5:3
8:0
- : -

Panthers Praha - Wizards SO Praha 10 17:3
2. Petr Škoda, 10. Marco Lombino, 18. Jiří Krůšek, 19. Michal Sládek, 26. Martin Kalous, 32. David Kolář, 34. Adam Hušek, 36. Dominik Hudec, 40. Pavel Daněk, 49. Michal Sládek, 51. Adam Hušek, 53. Marco Lombino, 53. Adam Hušek, 53. Michal Sládek, 56. David Chochlovský, 57. David Kolář, 59. David Kolář - 27. Sebastian Maxa, 28. Karel Smutný, 29. Petr Krob; rozhodčí: David Rousek - Ondřej Sochůrek; vyloučení: 4:2; využití: 1:0; diváků: 6; zásahy brankářů: Jan Slavata 14 - Lukáš Vávra 17, Vít Svojše 4; po třetinách: 4:0, 5:3, 8:0;
Komentář domácích Hrma Ladislav (Trenér):
I se vší úctou k soupěři to byl pro nás tréninkový zápas. Bohužel už takových zápasů bylo více, ale musíme to zvládnout. Snad se pak zvládneme připravit na vrchol sezóny z tréninků, protože těch kvalitních zápasů moc není. Jsme i tak rádi, že se si většina hráčů přidala nějaké body a že jsme si mohli zkusit oslabení a hru v šesti.
Děkujeme soupeři za zápas a snahu hrát do poslední vteřiny.
Komentář hostů Urbanec Roman (Vedoucí):
V celém zápase jsme měli pouze 5 minut, kdy nám to hrálo. Děkujeme soupeři, divákům, pořadatelům a přejeme příjemnou neděli.
60:00
Střely ve 3. části: 16:5
60:00
58:09
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #4 David Kolář, asistoval #39 Lukáš Pokorný (17:3).
58:09
K dorážce se po přízemní střele dostal nejrychleji Kolář.
56:48
Vyloučen hráč #4 Jan Dušek družstva Wizards SO Praha 10 na 2 minuty za hrubost.
56:34
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #4 David Kolář, asistoval #9 Martin Kalous (16:3).
56:34
Kolář jednoduchou kličkou překonává brankáře a zvyšuje na rozdíl třinácti branek.
55:29
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #22 David Chochlovský, asistoval #47 Petr Kölbl (15:3).
55:29
Chochlovský vymetá pavučinky.
52:39
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #98 Michal Sládek, asistoval #4 David Kolář (14:3).
52:39
Střídání brankáře. Nový brankář #32 Vít Svojše družstva Wizards SO Praha 10
52:39
Hra 4 na 4 více prospívá domácím.
52:24
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #7 Adam Hušek, asistoval #5 Jiří Krůšek (13:3).
52:24
Týmová pokladna dnes bude mít velkého sponzora. Hušek při svém prvním zápase skóruje potřetí.
52:13
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #60 Marco Lombino, asistoval #25 Petr Škoda (12:3).
52:13
Lombino propálil zeď obránců i brankáře za ní.
52:08
Vyloučen hráč #69 Daniel Kronďák družstva Wizards SO Praha 10 na 2 minuty za sekání.
52:08
Po podobné situaci jako před minutou se na trestnou lavici poroučí Kronďák.
51:00
Wizards si na rozehrávku připravili zajímavý signál. Střelu ale zblokoval Kolbl.
50:58
Vyloučen hráč #41 Pavel Daněk družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
50:58
Daněk se dopustil faulu před vlastní bránou a bez keců odchází na trestnou lavici.
50:43
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #7 Adam Hušek bez asistence (11:3).
50:43
Hušek zažívá povedený debut. Díky svému důrazu před bránou přidává druhou branku.
48:37
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #98 Michal Sládek, asistoval #39 Lukáš Pokorný (10:3).
48:27
Panteři se dostávají do dvouciferných čísel po Sládkově střele z velké vzdálenosti.
46:36
Lombino se míčkem dvakrát otočil na středu a následně poslal přihrávku na neobsazeného Waldhausera. Jeho příízemní střelu golman zneškodnil.
45:22
Obraná čtyřka Panthers se dostává na balonek a získává cenné vteřinky na balonku.
44:49
Střely Maxy blokuje Vavroušek.
43:49
Vyloučen hráč #9 Martin Kalous družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
43:49
Wizards si na začátku poslední třetiny zahrají přesilovku. Proti pravidlům se provinil Kalous.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 12:8
40:00
39:58
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #41 Pavel Daněk, asistoval #4 David Kolář (9:3).
