6:3
4:3
- : -

FBC Česká Lípa - TJ Sokol Královské Vinohrady 13:10
6. Ondřej Kopič, 14. Jan Petříček, 15. Pavel Pešír, 21. Ondřej Kopič, 22. Zdeněk Petrák, 23. Jan Petříček, 24. Ladislav Pekárek, 35. Ladislav Pekárek, 38. Filip Cobl, 42. Ladislav Pekárek, 47. Antonín Stárek, 59. Ondřej Kopič, 60. Antonín Stárek - 4. Matěj Šaroch, 4. Tadeáš Doucha, 11. Richard Kellenberger, 19. Richard Kellenberger, 29. Richard Kellenberger, 32. Jan Pinkas, 35. Filip Píše, 53. Jan Pinkas, 55. Vojtěch Doucha, 58. Martin Šolaja; rozhodčí: Lukáš Pekárek - Tadeáš Sidenberg; vyloučení: 6:3 + Tadeáš Doucha OS; využití: 2:2; diváků: 30; zásahy brankářů: Daniel Jukl 26 - Matyáš Cvejn 19; po třetinách: 3:4, 6:3, 4:3;
Komentář domácích Dzierža Marek (Trenér):
Dnes jsme předvedli dobrý týmový výkon, zblokovali jsme spoustu střel, což mě těší. Škoda jen nedisciplinovanosti týmu a tolika oslabení, které pustilo soupeře do hry. Díky soupeři, rozhodčím i divákům.
Komentář hostů Purkrábek Miroslav (Trenér):
Za dnešní výkon si nic jiného ani nezasloužíme. Z našeho týmu patří dík jenom gólmanovi. Děkujeme soupeři, rozhodčím, pořadatelům i divákům.
60:00
Střely ve 3. části: 8:15
60:00
59:43
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #20 Antonín Stárek, asistoval #29 Ondřej Kopič (13:10).
59:36
Vyloučen hráč #26 Martin Tejnor družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za špatné střídání.
58:11
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #29 Ondřej Kopič, asistoval #5 Ladislav Pekárek (12:10).
57:39
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #21 Martin Šolaja, asistoval #87 Matěj Šaroch (11:10).
57:32
Timeout FBC Česká Lípa
57:32
Vyloučen hráč #5 Ladislav Pekárek družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání.
56:49
Stárek sám na bránu, ale golman střelu chytá.
56:37
Tadeáš Doucha odsloužil svůj osobní trest a je opět připraven naskočit do hry.
54:13
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #93 Vojtěch Doucha, asistoval #81 Marek Paštika (11:9).
54:13
Krásná střela z půlky končí v brance domácího týmu
52:34
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #26 Jan Pinkas, asistoval #93 Vojtěch Doucha (11:8).
52:09
Standartka před domací brankou, ale nevyužitá.
50:03
Vyloučen hráč #33 Oliver Brodský družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
49:22
Skvělou šanci promarnili Stárek s Pekárkem.
46:22
45:09
Vyloučen hráč #82 Tadeáš Doucha družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za nesportovní chování.
45:09
Vyloučen hráč #82 Tadeáš Doucha družstva TJ Sokol Královské Vinohrady - osobní trest.
44:11
Neskutečný zákrok Stárka! Téměř fotbalovým skluzem zastavil brejk hostí.
43:41
Stárek v oslabení nahrává před bránu na Kopiče, ale ten netrefuje.
43:23
41:59
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #5 Ladislav Pekárek, asistoval #20 Antonín Stárek (10:7).
41:46
Brodský krásně blokuje přihrávky před bránu.
37:57
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #25 Filip Cobl, asistoval #91 Jakub Horák (9:7).
36:38
Domácí obranu napadá Dvořáček, Kopič nahazuje dopředu.
34:52
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #5 Ladislav Pekárek, asistoval #40 Jan Petříček (8:7).
34:06
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #77 Filip Píše, asistoval #92 Jakub Pekárek (7:7).
