4:2
1:1
- : -

FBC MSEM Přerov - FBC TJ Sokol Frenštát p.R. 7:4
16. Ondřej Kowalik, 20. Lukáš Raška, 23. Ondřej Kowalik, 26. Michal Bělaška, 28. Michal Bělaška, 33. Martin Kubalík, 54. Ondřej Kowalik - 17. Petr Káňa, 31. Marek Štěpán, 32. Petr Káňa, 51. Vojtěch Šimík; rozhodčí: Radek Vybíhal - Jiří Večerek; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 44; zásahy brankářů: Filip Lanča 18 - Jan Eliáš 38; po třetinách: 2:1, 4:2, 1:1;
59:59
Komentář trenéra hostů: Super zápas. Myslím, že oproti loňsku jsme udělali docela pokrok. Gratulujeme soupeři a těšíme se na další utkání.
59:59
Komentář trenéra domácích: Sympatický výkon soupeře. Dobrý výkon od nás, i přes to, že jsme měli 10 hráčů mimo sestavu. Děkuji soupeři za utkání.
53:20
Timeout FBC TJ Sokol Frenštát p.R.
53:20
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Ondřej Kowalik, asistoval Tobiáš Pavliš (7:4).
50:28
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil Vojtěch Šimík, asistoval Petr Káňa (6:4).
41:48
Vyloučen hráč Jakub Zavadil družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za držení.
40:00
40:00
39:59
Střely ve druhé třetině: Přerov - 13
32:34
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Martin Kubalík, asistoval Jakub Zavadil (6:3).
31:42
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil Petr Káňa, asistoval Marek Štěpán (5:3).
30:39
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil Marek Štěpán z trestného střílení (5:2).
27:13
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Michal Bělaška, asistoval Ondřej Kowalik (5:1).
25:57
22:21
20:00
20:00
19:59
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Lukáš Raška, asistoval Martin Kubalík (2:1).
19:59
Střely po první třetině:
Přerov - 14
Frenštát - 8
16:18
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil Petr Káňa, asistoval Lukáš Böhm (1:1).
15:38
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Ondřej Kowalik, asistoval Lukáš Raška (1:0).
14:08
Vyloučen hráč Michal Hrabica družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
09:51
Vyloučen hráč Lukáš Böhm družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. na 2 minuty za vysoká hokejka.
03:01
Vyloučen hráč Lukáš Böhm družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. na 2 minuty za blokování hokejky.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radek Vybíhal a Jiří Večerek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC TJ Sokol Frenštát p.R.: brankář: Jan Eliáš; hráči v poli: Alan Hovorič, Jakub Skýpala, Adam Polách, David Svoboda, Benjamín Rašovský
00:00
Line-up domácích FBC MSEM Přerov: brankář: Filip Lanča; hráči v poli: Martin Filka, Tobiáš Pavliš, Maxim Šefčík, Michal Bělaška, Ondřej Kowalik