2:4
1:1
- : -

Florbal TJ Kobylisy - T.B.C. LUCERN Králův Dvůr 7:8
2. Ondřej Kočí, 10. Jakub Daníček, 13. Jan Hrdlička, 18. Jan Hrdlička, 25. Jan Hrdlička, 31. Ondřej Kočí, 49. Vojtěch Šimáček - 3. Matěj Kodl, 13. Martin Kameš, 20. Daniel Riley, 22. Michal Nový, 27. Karel Horký, 34. Karel Horký, 40. Martin Kameš, 48. Michal Nový; rozhodčí: Václav John - Lukáš Starý; vyloučení: 3 + Ondřej Filip 5:4; využití: 0:3; zásahy brankářů: Marek Paleček 23 - Dominik Kameš 16; po třetinách: 4:3, 2:4, 1:1;
Komentář domácích Malina Ctirad (Trenér):
Nesmyslná vyloučení a nedůraz před vlastním brankovištěm nás poslali tam, kde jsme celou sezónu. Soupeři gratulujeme a děkujeme za zápas.
Komentář hostů Kubert Michal (Trenér):
Těžké utkání na půdě Kobylis. Nikdy to tady není jednoduchý. Domácí bojovali,ale v závěru jim chybělo štěstí. Dneska asi mohl vyhrát kdokoliv. Měli jsme lepšího gólmana a odvážíme si důležité vydřené tři body. Děkujeme za utkání a přejeme Kobylisům hodně štěstí. Díky všem v hale a pořadatelům.
60:00
Střely ve 3. části: 7:7
60:00
59:59
Toto je velmi smolná prohra. Domácí byli lepším týmem, doplatili ale na spoustu vyloučení a netrefování prázdné brány.
59:30
Domácí v šesti trefují tyčku!
58:33
Vyloučen hráč #57 Daniel Škoula družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za nedovolené vrážení.
58:10
Timeout Florbal TJ Kobylisy
56:29
Střelu Janeby na poslední chvíli vyráží Kameš.
55:30
Střelu Palduse se snažil za Kamešova záda dotlačit Kočí.
54:24
Kračmak krásně našel volného Víška, jeho střelu ale blokuje soupeř.
53:17
Hraje se stále v tempu, ani jeden z týmů nevypustí žádný balonek.
50:09
Kočí Hrdličkovi namazal do prázdné, ten však míjí.
48:40
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #10 Vojtěch Šimáček, asistoval #14 Filip Janeba (7:8).
48:40
Krásné sólo Šimáčka!
48:19
Hosté nevyužili přečíslení tři na dva, kdy Kamešovi odskočil balonek.
47:55
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil #71 Michal Nový, asistoval #59 Karel Eichler (6:8).
47:55
Nový nadvakrát překonává Palečka.
47:01
Další skvělý Palečkův zákrok!
45:11
Naskakující Eichler vykoupal domácí obranu a zakončuje do Palečka.
44:36
Gól domácích neuznán z důvodu postavení Hrdličky v malém brankovišti.
43:47
Semerád mladší z jedničky trefuje na poslední chvíli se přesouvajícího Kameše.
43:01
Vyloučen hráč #59 Karel Eichler družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za nedovolené vrážení.
43:01
Semerád starší vyvezl balonek na půlku soupeře a došel si pro faul, domácí si zahrají přesilovku,
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 6:14
40:00
39:11
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil #98 Martin Kameš, asistoval #57 Daniel Škoula (6:7).
39:11
Hosté se poprvé ujímají vedení.
36:46
Paleček vyráží nebezpečnou střelu Nového. Hosté opět zamkli domácí na jejich polovině.
34:47
Krsek ve velké šanci míjí.
33:55
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil #50 Karel Horký, asistoval #93 Patrik Svoboda (6:6).
33:55
Sice tuto přesilovku hosté neproměnili, ale velmi rychle dorovnávají skóre.
32:59
Krásnou akci Filipa likviduje Kameš.
31:33
Vyloučen hráč #10 Vojtěch Šimáček družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za hra na zemi.
31:33
Jakmile si domácí vytvoří gólový náskok před soupeřem, přijde vyloučení. Promění soupeř i tuto přesilovku?
31:29
Riley krosem na Nového, ten jen těsně míjí branku domácích.
