3:1
3:1
- : -
60:00
Komentář domácí trenéra, pana Michala Trunkáta: Do utkání jsme vstoupili dobře. Druhá část první dvacetiminutovky byla naprosto odchozená a soupeř s námi srovnal krok. Od druhé části jsme byli lepším týmem, nicméně soupeř nebyl v plné sestavě a toho jsme využili a získali důležité 3 body. Soupeři děkujeme za zápas. Ahoj čau.
60:00
Komentář hostujícího trenéra, pana Libora Fojtíka: V první třetině jsme i přes rozsáhlou marodku s Opavou hráli vyrovnounou partii. Ve druhé části hry jsme museli i vlivem dalšího zranění dohrávat na devět hráčů, začali jsme odcházet fyzicky a postupně zápas ztráceli. Ve třetí části jsme se chtěli pokusi o zvrat, ale nepovedlo se.
Do dalších bojů musíme především konsolidovat sestavu a jít zápas od zápasu dále.
60:00
59:50
Vyloučen hráč Martin Hybner družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za špatné střídání.
56:25
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Jiří Toman bez asistence (8:4).
56:25
Vylegala dostal sekeru na velkém brankovišti, hra pokračovala protiútokem, který končí gólem. Domácí obránce Beran ihned dostává kartáč 8-) .... Opět 3. lajna... asi náhoda :)
56:00
Opava lehce získává míčky a proniká rychlé protiútoky.
54:22
I hosté mají občas šanci, Popala z mezikruží míří nad branku domácích.
51:42
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Lukáš Rychlý, asistoval Denis Kukla (8:3).
51:42
Rychlého střela přes hráče a míček končí v brance... jak jednoduché.
50:57
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Marek Klečka, asistoval Patrik Posselt (7:3).
50:57
Posselt poslal přesnou křižnou přihrávku na Klečku, který přes padajícího brankáře konečně dnes dává gól.... Klečis Klečis.... :D
50:06
Sova vyvezl míček a z půlky pálí, Bartoň na efekt vyráží maskou do rohu hřiště.
50:00
10 min do konce... snad zápasu.
48:15
Rychlý propálil mezi nohama Gebauera, ale střela míří jen doprostřed branky, takže nic, noo.
46:25
Klečka sám proti brankáři hostů, ale zase se neprosadil....
45:54
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Denis Kukla, asistoval Lukáš Rychlý (6:3).
44:29
Ani Kocurova střela nebyla úspěšná.
44:10
Klečka si položil brankáře, ale ten zaázračně míček chytá.
44:00
Posseltova střela míří do Bartoňe.
43:32
Vyloučen hráč Petr Popala družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání.
38:35
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Lukáš Vávra, asistoval Jiří Toman (5:3).
38:35
Třetí lajna domácích na hřišti a třetí gól v domácí síti. Toman si vyjel až k brance Bezděka, střelu domácí brankář vyrazil, Vávra dorazil.
36:25
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Marek Vylegala, asistoval Denis Kukla (5:2).
36:25
Vylegala vypálil z modré přes několik hráčů a míček končí v brance :)
34:54
Kocur to vzal na sebe, ale netrefuje vůbec branku.
34:23
Opava si zkouší první přesilovku.
33:54
Vyloučen hráč Petr Popala družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
33:01
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Daniel Gebauer, asistoval Denis Kukla (4:2).
33:01
Kukla vypíchnul míček a akci 2 na 1 posunul na Gebauera, který zasunul míček za bezmocného Bartoňě.
30:04
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Marek Klečka, asistoval Filip Kocur (3:2).
29:00
Sova vyvezl míček a střelou z půlky odevzdal míček Bartoňovi.
28:50
Kubátko trefuje břevno!
27:43
Vyloučen hráč Martin Hybner družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za sekání.
26:11
Kukla vypíchnul míček a úmístěnou střelu na pravé víko nechal vyniknout Bartoně, který míček přizvedl a šel nad.
24:03
Rychlý oslovil mezi kruhy Pavelka, jeho pokus výborně chytá Bartoň.
23:33
Olda Sova luxusně vysunul na středu Pavelka, toho vychytal Bartoň.
23:00
Toman to zkusil po zemi na přední tyč, Bezděk tak tak vyráží... Nepříjemná střela na blbé místo.
21:42
Beran a jeho pokus mířil vedle. + dávám za snahu.
21:30
Opava v pohodě zvládla oslabení a je na míčku.
20:30
Únik v oslabení, Klečka na Posselta, toho vychytal Bartoň.
20:00
20:00
Střely na branku v 1. třetině: Opava 14 - Kopřivnice 4
20:00
19:21
Vyloučen hráč Denis Kukla družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za nedovolené vrážení.
16:55
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Jakub Kostelník, asistoval Lukáš Michna (2:2).
16:55
Opavští teď nedostoupili ke Kostelníkovi, který z otočky trefuje po zemi místo u přední tyče domácí branky... To si Bezděk za rámeček asi nedá :P
16:30
Volný Vávra dostal přesnou přihrávku a z první pálil, Bezděk skvěle vyráží jeho střelu mířící do víka.
14:30
Pavelek neměl komu, tak to vzal na sebe... Bohužel mířil nepřesně.
13:58
Boželníkova střela z půlky přímo na branku nedoletěla. Hosté na míčku...
13:33
Rabinský při chuti, dvě akce domácích zakončoval, Bartoň podržel hosty.
13:00
Toman dostal výbornou nahrávku na střed, kdy z první pálil, Bezděk vyráží rukou!
11:48
Gebauer vypíchnul rozehrávku hostů a ihned pálil, první střelu brankář vyrazil, druhá letěla jen nad.
09:37
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Lukáš Michna, asistoval Jakub Kostelník (2:1).
09:37
Z první střely hostů na branku máme snížení stavu... Kostelník nahrál z rohu přímo před branku, kde se Michna prosadil proti přesile.
08:58
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Denis Kukla, asistoval Petr Pavelek (2:0).
08:58
Pavelek našel úplně volného Kuklu, ten to zavěsil... Bartoň bez šance.
08:53
Opava více na míčku, rozehrávka z rohu.
07:27
06:28
Akce 3 na 2.... Rabinský posunul do běhu Klečkovi, ten se pokusil překvapit brankáře na vzdálenější tyči, ale netrefuje vůbec branku.
05:15
Opava dobře prohání hosty, ale zatím bez větších šancí na vstřelení gólu.
02:35
Bartoň měl teď plné nohy práce... Vyrazil střelu Rychlého a poradil si i dorážkou Gebauera.
01:48
První střelu skoro na branku měl Rabinský, jeho střela letěla jen těsně vedle levé tyčky.
01:16
První faul má na svědomí Kopřivnice, kdy byl povalen k zemi Kukla.
00:54
Obě družstva střídají..
00:30
První akci hostů zastavuje na půlce Klečka.
00:01
Opava vyhrála úvodní vhazování.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radim Sýkora a Miroslav Tkáč.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Vikings Kopřivnice: brankář: Michal Bartoň; hráči v poli: Jan Baďura, Jiří Toman, Robert Socha, Lukáš Vávra, Ondřej Kubátko
00:00
Line-up domácích S.K. P.E.M.A. OPAVA: brankář: Kryštof Bezděk; hráči v poli: Jan Rabinský, Oldřich Sova, Marek Klečka, Patrik Posselt, Filip Kocur