2:0
5:3
- : -

FB Hurrican Karlovy Vary - Florbal Chomutov 9:3
8. Tomáš Smolka, 8. Jan Mašát, 32. Adam Zahraj, 37. Petr Nöbauer, 43. Tomáš Smolka, 50. Adam Zahraj, 54. Filip Nevšímal, 57. Filip Nevšímal, 58. Matěj Korbel - 43. Martin Šnobr, 45. Marek Nekuda, 59. Tomáš Kotlan; rozhodčí: Dalibor Berka - Michal Žáček; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; diváků: 63; zásahy brankářů: Tomáš Heimerle 20 - Lukáš Kopecký 18; po třetinách: 2:0, 2:0, 5:3;
60:00
Komentář trenéra Karlových Varů: Dosavaď nejlepší vstup do zápasu, kdy jsme nedovolili soupeři větší tlak. První dvě třetiny nás trápila koncovka, kdy už mohlo být o výsledku rozhodnuto dříve. V poslední části soupeř otevřel obranu a my jsme toho využili. Potvrdili jsme výkonem naší stoupající formu. Děkujeme soupeři, rozhodčím a divákům za podporu. Soupeři přejeme šťastnou cestu domů.
60:00
Komentář trenéra Florbal Chomutov (Martin Bocian): Zasloužené vítězství domácích. Na velké množství získaných míčků jsme bohužel navázali ještě větší množství ztrát, které soupeř využil. Až příliš mnoho chyb k úspěchu. Přes vysokou prohru chválím super výkon našeho brankáře, stejně jako toho soupeřova. Díky soupeři a přejeme hodně štěstí v dalším průběhu sezóny.
60:00
59:59
Vyloučen hráč Tomáš Hennrich družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hrubost.
58:17
Domácí potřetí inkasují, je to už jen kosmetická změna stavu. Tři body zůstanou ve Varech
58:16
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Tomáš Kotlan, asistoval Libor Sýkora (9:3).
57:30
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Matěj Korbel, asistoval Adam Zahraj (9:2).
56:37
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Filip Nevšímal, asistoval Dominik Brtek (8:2).
53:31
Nöbauer prostrčil míček na Nevšímala, který kličkou do backhendu nedal gólmanovi šanci
53:30
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Filip Nevšímal, asistoval Petr Nöbauer (7:2).
49:32
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Adam Zahraj, asistoval Martin Tvrdek (6:2).
48:29
Kubík trefuje tyč
47:55
Střela Chomutova končí vysoko nad
44:02
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Marek Nekuda, asistoval František Kubík (5:2).
43:40
Hosté aktivně napadají, ještě chtějí s výsledkem něco udělat
42:57
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Martin Šnobr, asistoval Adam Martin (5:1).
42:42
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Tomáš Smolka, asistoval Michal Hůla (5:0).
39:58
Dvě vteřiny před koncem zazvonilo ještě břevno karlovarské branky, skóre se nemění
39:10
Kopecký teď výborně zasáhl proti karlovarskému přečíslení
37:00
Rychlá kombinace domácích na jeden dotek končí střelou Nöbauera přesně k levé tyči
36:59
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Petr Nöbauer, asistoval Jan Mašát (4:0).
33:10
Hostům se nedaří prorazit kompaktní karlovarskou obranu
31:10
Krásná křižná přihrávka Korbela na Zahraje, který z první trefuje opět pod břevno
31:09
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Adam Zahraj, asistoval Matěj Korbel (3:0).
30:22
Chyba v domácí obraně dostala Martina do 100 % šance ten netrefil
29:43
I Krobova rána končí za zadním mantinelem
26:30
Domácí zatím dobře blokují a v kombinaci se skvěle chytajícím Heimerlem svítí na chomutovské straně stále nula
24:42
Brtek ustál souboj v rohu, poté předložil míček Nevšímalovi, který netrefil branku
19:45
Vyloučen hráč Michal Hůla družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za špatné střídání.
17:42
Teď to byla na hřišti trochu sekaná a výsledkem jsou dvě minuty pro domácího Tvrdka
17:41
Vyloučen hráč Martin Tvrdek družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání.
14:40
Šťovíček byl sám před gólmanem, míček mu však sjel, zatím jsou tedy domácí nebezpečnější a to hrají v oslabení
13:51
Šťovíček v oslabení prověřil Kopeckého
13:18
Vyloučen hráč Štěpán Maaz družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za držení.
09:01
Prokopec trefil boční síť
07:57
Dva rychlé góly domácích, Smolka s Mašátem se s tím nemazali, oba mířili přesně pod břevno a domácí vedou 2:0
07:56
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jan Mašát, asistoval Petr Nöbauer (2:0).
07:23
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Tomáš Smolka, asistoval Ondřej Kalach (1:0).