4:4
0:7
- : -

FBC Česká Lípa - FbŠ Bohemians DDM Praha 7 8:14
4. Ondřej Kopič, 7. Ondřej Kopič, 10. Oliver Brodský, 10. Antonín Stárek, 28. Ladislav Pekárek, 29. Ladislav Pekárek, 36. Antonín Stárek, 38. Ondřej Kopič - 3. Šimon Taraba, 4. Jonáš Mareš, 13. Ivan Tomčo, 31. Filip Brynda, 31. Šimon Taraba, 39. Jonáš Mareš, 40. Ivan Tomčo, 43. Tomáš Trnka, 46. Adam Kanzelsberger, 50. Šimon Batkovič, 52. Ivan Tomčo, 57. Ivan Tomčo, 59. Matěj Vosátka, 59. Šimon Taraba; rozhodčí: Josef Heřmánek - Petr Kopta; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 62; zásahy brankářů: Daniel Jukl 26 - Patrik Slavík 15, Miroslav Kovařík 7; po třetinách: 4:3, 4:4, 0:7;
Komentář domácích Pekárek Ladislav (Vedoucí):
Dvě třetiny jsme byli lepším týmem, ve třetí třetině soupeř zapnul a my jsme si to prohráli svými chybami a soupeř nás trestal. Zítra chceme zvítězit. Díky soupeři a divákům za zápas.
Komentář hostů Grega Jozef (Trenér):
Dneska nám to první dvě třetiny nelepilo, i přesto bych chtěl kluky pochválit za zvýšenou aktivitu a týmovost ve třetí třetině. Dnes jsme soupeře jednoznačně přehráli a dovedli zápas do vítězného konce. Děkujeme soupeři za zápas.
58:40
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #41 Šimon Taraba, asistoval #64 Tomáš Trnka (8:14).
58:21
Bohemka rozehrává v útočném rohu.
58:02
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #91 Matěj Vosátka, asistoval #33 Ivan Tomčo (8:13).
57:40
57:39
Trestné střílení družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 neproměnil #41 Šimon Taraba.
57:06
Lípa to zkouší v šesti.
56:39
Buly vyhrávají domácí.
56:38
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #33 Ivan Tomčo, asistoval #91 Matěj Vosátka (8:12).
55:35
Lípa hraje přesilovou hru a má šanci snížit náskok hostů.
55:34
Vyloučen hráč #90 Ondřej Valenta družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za nedovolené vrážení.
54:54
Lípa rozehrává na útočné polovině.
53:43
51:34
51:33
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #33 Ivan Tomčo, asistoval #20 David Veleba (8:11).
50:06
Bohemka rozehrává na polovině hřiště.
50:05
Vyloučen hráč #3 Zdeněk Petrák družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za bránění ve hře.
49:33
49:32
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #50 Šimon Batkovič z trestného střílení (8:10).
45:27
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #72 Adam Kanzelsberger, asistoval #41 Šimon Taraba (8:9).
44:29
Výborný zákrok Jukla.
42:03
42:02
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #64 Tomáš Trnka, asistoval #50 Šimon Batkovič (8:8).
41:14
Lípa v útoku, ale bez zakončení.
40:00
Střídání brankáře. Nový brankář #71 Miroslav Kovařík družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 11:10
40:00
39:26
39:25
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #33 Ivan Tomčo, asistoval #15 Jonáš Mareš (8:7).
38:56
Vyloučen hráč #50 Šimon Batkovič družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za bránění ve hře.
38:13
38:12
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #15 Jonáš Mareš, asistoval #33 Ivan Tomčo (8:6).
37:31
37:30
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #29 Ondřej Kopič, asistoval #33 Oliver Brodský (8:5).
35:51
35:50
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #20 Antonín Stárek, asistoval #29 Ondřej Kopič (7:5).
30:58
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #41 Šimon Taraba, asistoval #37 Adam Balík (6:5).
30:14
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #74 Filip Brynda, asistoval #50 Šimon Batkovič (6:4).
29:57
28:22
28:21
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #5 Ladislav Pekárek, asistoval #29 Ondřej Kopič (6:3).
28:09
27:30
27:29
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #5 Ladislav Pekárek, asistoval #20 Antonín Stárek (5:3).
18:20
Bohemka se snaží nahazovat před branku domácích.