3:1
4:3
- : -

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FBŠ Gorily Plzeň 7:5
17. Jan Evžen Růžanský, 18. Robert Petr Koudelka, 25. David Štantejský, 35. Robert Petr Koudelka, 38. Jan Evžen Růžanský, 44. Antonín Votava, 44. Adam Sláma - 5. Nicolas Bolan, 22. Ar Ngo Phuc, 32. Jakub Vojíř, 41. Nicolas Bolan, 45. Tadeáš Tobiáš; rozhodčí: Matěj Novák - Jaroslav Němeček; vyloučení: 1:1 + Lukáš Fischer 5 + ČK1; využití: 0:1; diváků: 25; zásahy brankářů: Tadeáš Hendlinger 16 - Marek Schober 22; po třetinách: 0:1, 3:1, 4:3;
Komentář domácích Pochop Jiří (Trenér):
V tomto zápase jsme utrpěli výhru. Srazili nás zbytečné individuální chyby a nechuť hrát, tím jsme se přizpůsobili hře soupeře. Naštěstí umíme trefit prázdnou bránu a utkání se nakonec podařilo strhnout morálem na naší stranu. Příští zápase určitě musíme být ve všem o 100% lepší! Díky klukům za výhru, soupeři a rozhodčím za zápas!
Komentář hostů Surák Matěj (Asistent trenéra):
Začátek bereme s trenéry na sebe. 5 minutové osabení nám sebralo síly a otočilo hru. Celý zápas jsme byli na dostřel a chceme kluky pochválit za nasazení a chuť zápas otočit. Musíme se zlepšit na míčku a více si věřit. Těšíme se na odvetu, budeme lepší.
45:00
Střely ve 3. části: 11:8
45:00
44:32
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #42 Tadeáš Tobiáš, asistoval #77 Václav Müller (7:5).
43:57
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #73 Adam Sláma bez asistence (7:4).
43:03
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #83 Antonín Votava bez asistence (6:4).
42:38
Timeout FBŠ Gorily Plzeň
40:45
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #12 Nicolas Bolan, asistoval #30 Jan Šveňha (5:4).
37:43
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #94 Jan Evžen Růžanský, asistoval #73 Adam Sláma (5:3).
34:51
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #66 Robert Petr Koudelka, asistoval #83 Antonín Votava (4:3).
31:21
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #17 Jakub Vojíř, asistoval #27 Marek Grasu (3:3).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 7:6
30:00
29:39
Vyloučen hráč #7 Vojtěch Procházka družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za blokování hokejky.
25:52
Vyloučen hráč #17 Jakub Vojíř družstva FBŠ Gorily Plzeň na 2 minuty za blokování hokejky.
24:36
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #96 David Štantejský, asistoval #83 Antonín Votava (3:2).
21:33
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #7 Ar Ngo Phuc, asistoval #77 Václav Müller (2:2).
17:04
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #66 Robert Petr Koudelka bez asistence (2:1).
16:24
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #94 Jan Evžen Růžanský bez asistence (1:1).
15:33
Trestné střílení družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV neproměnil #83 Antonín Votava.
15:00
15:00
Střely v 1. části: 9:7
15:00
04:54
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #12 Nicolas Bolan, asistoval #94 Lukáš Fischer (0:1).
04:54
Vyloučen hráč #94 Lukáš Fischer družstva FBŠ Gorily Plzeň na 5 minut za neuvedení v sestavě.
04:54
Vyloučen hráč #94 Lukáš Fischer družstva FBŠ Gorily Plzeň do konce utkání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Matěj Novák a Jaroslav Němeček.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Gorily Plzeň:
00:00
Line-up domácích FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Tadeáš Hendlinger; hráči v poli: Vojtěch Procházka, Adam Zán, Robert Petr Koudelka, David Štantejský, Antonín Votava