1:4
1:7
- : -

FB Hurrican Karlovy Vary - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 3:13
10. David Pudil, 20. Petr Koco, 41. Rudolf Voják - 8. Vojtěch Kulhavý, 13. Adam Zán, 17. Adam Sláma, 17. Antonín Votava, 27. Vojtěch Kulhavý, 29. Antonín Votava, 34. David Štantejský, 37. Jan Evžen Růžanský, 39. Antonín Votava, 40. Antonín Votava, 40. Adam Zán, 41. Robert Petr Koudelka, 45. Antonín Votava; rozhodčí: Luděk Lejba - Michal Žáček; vyloučení: 2:0; využití: 0:2; diváků: 60; zásahy brankářů: Marek Matějka 22 - Tadeáš Hendlinger 12; po třetinách: 1:2, 1:4, 1:7;
Komentář domácích Moravec Filip (Trenér):
Takový zápas se těžko komentuje. Soupeř byl jednoznačně kvalitnější, my jsme byli všude pozdě, nedokázali jsme udržet míček. Ve třetí třetině dosáhlo naše trápení vrcholu a výsledkem byl debakl. Všechny zápasy v prvním koši nám všem, hráčům i trenérům, ukázali, jak jsou na tom ty nejlepší týmy v lize a jak musíme hrát, abychom byli schopni se jim vyrovnat. Na závěr bych chtěl poděkovat trenérovi soupeře za fair play gesto a přiznání našeho druhého gólu.
Komentář hostů Pochop Jiří (Trenér):
Dvě třetiny jsme hráli na půl plynu, ve třetí třetině se nám podařilo zápas jednoznačně rozhodnout a vyhrát větším rozdílem ve skóre. Dnes celkově trochu ospalé výkony ve všech zápasech na turnaji, o to více si ceníme zisku 6 bodů! Díky soupeři a rozhodčím za zápas!
45:00
Střely ve 3. části: 8:14
45:00
44:46
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #83 Antonín Votava, asistoval #7 Vojtěch Procházka (3:13).
40:29
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #66 Robert Petr Koudelka, asistoval #83 Antonín Votava (3:12).
40:03
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #43 Rudolf Voják, asistoval #28 Martin Štencl (3:11).
39:37
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #47 Adam Zán, asistoval #27 Jan Evžen Růžanský (2:11).
39:02
38:55
Vyloučen hráč #28 Martin Štencl družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za bránění ve hře.
38:33
36:52
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #27 Jan Evžen Růžanský, asistoval #47 Adam Zán (2:8).
33:25
Timeout FB Hurrican Karlovy Vary
33:17
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #96 David Štantejský, asistoval #83 Antonín Votava (2:7).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 3:10
30:00
28:25
26:15
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #19 Vojtěch Kulhavý, asistoval #7 Vojtěch Procházka (2:5).
19:46
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #55 Petr Koco bez asistence (2:4).
16:49
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #83 Antonín Votava, asistoval #96 David Štantejský (1:4).
16:27
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #73 Adam Sláma bez asistence (1:3).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 4:11
15:00
12:59
11:12
Vyloučen hráč #14 Jakub Rolenc družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za blokování hokejky.
09:38
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #38 David Pudil, asistoval #43 Rudolf Voják (1:1).
07:33
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #19 Vojtěch Kulhavý, asistoval #83 Antonín Votava (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Luděk Lejba a Michal Žáček.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Tadeáš Hendlinger; hráči v poli: Vojtěch Kulhavý, Vojtěch Procházka, David Štantejský, Antonín Votava, Robert Petr Koudelka