4:1
- : -
TJ Turnov

FAT PIPE Traverza Mukařov - TJ Turnov 7:2
22. Radim Fořt, 29. Jiří Lebeda, 40. Ivan Pergler, 47. Martin Fenik, 51. Ivan Pergler, 52. Mikuláš Plášek, 55. Ivan Pergler - 20. Jaroslav Šmída, 53. Štěpán Matěcha; rozhodčí: Jiří Kropáček - Tomáš Novák; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Vít Lukáč 12 - Jan Král 13; po třetinách: 0:1, 3:0, 4:1;
Komentář domácích Jirka Martin (Trenér):
 Další z řady zápasů pro nás jako play off. Prospaný začátek utkání a vlastně celá první třetina z naší strany špatná. Pověstný přestávkový průvan alá Ivan Hlinka Nagano klukům prospěl a od druhé třetiny jsem postupně zápas začali mít ve vlastních rukách, což se projevilo i na skóre. Důležité 3 body do tabulky. Jedeme dál. Děkuji soupeři, pořadatelům i rozhodčím.
Komentář hostů Záleský František (Trenér):
Soupeři gratulujeme, vyhrál zcela zaslouženě. My byli lepší jen většinu první třetiny, pak domácí výrazně přidali a my naopak výrazně ubrali. Domácí nás trestali hlavně v ryhlích protiútocích, ze kterých jsme dostali většinu branek. Naši mladí kluci musí zdvyhnout hlavy a připravit se na příští týden. Nic není zrtraceno, jedeme dále bojovat o další vítězství.
60:00
Střely ve 3. části: 7:5
60:00
59:30
Turnov dohrává utkání v šesti, ale bez výsledku.
59:29
Timeout TJ Turnov
59:29
Tým hostů si bere oddechový čas.
58:38
I přes snažení Turnova se Traverze daří ponechávat si míček.
57:31
Jan Havlín padá a boří mantinely pod nátlakem hráčů Traverzy.
57:00
Právě probíhají poslední tři minuty třetí třetiny.
56:15
Turnovu se daří držet míček na polovině Traverzy.
55:01
Tým hostů hraje v šesti.
54:24
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil #14 Ivan Pergler z trestného střílení (7:2).
54:24
Bylo nařízeno trestné střílení za sekání týmu Turnov.
54:24
Ivanovi Perglerovi se podařilo proměnit trestné střílení.
53:36
Štěpán Matěcha se opět pokouší o střelu, ale tentokrát se Vít Lukáč jentak nedává.
52:18
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #17 Štěpán Matěcha bez asistence (6:2).
52:18
Štěpán Matěcha sehrává souboj jedna na jedna a trefuje bránu.
51:29
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil #70 Mikuláš Plášek, asistoval #87 Ondřej Kalát (6:1).
51:29
Mikuláš Plášek posílá střelu do téměř prázdné prány a skóruje.
50:13
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil #14 Ivan Pergler, asistoval #4 Tomáš Vávra (5:1).
50:13
Díky dobrým přihrávkám si Traverza připisuje další gól.
49:18
Ondřej Kalát krade míček za souboje na mantinelu backhandovou střelou mířenou přímo na bránu.
47:52
Jan Pudich se dostává do nádherné šance, ale nedokázal jí využít.
46:15
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil #12 Martin Fenik, asistoval #16 Jiří Lebeda (4:1).
46:15
Martin Fenik střílí z první a ukázkově vytěžil další gól za pomoci Jiřího Lebedy.
45:27
Lukáš Švitorka se snaží neúspěšně střílet zpoza brány.
44:02
Lukáš Švitorka posílá prudkou střelu, která trefuje Víta Lukáče přímo do helmy.
43:21
Jakub Noha nedokázal zpracovat nahrávku a Turnov míček přebírá.
41:46
Traverza rozehrává z rohu. Míček se od Jiřího Lebedy zpoza brány dostává na Perglera, který se pokusí dvakrát zaútočit, avšak nepodaří se mu proměnit.
41:11
Marek Šmíd posílá chybnou nahrávku a odevzdává tak míček soupeři.
40:17
Turnov vypadá zcela namotivovaně a dostává hru na polovinu domácích.
40:00
40:00
Zahajovací buly třetí třetiny vyhrává pro změnu tým hostů.
40:00
Střely ve 2. části: 8:5
40:00
39:39
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil #14 Ivan Pergler, asistoval #16 Jiří Lebeda (3:1).
