1:1
3:2
- : -

BLACK ANGELS - FLORBAL CHODOV 4:3
33. Jakub Hromada, 42. Jakub Renčín, 43. Jakub Boček, 50. Tomáš Hanák - 24. Daniel Eremiáš, 41. Petr Majer, 44. Mikuláš Komárek; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 2:3; využití: 2:1; diváků: 49; zásahy brankářů: Daniel Körber 27 - Karel Hodík 17; po třetinách: 0:0, 1:1, 3:2;
Komentář domácích:
Petr Pajer: Hodně nezvklý - hodně taktický zápas, který nakonec rozhodly naše perfektně sehrané údery. Díky soupeři za skvělý zápas a těšíme se na semíčko!
Komentář hostů Podhráský David (Trenér):
V první řadě gratuluji soupeři. Nám dnes chyběla jiskra a i díky tomu jmsme dali jen 3 branky a s tím se vyhrává těžko.
60:00
Střely ve 3. části: 7:12
60:00
59:10
Körber zalehl balonek v nejisté situaci v brankovišti.
57:56
Timeout FLORBAL CHODOV
57:56
Hosté zkouší hru bez brankáře.
55:22
Domácí se snaží po zisku balonu vykombinovat z obraného pásma, které občas končí nebezpečnými ztrátami.
52:42
Míček vyletěl po chodovském bloku tak vysoko, že ho chvíli všichni hráči hledali.
51:04
Domácí jsou po svém čtvrtém gólu pod urputným tlakem Chodova.
49:40
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #97 Tomáš Hanák bez asistence (4:3).
49:40
Tomáš Hanák vyběhl z rohu vlastní poloviny, doběhl až před bránu, kde prostřelil Hodíka k pravé tyči.
49:07
Vyloučen hráč #21 Marek Vávra družstva FLORBAL CHODOV na 2 minuty za bránění ve hře.
49:07
Domácí skvěle hráli oslabení, což vedlo k situaci, kdy kapitán hostů Vávra zamezil Hromadovi v pohybu.
47:18
Vyloučen hráč #7 Matěj Boček družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání.
47:08
Matěj Boček na středovém kruhu netrefil balonek na čepeli soupeře a jde se posadit na dvě minuty na trestnou lavici.
45:18
Körber vychytal Majera, který byl v úniku.
43:43
Branku družstva FLORBAL CHODOV vstřelil #9 Mikuláš Komárek, asistoval #4 Daniel Maxa (3:3).
43:43
Komárek využil toho, že Körberovi vypadl míček z výstroje a srovnává stav zápasu.
42:24
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #71 Jakub Boček, asistoval #7 Matěj Boček (3:2).
42:24
Najednou jsou domácí poprvé v zápase ve vedení zásluhou bratří Bočků.
41:30
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #99 Jakub Renčín, asistoval #14 Martin Obuškevič (2:2).
41:30
Domácí bleskurychle dorovnávají. Skvělé ruce předvedl Hromada, který prošel obranou Chodova a přihrál Obuškevičovi. Ten z první přehrál na Renčína, který bez problému uklízí balon za Hodíka.
40:50
Branku družstva FLORBAL CHODOV vstřelil #84 Petr Majer, asistoval #77 Daniel Eremiáš (1:2).
40:50
Hodík nejprve chytil balon, hodil ho po zemi na půlku Eremiášovi, který následně přihrál na velké brankoviště Majerovi, který se dokázal prosadit z otočky.
40:01
První vhazování třetí třetiny pro domácí, kteří se rovnou hrnou dopředu.
40:00
40:00
Ve druhé třetině jsme se dočkali útočnější hry, téměř nic ale nebylo přetaveno v góly. Po jedné se oba týmy prosadily v přesilovkách, za Chodov Eremiáš a za Blacky Hromada.
40:00
Střely ve 2. části: 10:7
40:00
39:47
Blaci dlouho drží balonek v útočném pásmu, ale Chodovu se daří přerušit hru vždy ve správný moment, aby se mu podařilo vyvarovat se nebezpečných situací.
