0:0
0:0
0:0

FbK Horní Suchá - S.K. P.E.M.A. OPAVA 2:1pn
17. Václav Večeřa, N Ondřej Melník - 15. Štěpán Kostolány; rozhodčí: Tomáš Brus - Pavel Hála; vyloučení: 1:0 + Denis Kukla 5; využití: 0:0; diváků: 29; zásahy brankářů: Daniel Fukala 24 - Kryštof Bezděk 28; po třetinách: 1:1, 0:0, 0:0, 0:0;
Komentář domácích Krucina Petr (Vedoucí):
Myslím, že utkání, ve kterém předvedli skvělé výkony brankáři a tím vymazali útoky obou týmů. Celkově se zápas rozjížděl velmi pomalu, ale pak se tempo stupňovalo. Naše střelecká impotence se projevila v pětimiutové přesilovce. Když zápas plynul ke konci, bylo na nás vidět, že se bojíme o výsledek. Přesto se pár 100% šancí oběvilo, ty ale  vyřešili brankáři. Prodloužení klasická vyčkávaná a na konec nájezdy, ve kterých jsme letos zvítězili poprvé. Díky za zápas.
Komentář hostů Trunkát Michal (Trenér):
Vyjádření trenéra hostí:
Dvě třetiny jsme hráli to co hráli domácí a podle toho to vypadalo, ve třetí třetině jsme podřadili a domácí přestali stíhat. Bohuže štěstěna stála při dom. golmanovi, prodloužení = dvě tutovky a znova golman. Nájezdy no coment.
Příští týden musíme podřadit od začátku utkání. Zdravíme karantéňáky. Ahoj čau.

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA hráč #75 Denis Kukla , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FbK Horní Suchá hráč #7 Ondřej Melník a vstřelil rozhodující gól (2:1).

Nájezd na branku provedl z družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA hráč #11 Lukáš Rychlý a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FbK Horní Suchá hráč #93 Tomáš Kasinec a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA hráč #91 Jan Rabinský , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FbK Horní Suchá hráč #91 Daniel Tychtl , ale gól nevstřelil.
30:40
Vyloučen hráč #75 Denis Kukla družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 5 minut za hrubost.
24:54
Vyloučen hráč #70 Denis Tomančák družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za sekání.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 9:10
20:00
16:07
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #17 Václav Večeřa bez asistence (1:1).
14:02
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #66 Štěpán Kostolány, asistoval #11 Lukáš Rychlý (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Brus a Pavel Hála.
00:00
00:00
Line-up hostů S.K. P.E.M.A. OPAVA: brankář: Kryštof Bezděk; hráči v poli: Jan Rabinský, Karel Boželník, Filip Kocur, Marek Klečka, Patrik Posselt
00:00
Line-up domácích FbK Horní Suchá: brankář: Daniel Fukala; hráči v poli: Filip Mocek, Lukáš Kraina, Filip Krajíček, Václav Večeřa, Tomáš Kasinec