3:0
4:3
- : -

FBK Fat Pipe Vosy Praha - Kralupy Wolves 7:3
6. Tomáš Novotný, 12. Martin Bohumský, 12. Marek Trupl, 17. Mikuláš Sládeček, 17. Mikuláš Sládeček, 20. Marek Trupl, 21. Mikuláš Sládeček - 17. Maxim Amazouz, 18. Josef Brtník, 25. Alžběta Jirušová; rozhodčí: Michal Obertan - Štěpán Weber; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 54; zásahy brankářů: Tomáš Rychtařík ? - Jan Trčka ?; po třetinách: 3:0, 4:3;
26:00
25:59
Tým FBK Fat Pipe Vosy Praha vítězí v poměru 7:3 a zahrají si o první místo s FBC Kutná Hora.
24:40
Jirušová snižuje na 3:7 z pohledu hostů.
24:39
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil Alžběta Jirušová, asistoval Mikoláš Hollý (7:3).
23:10
Karvánek pouze do boční sítě.
21:30
Hráč Vos zaváhal v jasné příležistosti a trefil pouze tyčku.
20:25
Sládeček opět skóruje, tento gól je již jeho třetím v tomto zápase a završuje tak hattrick. Stav utkání je již 7:2 pro Vosy.
20:24
Branku družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha vstřelil Mikuláš Sládeček, asistoval Martin Bohumský (7:2).
19:15
Branku družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha vstřelil Marek Trupl, asistoval Tomáš Novotný (6:2).
18:30
Vyloučen hráč Matyáš Husák družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za hra na zemi.
17:44
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil Josef Brtník, asistoval Karel Zamrzla (5:2).
16:57
Další gól Vos a opět jsou u toho Sládeček s Truplem. Toto duo se zdá jako smrtící.
16:56
Branku družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha vstřelil Mikuláš Sládeček, asistoval Marek Trupl (5:1).
16:13
Vosy rychle odpovídají a zvyšují opět na rozdíl 3 gólů.
16:12
16:05
Tak se Kralupy přece jen dočkali a snižují.
16:04
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil Maxim Amazouz, asistoval Josef Brtník (3:1).
15:35
Kralupy ve velké šanci zaváhali a stav se tedy nemějí.
13:01
Po první půli Vosy ve vedení 3:0. Uvidíme, s čím přijdou Kralupy ve druhé půli.
13:00
13:00
12:05
Kralupy mají přesilovku uvidíme zda se jim povede koněčně skórovat.
12:04
Vyloučen hráč Václav Nevole družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
11:49
Branku družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha vstřelil Marek Trupl, asistoval Mikuláš Sládeček (3:0).
11:16
Vosy zužitkovali protiútok a zvyšují vedení na 2:0.
11:15
Branku družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha vstřelil Martin Bohumský, asistoval Marek Trupl (2:0).
10:45
Kralupy stále vyvíjí tlak, ale ne a ne ho přeměnit v gól.
10:22
Další střela Kralup těsně míjí branku.
05:13
Vosy se ujímají vedení po střele Novotného.
05:12
Branku družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha vstřelil Tomáš Novotný, asistoval Mikuláš Sládeček (1:0).
03:50
Kralupy s velkou podporou z hlediště hledají recept na otevření skóre tohoto zápasu.