37:07
Na brankové čáře domácích poskakoval balonek a už už chtěl doskákat do branky. Jeden z obbránců ale stihl v poslední moment situaci zachránit.
34:08
Tomáš Hanák obloučkem přihrál svému bratrovi Radkovi, který ale nedokázal podstřelit Hodíka.
32:59
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #55 Jakub Hromada, asistoval #99 Jakub Renčín (1:1).
32:59
Renčín dokázal poslat krosovou přihrávku na opačnou stranu hřiště, kde stál Hromada, který si poradil s Hodíkem.
32:40
Jakub Boček vypálil z dálky, ale Hodík ho dobře vychytal.
32:03
Vyloučen hráč #27 Martin Řezáč družstva FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
32:03
Blaci teď odehráli celé dvě minuty v přesilovce šest na pět, teď dostávají další výhodu hry pět na čtyři.
30:06
Bude se znova vylučovat v řadách Chodova, Blaci hrají v šesti.
27:07
Chodov v plném počtu.
26:50
Matěj Boček chytře tečoval před brankou Hodíka, balonek ale odskákal mimo brankoviště.
26:17
Tomáš Hanák přestřelil.
25:07
Vyloučen hráč #14 Ondřej Vošta družstva FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
25:07
Blaci mají dvouminutovou příležitost vyššího počtu hráčů na to srovnat.
24:59
Odložené vyloučení pro domácí.
23:33
Míček opět v bráně domácích, tentokrát byl ale odpískaný volný úder proti Chodovu.
23:03
Branku družstva FLORBAL CHODOV vstřelil #77 Daniel Eremiáš, asistoval #25 Tom Ondrušek (0:1).
23:03
Eremiáš vypálil z první a překonal Körbera.
22:41
Vyloučen hráč #97 Tomáš Hanák družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání.
22:41
Tomáš Hanák vyloučen na dvě minuty, poté co sekl Hodíka.
22:14
Tempo je oproti první třetině výrazně svižnější.
20:01
První vhazování pro hosty.
20:00
20:00
Po první třetině nám na tabuli stále svítí bezbrankový výsledek. Neviděli jsme ani žádnou přímo vyloženou šanci, možná tak v deváté minutě střela Majera, kterého však skvěle vychytal Körber. Ze strany domácích ale Hodíka nic neohrozilo. Dočkáme se ve druhé třetině více ofenzivních momentů?
20:00
Střely v 1. části: 4:11
20:00
18:57
Vošta se dostal do backhandové kličky a chtěl překonat Körbera na bližší tyč. Trefil ale jen boční síťku.
16:46
Neschopnost vystřelit domácí řeší alespoň dobrými bloky, pomáhají svému brankáři,co to jde.
14:14
Víc střel zatím rozhodně vypálil Chodov. Když se domácí dostanou do příležitosti skórovat, většinou netrefí cíl, jako teď Hromada.
11:36
Dlouhý pas na Hromadu, končí v rukou Hodíka, který si musel vytrpět sekeru přes prsty.
08:47
Majer střílel do poloodkryté brány, Körber ho ale dokázal vychytat.
06:50
Přihrávka zpoza brány před bránu vyústila ve střelu, která ale brankáře domácích trefila jen do břicha.
04:51
Körber musel hrát nohou, aby zamezil malé domů.
03:31
První akce domácích, která aspoň trochu ohrozila Hodíka, moc nebezpečí ani tak nevytvořila.
00:01
První vhazování pro hosty z Chodova.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Kostinek a Martin Reichelt.
00:00
00:00
Line-up hostů FLORBAL CHODOV: brankář: Karel Hodík; hráči v poli: David Horký, Daniel Eremiáš, Marek Vávra, Petr Majer, Martin Řezáč
00:00
Line-up domácích BLACK ANGELS: brankář: Daniel Körber; hráči v poli: Jan Pícha, Adam Bouček, Jakub Boček, Matěj Boček, Jakub Renčín
00:00
Dámy a pánové, vítejte u čtvrtfinálového pohárového zápasu mezi BLACK ANGELS a FLORBAL CHODOV. Pro domácí to je jejich premiérová účast v této fázi poháru!