0:2
3:3
- : -

Panthers Praha - SK Florbal Benešov 5:9
4. Martin Kalous, 8. Jaroslav Petrák, 42. Jaroslav Petrák, 46. Jaroslav Petrák, 48. Petr Kölbl - 9. Petr Tůma, 13. František Boháč, 14. Jakub Šárka, 20. Jakub Šárka, 21. Petr Tůma, 30. Martin Šimek, 45. Jakub Sklenář, 46. Michal Vojtíšek, 60. Jakub Šárka; rozhodčí: Jakub Krátký - Pavel Vojkůvka; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 36; zásahy brankářů: Martin Hruška 26 - Lukáš Brož 27; po třetinách: 2:4, 0:2, 3:3;
Komentář domácích Hrma Ladislav (Trenér):
Dneska jsme prohráli zaslouženě a musí to pro nás bejt ta správná "facka". Evidentně nám výkony na půl plynu proti všem soupeřům stačit nebudou. Musíme ještě přidat v tréninku, aby se nám to už nestalo. Gratulujeme soupeři k výhře a přejeme příjemnou cestu domů.
Komentář hostů Kieler Roman (Trenér):
Jsme rádi, že jsme porazili jednoho z největších favoritů soutěže. Zahráli jsme si pěkný florbal s bojovným soupeřem. Děkuju svým hráčům za předvedený výkon a fanouškům za podporu.
60:00
Střely ve 3. části: 10:10
60:00
59:50
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #4 Jakub Šárka bez asistence (5:9).
59:00
Probíhá poslední minuta třetí třetiny.
56:10
Domácí jsou v šesti.
55:09
Trestné střílení družstva Panthers Praha neproměnil #77 Jaroslav Petrák.
48:13
Vyloučen hráč #22 David Chochlovský družstva Panthers Praha na 2 minuty za hrubost.
47:17
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #47 Petr Kölbl, asistoval #65 Matěj Vavroušek (5:8).
47:17
Otevřela se stavidla brankové povodně.
45:39
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #77 Jaroslav Petrák, asistoval #47 Petr Kölbl (4:8).
45:22
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #22 Michal Vojtíšek, asistoval #63 Petr Tůma (3:8).
44:01
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #87 Jakub Sklenář, asistoval #7 Martin Šimek (3:7).
44:01
Sklenář doklepává za Hrušku a rozdíl je opět o 4 góly.
41:32
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #77 Jaroslav Petrák, asistoval #4 David Kolář (3:6).
33:36
Kluci nemít v brance Hrušku, zahráli by zřejmě tužku.
31:43
Ač nám hra lehce ztrácí atraktivitu, hlasivky všech hráčů jsou ovšem aktuálně v plné polní.
29:39
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #7 Martin Šimek, asistoval #87 Jakub Sklenář (2:6).
29:24
Šimek prověřil Hrušku.
26:36
Lombino se dobře vymotal z rohu a zpoza nabídl Škodovi.
25:00
Vojtíšek ze standartky do mantinely, následně Petrák v těžké pozici nezvládl vystřelit.
20:17
Vyloučen hráč #76 Jan Waldhauser družstva Panthers Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
20:08
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #63 Petr Tůma, asistoval #22 Michal Vojtíšek (2:5).
20:00
20:00
Střely v 1. části: 11:12
20:00
19:03
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #4 Jakub Šárka bez asistence (2:4).
19:02
Šárka se nejlépe zorientoval před Hruškou.
17:39
Lombino fantasticky obral Tůmu v tutovce.
15:38
Petráň zažil superligu. Kočka v podobě Šárky si s ním pohrála jak s myší.
13:39
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #4 Jakub Šárka, asistoval #87 Jakub Sklenář (2:3).
13:38
Sklenář nahrál zadovkou na Šárku. Ten měl jednoduchou práci. Hosté jdou do vedení.
12:07
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #93 František Boháč, asistoval #71 Vojtěch Pavlíček (2:2).
12:06
Pokorný stál v brankovišti, avšak Boháč se nenechal rozhodit a horký brambor uklízí za záda Hrušky.
10:55
Waldhauser a Petrák mají skvělou souhru. Brož nyní připraven.
10:13
Vavroušeek trefuje helmu Brož.
09:18
Kolář naložil a pak dostal od Sklenáře naloženo.
08:39
08:38
Mladší z Vojtíšků parádně našel Tůmu do prázdné.
07:46
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #77 Jaroslav Petrák, asistoval #76 Jan Waldhauser (2:0).
07:45
A je to tu, seřídil je.
07:24
Waldhauser našel Petráka crosem, ten ovšem seřizuje mířidla.
06:40
Kšír fauloval Šárku a je z toho nebezpečná standardka pro hosty.
05:33
Chochlovský chtěl projít obranou Benešova. Zamotali se mu z toho nohy a končí na zemi.
03:12
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #9 Martin Kalous, asistoval #39 Lukáš Pokorný (1:0).
03:11
Kalous našel skulinku mezi nohama Brože. Panteři jdou do vedení.