3:2
1:1
- : -

TJ Sokol Koberovy - Prague Tigers 4:9
26. Dominik Reczai, 34. Leoš Kopáček, 39. Dominik Reczai, 60. Dominik Reczai - 2. Filip Folauf, 6. Šimon Masár, 7. Radim Tůma, 8. Tomáš Navrátil, 10. Radim Tůma, 12. Martin Vetro, 38. Jan Wojnar, 40. Martin Boušek, 58. Thomas Heřmanský; rozhodčí: Tadeáš Sidenberg - Miroslav Hnídek; vyloučení: 2:6; využití: 1:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Lukáš Pfeiffer 20 - Filip Kulhánek 20; po třetinách: 0:6, 3:2, 1:1;
60:00
59:59
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Dominik Reczai, asistoval Jan Novotný (4:9).
59:59
Komentář trenéra domácích: "Utekla nám první třetina a i přes zlepšený výkon ve zbytku utkání to již na soupeře nestačilo."
59:59
Komentář trenéra hostí: Cesta na zápas i zápas samotný byl dlouhý a místy do kopce. Jsme přeci jen v horách. Soupeř od druhé třetiny začal hrát fyzický a důrazný florbal a z toho pramenily naše chyby a kupodivu i vyloučení. Díky osupeři za prověrku a divákům za atmosféru.
59:35
Vyloučen hráč Matěj Kurell družstva Prague Tigers na 2 minuty za hrubost.
58:08
Vyloučen hráč Šimon Masár družstva Prague Tigers na 2 minuty za sekání.
57:00
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Thomas Heřmanský, asistoval Jan Wojnar (3:9).
50:19
Vyloučen hráč Jan Wojnar družstva Prague Tigers na 2 minuty za nesportovní chování.
50:19
Vyloučen hráč Tomáš Zeman družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za nesportovní chování.
44:11
Vyloučen hráč Vilém Kavan družstva Prague Tigers na 2 minuty za nedovolené vrážení.
40:00
40:00
Počet střel po 1. třetině:Koberovy 11; Prague Tigers 11
40:00
39:56
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Martin Boušek, asistoval Radim Tůma (3:8).
38:45
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Dominik Reczai, asistoval Jan Haloun (3:7).
37:36
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Jan Wojnar, asistoval Thomas Heřmanský (2:7).
33:03
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Leoš Kopáček, asistoval Jan Novotný (2:6).
25:22
24:51
Vyloučen hráč Jan Haloun družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za nesportovní chování.
24:51
Vyloučen hráč Tomáš Navrátil družstva Prague Tigers na 2 minuty za držení.
20:00
20:00
Počet střel po 1. třetině:Koberovy 5; Prague Tigers 10
20:00
18:27
Vyloučen hráč Šimon Fišer družstva Prague Tigers na 2 minuty za nedovolené vrážení.
11:14
Vlastní branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Martin Vetro (0:6).
09:58
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Radim Tůma, asistoval Martin Boušek (0:5).
07:44
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Tomáš Navrátil, asistoval Filip Folauf (0:4).
06:21
05:42
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Šimon Masár, asistoval Petr Tlapa (0:2).
01:44
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Filip Folauf, asistoval Vilém Kavan (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tadeáš Sidenberg a Miroslav Hnídek.
00:00
00:00
Line-up hostů Prague Tigers: brankář: Filip Kulhánek; hráči v poli: Šimon Fišer, Vítězslav Matěj, Martin Hort, Radim Tůma, Martin Boušek
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Koberovy: brankář: Lukáš Pfeiffer; hráči v poli: Adam Buriánek, Jan Haloun, Dominik Reczai, Jan Novotný, Leoš Kopáček