0:3
3:6
- : -

FBK Spartak Hluk - 1.MVIL Ostrava  7:10
7. Pavel Krchňáček, 11. Pavel Krchňáček, 12. Martin Tuhý, 18. Adam Cileček, 47. Marek Šimíček, 54. Marek Šimíček, 55. Pavel Krchňáček - 11. Jakub Mechel, 29. Jiří Šebesta, 29. Jakub Mechel, 33. Jan Lacina, 48. Jiří Šebesta, 50. Patrik Němec, 50. David Štirba, 51. Patrik Němec, 56. Radim Valigůra, 58. Patrik Němec; rozhodčí: Petr Števček - Radek Števček; vyloučení: 1:4; využití: 1:1; diváků: 15; zásahy brankářů: Erik Hauerland 27 - Vojtěch Kořínek 36; po třetinách: 4:1, 0:3, 3:6;
Komentář domácích Vlachopulos David (Trenér):
Chtěli jsme to dnes zlomit a po dlouhé době vyhrát, měli jsme k tomu dobře nakročeno, půl zápasu to bylo fajn. Pak soupeř vyrovnal a my jsme zápas asi prohráli v hlavě. Nebyli jsme horší, ale leží na nás opravdu těžká deka. Třeba se to ještě otočí a začneme zase vyhrávat.
Komentář hostů Kořínek Vojtěch (Trenér):
Důležité 3 body. Díky hráčům, doufám, že se odrazíme k lepšímu umístění v tabulce. Díky soupeři a divákům. A zdravíme do Ostravy.
57:15
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #79 Patrik Němec bez asistence (7:10).
57:01
Timeout FBK Spartak Hluk
55:37
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #44 Radim Valigůra, asistoval #55 Matěj Sokol (7:9).
54:35
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #53 Pavel Krchňáček, asistoval #83 Martin Krchňáček (7:8).
53:56
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #67 Marek Šimíček, asistoval #53 Pavel Krchňáček (6:8).
52:24
Lacina při střele zablokován M. Krchňáčkem a navzdory protestům nakonec musel uznat, že byl zákrok "čistý".
51:43
Hráčům na domácí půdě docházejí síly i nervy.
50:50
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #79 Patrik Němec, asistoval #10 Adam Tesárek (5:8).
50:05
Hluk se dostává pod tlak a i jindy neomylní hráči začínají dělat drobné chyby.
49:58
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #7 David Štirba, asistoval #44 Radim Valigůra (5:7).
49:54
47:45
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #9 Jiří Šebesta, asistoval #12 Martin Buganský (5:5).
46:29
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #67 Marek Šimíček, asistoval #44 Pavel Rochovanský (5:4).
46:05
Vyloučen hráč #56 Martin Adámek družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za špatné střídání.
45:41
Svačinka obehrál několik Hluckých hráčů, jeho snahu vsítit gól ale zmařil jeho kolega Štirba, který střílel nad branku.
43:02
Krchnáček Martin zašermoval florbalkou a následnou střelou z otočky překvapil gólmana
42:03
Tuhý jel sám na branku, ale za Kořínka se míček nedostal.
39:20
Hráči Hluku s vidinou konce další třetiny jeden po druhém zkoušeli pozornost Kořínka celkem asi 5 střelami za sebou.
36:01
Cileček se podél mantinelu celé hrací plochy dostal až ke Kořínkovi
35:15
Pavel Rochovanský téměř vsítil střelou od svého brankaře.
34:27
Brácha s bráchou (bratři Krchňáčkové) předvedli krásnou akci se zakončením na branku.
32:53
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #20 Jan Lacina, asistoval #79 Patrik Němec (4:4).
32:02
Vyloučen hráč #26 Ondřej Bartoš družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za hrubost.
28:29
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #27 Jakub Mechel, asistoval #56 Martin Adámek (4:3).
28:11
Šebesta zopakoval silnou střelu z půlky, tentokrát úspěšně.
28:10
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #9 Jiří Šebesta bez asistence (4:2).
26:23
Pavel Krchňáček očividně nemá dost, po vstřelném gólu rozjel samostatnou akci a obehrál 3 hráče Ostravy. Gól z toho nebyl, ale podívaná pro diváky stála za to.
23:23
Šebesta střílel z půlky, brankaře ale silná střela nevyvedla z míry.
21:23
Hluckémmu týmu se zatím přesilovka moc nedaří, hraje se spíše na jejich polovině hřiště.
20:38
Standartní situace Hluku na úvod přesilovky byla krásnou podívanou sehraného týmu, ačkoliv nebyla zakončena gólem.
20:26
Vyloučen hráč #27 Jakub Mechel družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za držení.
19:51
Hauerland aktuálně předvádí jeden neskutečný zákrok za druhým a zachránil tím Hlucký tým před několika góly.
18:31
Cileček střílel, ovšem na fobalovou branku za hřištěm. Jsme si jisti, že příště si vybere tu florbalovou.
17:55
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #96 Adam Cileček, asistoval #83 Martin Krchňáček (4:1).
17:11
Tesárek zopakoval fintu svého spoluhráče Veligůry a přímo před brankou ve střelecké pozici vyčistil palubovku bez míčku.
15:31
Adámkovi před brankou Hauerlanda proletěl míček přímo mezi nohama do rukou brankaře.
13:11
Aktuálně jsme svědky velkého tlaku na tým Hluku ze strany Ostravských žluťásků.
11:08
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #98 Martin Tuhý, asistoval #26 Ondřej Bartoš (3:1).
10:54
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #53 Pavel Krchňáček, asistoval #67 Marek Šimíček (2:1).
10:14
Vyloučen hráč #31 Vojtěch Valigůra družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za bránění ve hře.
10:01
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #27 Jakub Mechel, asistoval #55 Matěj Sokol (1:1).
08:10
Lacina v šanci, Hauerland ale chytil jasný gól.
07:25
Během Svačinkova vyloučení se zatím Bartoš Ondřej jako jediný přiblížil k tomu, aby posvačil ostravského brankaře.

06:24
Vyloučen hráč #70 Lukáš Svačinka družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za sekání.
06:15
04:19
Oba týmy střídaly, bohužel jediný nachystaný hráč na hřišti - Pavel Krchnáček se míčku nedočkal od svého spoluhráče v obraně, aby využil prázdného hřiště pro sólovou akci.
01:23
Valigůra před brankou zhatil šanci svého týmu vrátit střeleckou aktivitu, míček smolně projel kolem jeho florbalky, takže jen pohladil parkety Hlucké haly.
00:33
Úvod utkání otvírá střelecky Martin Krchnáček svou střelou na branku, kterou Kořínek vyrazil.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Števček a Radek Števček.
00:00
00:00
Line-up hostů 1.MVIL Ostrava : brankář: Vojtěch Kořínek; hráči v poli: Jiří Šebesta, Adam Tesárek, Jan Adamík, Patrik Němec, Martin Buganský
00:00
Line-up domácích FBK Spartak Hluk: brankář: Erik Hauerland; hráči v poli: Pavel Rochovanský, Adam Štěrba, Martin Tuhý, Martin Krchňáček, Pavel Krchňáček