39:58
Kapitán domácích dává po výběhu na střed gól v samotném závěru třetiny.
35:21
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #73 Dominik Hudec, asistoval #65 Matěj Vavroušek (8:3).
35:21
Hudec propálil golmana hostí střelou tahem od mantinelu.
33:17
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #7 Adam Hušek, asistoval #56 Tomáš Mánek (7:3).
33:17
Hušek si připisuje svůj první gól v Panthers po krásné kombinaci celé pětky.
31:56
Škoda se dostal k odraženému míčku na středu hřiště. Rychle k němu ale přistoupil obránce, který ztečoval střelu nad bránu.
31:25
31:25
Domácí přerušují sérii tří gólů Wizards za sebou díky prudké střele Koláře.
28:23
Branku družstva Wizards SO Praha 10 vstřelil #13 Petr Krob, asistoval #25 Karel Smutný (5:3).
27:13
Branku družstva Wizards SO Praha 10 vstřelil #25 Karel Smutný, asistoval #13 Petr Krob (5:2).
27:13
Wizards přidávají okamžitě druhou branku.
26:49
Branku družstva Wizards SO Praha 10 vstřelil #36 Sebastian Maxa, asistoval #38 Martin Brhlík (5:1).
26:49
Maxa překonává Slavatu rychlou kličkou.
25:27
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #9 Martin Kalous, asistoval #39 Lukáš Pokorný (5:0).
25:27
Kalous se prosazuju po akci 3 na 2 kdy si s Pokorným vyměnil přihrávku a pohotově zakončil.
24:13
Smutný si naběhl na dlouhou pčihrávku před bránu domácích. Střelu ze vzduchu na bránu nenamířil.
22:18
Smutný trefuje tyč.
20:48
Vyloučen hráč #39 Lukáš Pokorný družstva Panthers Praha na 2 minuty za vysoká hokejka.
20:48
Pokorný se pokusil trefit míček ze vzduchu. Bohužel jen promáchnul a málem při tom trefil protihráče.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 10:4
20:00
18:08
18:08
Panthers si dvě minuty před koncem třetiny vytvářejí pohodlný náskok zásluhou Sládka.
17:38
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #5 Jiří Krůšek bez asistence (3:0).
17:38
Mánek se snažil došťouchat do brány míček, který po zmatku před bránou vyplavala ke Krůškovi, který měl tu snadnou úlohu míček uklidit do odkryté brány.
16:12
Panthers se v oslabení skvěle ubránili.
14:11
Lombinův zákrok se rozhodčím vůbec nelíbil a posílají ho na trestnou lavici.
14:09
Vyloučen hráč #60 Marco Lombino družstva Panthers Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
13:17
Trestné střílení družstva Wizards SO Praha 10 neproměnil #25 Karel Smutný.
13:17
Slavat si zkušeně počkal na kličku Smutného a chytá mu nájezd.
11:36
Vavroušek trefuje tyčku.
09:06
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #60 Marco Lombino, asistoval #13 Jan Slavata (2:0).
09:06
Lombino se po výhozu Slavaty rozeběhl rovnou dopředu a střelou z dálky překonal brankáře hostí.
07:50
Po zadovce Koláře se v zajímavé šanci ocitl Kalous. Ten ale bránu netrefil.
05:28
Lombino si našel prostor ke střele tahem na středu hřiště. Brankáře nepřekonal.
03:47
Wakdhauser zkusil další přihrávku zpoza brány. Tentokrát žádného spoluhráče nenašel.
03:06
Kolář přestřeluje.
01:33
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #25 Petr Škoda, asistoval #76 Jan Waldhauser (1:0).
01:33
Waldhauser překvapil obranu i golmana hostí přihrávkou zpoza brány na přední tyči, a Škoda tak zakončoval do zcela odkryté brány.
00:54
Slavata s klidem zasáhl proti střele z kraje brankoviště.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Rousek a Ondřej Sochůrek.
00:00
00:00
Line-up hostů Wizards SO Praha 10: brankář: Lukáš Vávra; hráči v poli: Šimon Jakub Král, Karel Smutný, Petr Krob, Daniel Kronďák, Martin Zeidler
00:00
Line-up domácích Panthers Praha: brankář: Jan Slavata; hráči v poli: Pavel Daněk, Michal Sládek, Lukáš Pokorný, David Kolář, Martin Kalous