3:2
0:1
- : -

T.B.C. LUCERN Králův Dvůr - ASK Orka Čelákovice 3:6
23. Karel Eichler, 27. Karel Horký, 31. Adam Lešuk - 7. Ondřej Špalek, 9. Ondřej Tichý, 20. Michal Němeček, 28. Ondřej Tichý, 33. Jakub Čáp, 53. Václav Kramel; rozhodčí: Tomáš Kapr - Michal Tichý; vyloučení: 6:5; využití: 0:2; zásahy brankářů: Dominik Kameš 17 - Vojtěch Nockin 15; po třetinách: 0:3, 3:2, 0:1;
Komentář domácích Kubert Michal (Trenér):
Na začátek jsme dostali lacinné góly a bylo to 0:3. Následně jsme se vrátili do hry. Neproměnili jsme ani jednu přesilovku. Těžko se to hodnotí. Bojovné utkání, spousta vyloučení. Soupeř trestal šance a my hráli s balónem okolo. Musíme více střílet. Bylo to vyrovnané, pěkný zápas. Hosté byli o něco lepší dneska a odváží tři body. Musíme je sebrat v příštím kole. Děkujeme soupeři za zápas, divákům a pořadatelům v hale.
Komentář hostů Bajer Martin (Trenér):
Dnes jsme podali soustředěný a bojovný výkon po celý zápas, i když některých chyb jsme se nevyvarovali. Pro příště ještě potřebujeme více proměňovat šance a budeme zpět ve své staré formě. Domácím děkuji za hezký a bojovný zápas.
60:00
Střely ve 3. části: 7:7
60:00
59:57
Vyloučen hráč #17 Jakub Čáp družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za sekání.
59:00
Prbíha poslední minuta zápasu a domácí zkouší hru v 6.
58:18
Brankář domácích teď zkušeně a s ledovým klidem vychytal nájezd hostů.
58:17
Trestné střílení družstva ASK Orka Čelákovice neproměnil #47 Ondřej Tichý.
54:40
Tým domácích po oddechovém čase začíná rozvážnou rozehrávkou a zkusil zakončit z crossové příhravky ale golman hostů rychlým přesunem vyráží.

54:32
Timeout T.B.C. LUCERN Králův Dvůr
52:01
Po úspěšně ubráněné přesilové hře hostů přišla rychla akce dlohou přihrávkou přes celé hřiště a nemilosrdným příklepem míček skončil v brance domácích.
52:00
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #89 Václav Kramel, asistoval #47 Ondřej Tichý (3:6).
51:28
Domací úspěšně ubránli přesilovou hru a s 9 minutami do konce zápasu se budou snažit vyrovnat.
50:48
Breake domácích v oslabení teď skončil trefenou tyčkou.
49:27
Vyloučen hráč #91 David Konečný družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za sekání.
49:27
Hosté začínají rozjíýdět kolotoč na útočné půlce a jen díky pohotvému zákroku golmana domácích není přesilová hra u konce.
45:59
Breake domácích 2 na 1 končí střelou do brankáře a rychlou akcí zpět na bránu domácích kdy zazvonila tyčka.
44:37
Hraje se nahoru dolů a tempo hry ani ve třetí třetině stále neklesá.
40:01
Úvodní buly třetí třetiny vyhrávají hosté.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 6:9
40:00
33:55
Golman domácích Dominiki Kameš se teď opravdu nenudí, pod tlakem přesilové hry hostů, a vyráží jednu střelu za druhou.
33:10
Trestné lavice dnes opravdu nevychladnou, máme již deváté vyloučení tohoto zápasu.

33:06
Vyloučen hráč #57 Daniel Škoula družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za bránění ve hře.
32:39
Hosté proměňují za hry 3 na 3 a zvyšují na 3:5.
32:38
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #17 Jakub Čáp, asistoval #89 Václav Kramel (3:5).
30:59
Vyloučen hráč #9 Ondřej Špalek družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za hrubost.
30:59
Vyloučen hráč #71 Michal Nový družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za hrubost.
30:59
Vyloučen hráč #11 Tomáš Vlček družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za hrubost.
30:41
Vyostření hry přináší vyloučení hráče hostů a a následnou elaboraci rozhodčích, vyžádanou trenerém hostů.
30:40
Vyloučen hráč #25 Sebastian Jakob družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za hrubost.
30:29
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil #66 Adam Lešuk, asistoval #91 David Konečný (3:4).
29:55
Domácí neproměňují přesilovou hru a s nástupem vyloučeného hráče hostů málem branku inkasuje.
28:55
Přesilová hra pokračuje a hosté zatím úspěšně brání střelecké pokusy domácích.
27:52
Vyloučen hráč #9 Ondřej Špalek družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za bránění ve hře.
27:27
Hosté nakonec proměňují přesilovou hru se 2 sekundami do konce.
27:26
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #47 Ondřej Tichý, asistoval #23 Daniel Korych (2:4).
26:19
Domací v oslabení proměňují breake a nemilosrdnou střelou snižují na 2:3.
26:13
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil #50 Karel Horký, asistoval #15 Marek Sluka (2:3).
25:52
Hosté vstoupili do přesilové hry a domácí zatím úspěšně blokují střely.
25:28
Vyloučen hráč #93 Patrik Svoboda družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za sekání.
22:28
Bezgólové trápení domácího týmu ukončil hráč domácích Karel Eichler a snižuje na 1:3.
22:27
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil #59 Karel Eichler, asistoval #93 Patrik Svoboda (1:3).
21:48
Tempo hry se od první třetiny celkem uklidnilo z obou stran.

20:01
Úvodní buly druhé třetiny vyhrávají domácí.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 5:7
20:00
19:59
Hosté těsně před koncem první třetiny proměňují přesilovou hru a zakončují svým vedením 0:3.
19:43
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #26 Michal Němeček, asistoval #9 Ondřej Špalek (0:3).
19:41
Vyloučen hráč #42 Daniel Riley družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za hra bez hokejky.
19:00
Zbývá minuta do konce první třetiny a domácí se opravdu snaží skórovat.
16:57
Domácí šli do přečíslení, ale i po po tvrdé střele konto brankáře hostů zůstává stále čisté.
12:30
Hostům se stále daří většinou úspěšně napadat rozehrávku domácích.
10:31
Hráč domácích Matěj Kodl se teď dostal do krásného breaku, ale výborný zákrok golmana hostů tuto šanci překazil.
08:34
08:34
Hosté poté co se ujmuli vedení, nechtějí nic ponechat náhodě a trápí hosty dlouho trvající rozehrávkou která končí gólem.
06:33
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #9 Ondřej Špalek, asistoval #85 Petr Němeček (0:1).
06:00
Hosté rozehráli slibně vypadající stadartní situaci, ale skončila blokem.
03:52
Zbývají dvě vteřiny do konce přesilové hry, kterou domací neproměnují.
02:00
Domací vstupují do přesilové hry úspěšně presují oslabené hosty.
01:53
Vyloučen hráč #6 Radovan Kohút družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za blokování hokejky.
00:01
Úvodní buly vyhrávají domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Kapr a Michal Tichý.
00:00
00:00
Line-up hostů ASK Orka Čelákovice: brankář: Vojtěch Nockin; hráči v poli: Daniel Goll, Václav Kramel, Ondřej Tichý, Jakub Čáp, Daniel Korych
00:00
Line-up domácích T.B.C. LUCERN Králův Dvůr: brankář: Dominik Kameš; hráči v poli: David Zeman, Jakub Krsek, Jakub Votava, Adam Lešuk, David Konečný