval Vojtěch Petráň (4:2).
25:41
Výbornej blok od Vojty Honzáka
23:55
V této třetině Draci napravují svůj spánkový deficit z předešlé noci.
23:53
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil Filip Steinhaizl bez asistence (4:1).
22:02
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Jakub Petr, asistoval Matyáš Uher (3:1).
19:25
Lubi v rohu předvádí valčíkové otáčky.
17:40
Máťa střelu Panters opět skvěle vychytal.
16:38
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil Marek Honzák, asistoval Martin Kaprálek (3:0).
15:11
Zika baseballově minul. Strike.
15:00
15:00
13:18
Miška vyslal Gagarina. Stav utkání tak zůstává stále 2:0.
12:36
Trestné střílení družstva Panthers Praha B neproměnil Tomáš Kačer.
11:40
Proč ten Zika na juniorech běhá a na chlapech ne ?
09:50
Karp nám hodil rybičku!
07:24
Dobře Víťo, už hraje Samba!
07:23
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil Vítězslav Špok, asistoval Ondřej Zika (2:0).
05:42
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil Ondřej Kubeš, asistoval Ondřej Zika (1:0).
05:03
Vyloučen hráč Ondřej Bouška družstva Panthers Praha B na 2 minuty za bránění ve hře.