30:05
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #3 Ondřej Kočí, asistoval #15 Boris Nouzák (6:5).
30:05
Standardní sitace po lajně Nouzák - Kočí končí dalším gólem!
29:52
Paleček rozráží skrumáž před brankou a hasí nebezpečnou situaci.
29:05
Kameš teď vysílá projektil hooodně nad Palečkovu svatyni.
27:57
Hrdlička hasí své zaváhání dobrým blokem.
27:25
Střelu Kočího vyráží Kameš.
26:36
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil #50 Karel Horký, asistoval #15 Marek Sluka (5:5).
26:36
Hosté jsou dnes ve využití přesilovek 100%, Sluka našel volného Horkého na středu a máme vyrovnáno.
25:33
Vyloučen hráč #10 Vojtěch Šimáček družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za nedovolené vrážení.
25:33
Hosté si opět zahrají přesilovku po zákroku Šimáčka u mantinelu.
24:59
Paleček reflexivně vyráží nepříjemnou skákavou dorážku Kumeše.
24:20
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #16 Jan Hrdlička, asistoval #3 Ondřej Kočí (5:4).
23:39
Panenka trefuje tyčku!
23:15
Hosté zamkli domácí na jejich půlce a vytváří nemalý tlak.
21:31
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil #71 Michal Nový, asistoval #11 Tomáš Vlček (4:4).
21:31
Hosté využívají přesilovky a srovnávají.
20:00
20:00
Domácí do druhé třetiny vstupují stále v oslabení, pětiminutový trest Filipa bude končit v 1:59.
20:00
Střely v 1. části: 10:10
20:00
19:51
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil #42 Daniel Riley, asistoval #57 Daniel Škoula (4:3).
19:51
Riley z téměř nulového úhlu překonává Palečka.
19:26
Domácí, ač ve třech, drží balonek na soupeřovic půlce.
18:47
Vyloučen hráč #7 Radek Šindelář družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání.
18:38
Střela Šindeláře ze vzduchu končí Kamšovi na hrudi.
17:31
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #16 Jan Hrdlička z trestného střílení (4:2).
16:59
Vyloučen hráč #25 Ondřej Filip družstva Florbal TJ Kobylisy na 5 minut za sekání.
16:59
Vyloučen hráč #11 Tomáš Vlček družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za hrubost.
15:02
Havlíček právě míjí odkrytou branku soupeře!
12:45
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil #98 Martin Kameš, asistoval #42 Daniel Riley (3:2).
12:45
Paleček vyráží střelu Rileye, ale na dorážku Kameše už nedosáhl.
12:19
12:19
Další standardní situace domácích z rohu končí gólem!
11:01
Nebezpečnou střelu Nového likviduje Paleček.
09:13
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #80 Jakub Daníček, asistoval #69 Vojtěch Semerád (2:1).
09:13
Krásná akce třetí lajny a domácí se opět ujímají vedení!
08:30
Riley právě přestřelil brázdnou bránu domácích.
05:23
Přesilovka domácích žádné větší šance nepřinesla.
03:23
Vyloučen hráč #42 Daniel Riley družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za nedovolené vrážení.
03:23
Kočí obral hosty o balonek a následně si došel pro faul, uvidíme první přesilovku domácích!
02:31
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil #88 Matěj Kodl, asistoval #59 Karel Eichler (1:1).
02:31
Hosté využili špatné rozehrávky domácích a srovnávají.
01:54
01:54
Kočí po standardní situaci posílá domácí do vedení!
00:01
Úvodní buly vyhráli domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav John a Lukáš Starý.
00:00
00:00
Line-up hostů T.B.C. LUCERN Králův Dvůr: brankář: Dominik Kameš; hráči v poli: Patrik Svoboda, Karel Eichler, Karel Horký, Marek Sluka, Matěj Kodl
00:00
Line-up domácích Florbal TJ Kobylisy: brankář: Marek Paleček; hráči v poli: Šimon Paldus, Lukáš Panenka, Jan Hrdlička, Ondřej Kočí, Boris Nouzák
00:00
Vítáme všechny offline diváky u sledování textového přenosu zápasu Národní ligy mezi domácím družstvem Kobylis a hostů z Králového Dvora.