31:58
Martan sám před domácím gólmanem, vynikající obranný zákrok předvedl Brodský.
31:25
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #26 Jan Pinkas, asistoval #81 Marek Paštika (7:6).
30:00
Na míčku zatím domácí tým
29:49
Vyloučen hráč #98 Tomáš Petr Martan družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání.
29:46
Síly na hřišti jsou opět vyrovnány, sekáním se provinil Martan.
28:49
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #18 Richard Kellenberger, asistoval #82 Tadeáš Doucha (7:5).
28:49
Vyloučen hráč #29 Ondřej Kopič družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za nesportovní chování.
28:49
Proti rozhodnutí rozhodčích nesportovním způsobem protestoval Kopič a na dvě minuty tak oslabí svůj tým.
28:33
První střelu v přesilové hře Jukl chytá
28:06
Vyloučen hráč #37 Matyáš Flekl družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání.
26:40
Domácí jdou do breaku
25:48
Hosté zakládají kombinaci u své brány, ohrožení brány z jejich pokusů ale nepramení.
24:21
Martanovu střelu z dobré pozice vytáhl Jukl mimo bránu skvělým zákrokem!
23:33
Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
23:33
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #5 Ladislav Pekárek, asistoval #29 Ondřej Kopič (7:4).
22:03
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #40 Jan Petříček, asistoval #25 Filip Cobl (6:4).
22:03
Cobl rozehrál volný úder na Petříčka ten mířil přesně! Nevíme sice, co trenéři domácích v šatně řekli, ale do druhé části nastoupil úplně nový tým!
21:05
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #3 Zdeněk Petrák bez asistence (5:4).
20:46
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #29 Ondřej Kopič, asistoval #20 Antonín Stárek (4:4).
20:01
Na úvod druhé části získávají balonek domácí.
18:09
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #18 Richard Kellenberger, asistoval #92 Jakub Pekárek (3:4).
14:09
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #4 Pavel Pešír, asistoval #93 Daniel Jukl (3:3).
13:29
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #40 Jan Petříček, asistoval #5 Ladislav Pekárek (2:3).
12:30
Vyloučen hráč #34 Ondřej Vaněk družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
11:40
Rozhodčí signalizují odloužené vyloučení
11:28
Brodský vyzval Kopiče, ten z pravého křídla míjí.
11:05
Dlouhá střela Stárka končí mimo
10:39
09:57
Dlouhá střela Pešíra končí pouze v rukách Cvejna.
09:12
Pinkas s Pekárkem a Šarochem začali presovat domácí obranu, českolipští se nechali zatlačit do úzkých, kde se nakonec v rohu provinil faulem Stárek.
08:40
Nahození Jakuba Pekárka zastavuje domácí obránce Horák.
08:00
Kopič střilí, ale trefuje brankáře
05:32
04:38
Prudkou střelu z obrany tečoval svému kolegovi Dvořáček, ohrožení domácí brány tak prakticky nulové.
03:51
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #82 Tadeáš Doucha, asistoval #21 Martin Šolaja (0:2).
03:37
Buly vyhrávají hosté
03:35
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #87 Matěj Šaroch, asistoval #81 Marek Paštika (0:1).
03:01
První zákrok si připisuje i domácí gólman Jukl.
02:20
Kopič trefuje tyčku
01:12
Cobl před bránou promáchnul
01:07
První minuta ve znamení útočných pokusů obou týmů, brankáři zůstávají stoprocentní i po prvních střeleckých pokusech.
00:01
Úvodní buly vyhrávají domácí
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Pekárek a Tadeáš Sidenberg.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Královské Vinohrady: brankář: Matyáš Cvejn; hráči v poli: Marek Paštika, Ondřej Vaněk, Jan Pinkas, Matěj Šaroch, Vojtěch Doucha
00:00
Line-up domácích FBC Česká Lípa: brankář: Daniel Jukl; hráči v poli: Antonín Stárek, Jakub Horák, Ladislav Pekárek, Ondřej Kopič, Oliver Brodský