1:1
- : -
FBC Hranice

FBC Hranice - Spartak Pelhřimov 2:3
18. Ondřej Dobeš, 47. Jan Kolajta - 4. Patrik Mynařík, 8. Václav Fučík, 57. Viktor Vlach; rozhodčí: Pavel Vojkůvka - Matěj Vrablík; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; diváků: 50; zásahy brankářů: Jakub Kosar ? - Libor Domkář ?; po třetinách: 1:2, 0:0, 1:1;
60:00
Komentář trenéra hostí Jana Kotena: Bojovné utkání, které rozhodla naše využitá standardní situace ke konci zápasu. Kladem je určitě bojovnost a obranná činnost včetně výkonu brankáře, pracovat dál musíme na efektivitě zakončení. Děkuji soupeři za fér utkání.
60:00
59:00
Komentář trenéra domácích: Dnešní utkání rozhodly dvě věci. Naše neproduktivita a špatný vstup do utkání, kdy jsme prvních patnáct minut prohrávali všechny souboje a nebyli jsme schopni si nahrát. Potom jsme se do toho uř dostali a krom koncovky vše zlepšili. Bohužel to nestačilo a nakonec jsme to byli my, kdo inkasoval rozhodující gól. Děkujeme divákům a soupeři a přejeme šťastnou cestu domů.
58:54
Timeout FBC Hranice
56:16
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Viktor Vlach, asistoval Lukáš Zrzavý (2:3).
51:17
Vyloučen hráč Jiří Vraj družstva FBC Hranice na 2 minuty za sekání.
46:13
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Jan Kolajta, asistoval Ondřej Dobeš (2:2).
40:00
40:00
33:43
Trestné střílení družstva FBC Hranice neproměnil Jan Kolajta.
20:00
20:00
17:17
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Ondřej Dobeš, asistoval René Mikel (1:2).
16:05
Vyloučen hráč Dan Kalina družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za sekání.
07:19
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Václav Fučík, asistoval Maxmilián Škoda (0:2).
07:03
Vyloučen hráč Lukáš Novosad družstva FBC Hranice na 2 minuty za bránění ve hře.
03:06
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Patrik Mynařík bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Vojkůvka a Matěj Vrablík.
00:00
00:00
Line-up hostů Spartak Pelhřimov: brankář: Libor Domkář; hráči v poli: Tomáš Kocián, Dan Kalina, Václav Fučík, Patrik Mynařík, Jan Knězů
00:00
Line-up domácích FBC Hranice: brankář: Jakub Kosar; hráči v poli: Lukáš Novosad, Jan Kolajta, Jiří Vraj, Marek Hloch, Jan Grygar