5:4
4:2
- : -

Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn - FBC Česká Lípa 10:7
14. Kristýna Minářová, 25. Kristýna Minářová, 27. Denisa Příhodová, 27. Adéla Vrbková, 27. Nella Stašková, 32. Nella Stašková, 43. Tereza Bočková, 46. Karolína Hašlová, 49. Nella Stašková, 52. Nella Stašková - 4. Petra Pavlíková, 26. Aneta Pokorná, 27. Petra Pavlíková, 36. Markéta Cháberová, 40. Leona Lahoda, 51. Petra Pavlíková, 57. Petra Pavlíková; rozhodčí: Martin Hrubec - Petr Holeček; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; diváků: 50; zásahy brankářů: Veronika Podlahová 29 - Nikola Soukupová 21, Eliška Eclerová 5; po třetinách: 1:1, 5:4, 4:2;
60:00
komentář trenéra hostů : Půlku zápasu jsme byly myšlenkama jinde. Bohužel jsme celý zápas musely dotahovat a to nám vzalo i síly. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00
Komentář trenéra domácích: Po první nepříliš bohaté první třetině na góly se nám začalo dařit při střelbě, která nám dnes vycházela. Druhá třetina byla velmi zdařilá hlavně na záčátku, poté jsme polevili a soupeř se dostal zpět do hry. Třetí třetina už byla z naší strany znovu velmi dobrá. Na konci utkání jsme se však nechali uchlácholit výsledkem, ale nedopustili jsme drama. Holkám patří velký dík za předvedený výkon.
60:00
56:24
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #88 Petra Pavlíková, asistoval #13 Tereza Seifrtová (10:7).
51:58
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #10 Nella Stašková z trestného střílení (10:6).
51:00
Střídání brankáře. Nový brankář #1 Eliška Eclerová družstva FBC Česká Lípa
50:13
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #88 Petra Pavlíková, asistoval #36 Martina Gembecová (9:6).
49:50
Vyloučen hráč #11 Šárka Houzarová družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn na 2 minuty za sekání.
48:34
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #10 Nella Stašková, asistoval #33 Tereza Bočková (9:5).
45:22
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #21 Karolína Hašlová, asistoval #38 Kristýna Minářová (8:5).
42:41
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #33 Tereza Bočková bez asistence (7:5).
40:00
40:00
39:26
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #28 Leona Lahoda, asistoval #22 Lucie Šmídová (6:5).
35:49
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #10 Markéta Cháberová, asistoval #36 Martina Gembecová (6:4).
35:20
Kombinace Vrbková - Minářová = nádhera. Chybělo málo!
34:40
Balonek na brankové čáře, Adél byla blízko druhé brance!
33:05
Zvoní tyč po střele Terky Bočků!
31:31
Kombinace radost pohledět a využitá přesilovka!
31:27
30:01
Vyloučen hráč #8 Šárka Minářová družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za hra rukou.
27:35
Nevím, přátelé nevím. Mám dřív psát online, goly, či hlásit mikrofonem?
Nestíhám ani jedno
Krásný zápas
26:57
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #88 Petra Pavlíková bez asistence (5:3).
26:47
Timeout FBC Česká Lípa
26:47
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #10 Nella Stašková, asistoval #99 Denisa Příhodová (5:2).
26:26
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #88 Adéla Vrbková, asistoval #11 Šárka Houzarová (4:2).
26:13
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #99 Denisa Příhodová bez asistence (3:2).
25:01
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #17 Aneta Pokorná bez asistence (2:2).
24:29
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #38 Kristýna Minářová bez asistence (2:1).
17:51
Kája Hašlová se krásně probíjela skrz obranu hostí. Ovšem poslední překážkou byla golmanka, která nyní měla navrch.
15:00
Vidíme krásné souboje před oběma brankami.
14:00
A máme srovnáno! Krásná akce!
13:51
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #38 Kristýna Minářová, asistoval #11 Šárka Houzarová (1:1).
13:13
Z lavičky domácích slyšíme podporu od trenéra i vzájemnou podporu od hráček! Krása! Tak to má vypadat!
10:10
Na Dračicích je znát snaha o srovnání stavu utkání. Ovšem paní Štěstěna je dnes zatím spíše nakloněna soupeři. Nella Stašková nyní trefuje tyč!
09:18
Martina ve slibné šanci stříli vysoko nad bránu
08:10
Oslabení zvládly týnské hráčky s přehledem. Zřejmě dobrá příprava od trenéra!
06:33
Unikající hráčku zastavila Johanka bohužel za použití nepovolených postupů a bude si tedy odpykávat 2 minutový trest.
06:10
Vyloučen hráč #27 Johana Vejvodová družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn na 2 minuty za bránění ve hře.
04:51
Bohužel hned jedna z prvních střel hostí končí v naší brance
03:51
03:13
Na dálku posílám pozdrav spoluhráčkám našich holek, které se z důvodu zranění či nemoci dnes neukáží na domácí palubovce.
02:45
Další pozdrav od Terky Bočkové.
01:20
Máme zahájeno dnešní utkání. Terka Bočková vysílá první pozdrav golmance hostí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Hrubec a Petr Holeček.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Česká Lípa: brankář: Nikola Soukupová; hráči v poli: Aneta Pokorná, Markéta Cháberová, Tereza Seifrtová, Petra Pavlíková, Lucie Smrčková
00:00
Line-up domácích Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn : brankář: Veronika Podlahová; hráči v poli: Denisa Příhodová, Bára Procházková, Martina Kratochvílová, Tereza Bočková, Nella Stašková
00:00
Dobré odpoledne vážení florbaloví nadšenci!
Dnes se nám na týnské palubovce představí tým z České Lípy, který přijel vyzvat domácí tým Rudých Dračic!