2:0
2:4
- : -

1. SC TEMPISH Vítkovice - ACEMA Sparta Praha UNYP 6:5
9. Lukáš Fukala, 16. Adam Palčinský, 28. Nikolas Vizváry, 38. Filip Novotný, 46. Václav Richtár, 58. Adam Palčinský - 14. Daniel Fišer, 46. Robin Havlina, 52. Michal Václavík, 55. Patrik Černý, 59. Michal Václavík; rozhodčí: Libor Gavlas - Patrik Mik; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 51; zásahy brankářů: Martin Blažek 23 - Viktor Hejna 28; po třetinách: 2:1, 2:0, 2:4;
60:00
Nejlepší hráči: Vítkovice: 28 Martin Blažek, Sparta: 2 Viktor Hejna
60:00
Střely ve 3. třetině 13:16, celkem 34:28
60:00
Vyjádření trenéra hostů, Jakuba Borovského: Dnes jsme odehráli kvalitní utkání, přestože nám nakonec body těsně utekly. Z naší strany bych vypíchl výkon ve třetí třetině, na který bychom rádi navázali v dalších zápasech. Velmi dobře dnes zachytali oba brankáři. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00
Vyjádření trenéra domácích Jaromíra Veselého:
dvě třetiny pohodový zápas, trochu nuda, takže bylo potřeba do třetí třetiny přidat trochu adrenalinovější vložku.
Dokázali jsme vytvořit víc gólovek před brankou soupeře než před naší, což rozhodlo v náš prospěch.
Jinak spousta hezkých a kvalitních herních situací od nás.
60:00
59:59
Tak trochu crazy závěr. Několik ztrát, zisků, zákroků Blažka a bloků sparťanských beků před prázdnou brankou. Nakonec už gól nepadl a všechny body berou domácí
58:34
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Michal Václavík, asistoval Daniel Fišer (6:5).
57:31
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Adam Palčinský, asistoval Nikolas Vizváry (6:4).
57:31
No konečně! Vizváry v další situaci našel Palču a ten zvyšuje
56:45
Domácí teď brání celkem dobře ale své útočné situace řeší tak, jako by chtěli nechat Spartu co nejdéle na dostřel
56:16
Trestné střílení družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice neproměnil Adam Palčinský.
56:16
Palčinský to zkoušel bekhendem ale Hejna jeho záměr vystihl
55:20
Richtár neomylně trefuje opět jen Hejnu
54:39
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Patrik Černý, asistoval Daniel Fišer (5:4).
51:40
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Michal Václavík, asistoval Michael Wertheim (5:3).
51:40
Nakonec přesilovku využívá Václavík
50:23
Černý z křídla přestřeluje prázdnou kasu
49:55
Vyloučen hráč Martin Ostárek družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
49:55
V rámci třetí třetiny přísné vyloučení Ostárka
48:42
Kdo viděl Rychle a zběsile, tak ať si k tomu přidá "bezhlavě" a má celkem reálný obrázek dění na hřišti v posledních minutách
45:58
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Václav Richtár, asistoval Tomáš Řihák (5:2).
45:58
Další spálená megašance Vítkovic ale nakonec uklízí míček do sítě Richtár
45:36
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Robin Havlina, asistoval Vojtěch Andrášek (4:2).
43:02
Kromě občasného povzbuzování je teď nejvíce slyšet krásný libý zvuk, jak o sebe třískají hokejky
37:40
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Filip Novotný, asistoval Tomáš Řihák (4:1).
37:40
Novotný vybojoval míček a po narážečce s Řihákem uklízí míček do kasy
36:28
Richtár to zkoušel freestylem zpoza branky ale asi nad koleny
35:35
Sparta teď měla problém s presinkem domácích. Vítkovice po zisku míčku měly problém smysluplně zakončit
33:19
Střlecky aktivní Svoboda zatím trefuje pouze Hejnu
32:32
Pěkný lob Novotného na Ostárka pobavil obecenstvo
29:54
Sprinterský souboj Jankovský-Kos. Start: půlka hřiště, cíl: míček, potažmo vítkovická kasa. Výsledek: míček končí u Blažka
27:39
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Nikolas Vizváry, asistoval Adam Palčinský (3:1).
19:20
Po ztrátě domácích na útočné polovině předložil Andrášek Drbovi před prázdnou branku, míček ovšem skončil za ní
17:40
Sparta má rozehrávku z rohu, dala z toho sice gól, jenže z rohu se fakt rozehrává odjinud..
15:15
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Adam Palčinský, asistoval Václav Richtár (2:1).
15:15
Palča obral beka o míček a po ťukesu tří hráčů je to on, na kterého zbylo zakončení do prázdné
14:29
Fukala v jedné šanci nad a Novotný jen do gólmana
13:55
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Daniel Fišer, asistoval Michal Václavík (1:1).
10:23
Situaci 3 na 1 v podání Sparty se rozhodl řešit Andrášek střelou, Blažek vyráží. Konečně se na hřišti něco děje
08:45
Krupičkova střela z úhlu
08:30
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Lukáš Fukala, asistoval Nikolas Vizváry (1:0).
08:30
Ale tato akce jako by byla z jiného zápasu.. Vizváry parádně zadovkouz na Fukalu a ten v klidu pod břevno dává první gól