39:39
Ivan Pergler dobíhá sám na bránu a posílá Filipu Jirmanovi míček do brány přímo mezi nohama.
39:00
Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny.
37:09
Turnov se na polovině Traverzi pokouší o proměnění, ale nedaří se jim.
35:56
Robert Štipka vybíhá na bránu, ale jeho střelu Filip Jirman odráží.
35:00
Dnešní zápas sleduje nádherných patnáct diváků. Děkujeme!
34:25
Štěpán Matěcha předvádí nádhernou prudkou střelu. Vít Lukáč se však nenechává zahambit a vzápětí ji chytá.
32:42
Tým hostů má precizní přihrávky, ale to bohužel nestačí. Přesilovku neproměňuje .
30:42
Vyloučen hráč #59 Jakub Noha družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za držení.
30:42
Díky trestu Jakuba Nohy dostává Turnov velkou šanci.
28:53
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil #16 Jiří Lebeda, asistoval #14 Ivan Pergler (2:1).
28:53
Jiří Lebeda okrádá hráče hostů o míček a posílá Traverzu do vedení svým gólem.
26:54
Tomáš Vávra blokuje nahozenou střelu Turnova.
25:39
Hráči turnova faulují Jiřího Lebedu a dávají tak šancí Traverze.
24:43
Traverza opět presuje. Vychází z toho rozehrávka pro tým hostů.
23:27
Štěpán Matěcha se pokouší střílet, avšak míjí bránu domácích.
21:54
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil #27 Radim Fořt, asistoval #55 Jan Pudich (1:1).
21:54
Traverze se začíná dařit a je to poznat! Jejich první branku vstřelil Radim Fořt.
21:10
Radek Primásek zůstává ležet na zemi a krvácí z oblasti pravého oka. Snad bude brzy v pořádku.
20:32
Vypadá to, že Traverze přestávka prospěla, jelikož hru okamžitě přesouvají na stranu soupeře.
19:47
Ivan Pergler se snaží využít poslední šance a střílet, ale míček mu po holi.
19:04
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #21 Jaroslav Šmída, asistoval #8 Jonáš Mellan (0:1).
19:00
Právě probíhá poslední minuta první třetiny.
18:49
Jáchym Syrovátko dostává šanci na střelu, bohužel míjí bránu.
17:40
Dochází na dramatický souboj v rohu a brány Traverzi. Turnov se z něj snaží vytěžit, ale marně.
16:44
Hra se zdá být o něco klidnější než na začátku. Turnov předvádí přihrávky na úrovni.
15:57
Traverza získává balón díky chybě Turnovu, ale šanci nedokáže využít.
13:03
Hráči Traverzi úspěšně blokují všechny nebezpečné útoky Turnova.
10:54
Vít Lukáč vychytávábackhandovou dorážku Lukáše Maršíka.
10:10
Jiří Lebeda se pokouší dorazit balón, ale nemá štěstí.
09:12
Mikuláš Plášek dává ostrou střelu ze zášvihu a málem Traverze proměnuje bod.
07:46
Jan Havlín dostává z rohu nahrávku od Štěpána Matěchy a trefuje tyčku.
05:37
Jiří Lebeda dostává šanci, avšak bezúspěšně míjí bránu Turnova.
05:22
Turnov presuje hráče Traverzi a utěsňuje hru na jejich polovině.
04:44
Lukáš Švitorka nahrává Štěpánu Matěchovi a solečně předvádejí nebezpečnou akci.
02:34
Emil Hejduk blokuje střelu mířenou na bránu Turnova.
01:10
Turnov vzápětí vrací úder. Brána Traverzi je v ohrožení.

00:50
Traverza ostře vstupuje do zápasu a padá první úder na brankáře.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Kropáček a Tomáš Novák.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Turnov: brankář: Jan Král; hráči v poli: Jan Havlín, Emil Hejduk, Lukáš Švitorka, Štěpán Matěcha, Filip Dědek
00:00
Line-up domácích FAT PIPE Traverza Mukařov: brankář: Vít Lukáč; hráči v poli: Tomáš Vávra, Marek Šmíd, Jan Pudich, Radim Fořt, Robert Štipka
00:00
Vážení diváci, vítám vás u dnešního utkání mezi týmy FAT PIPE Traverza Mukařov a TJ Turnov.