1:1
3:2
0:0

FAT PIPE Start98 Kunratice - Florbal Primátor Náchod 5:4pn
33. Matěj Duda, 41. Matěj Duda, 54. Matěj Duda, 57. Ondřej Štefek, N Ondřej Peterka - 8. Lukáš Rázl, 25. David Špaček, 42. Daniel Kříž, 46. David Cejnar; rozhodčí: David Kozlík - Jan Přibyl; vyloučení: 1:4; využití: 0:1; diváků: 23; zásahy brankářů: Ondřej Hnátek 20 - Šimon Sedláček 27; po třetinách: 0:1, 1:1, 3:2, 0:0;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE Start98 Kunratice hráč Ondřej Peterka a vstřelil rozhodující gól (5:4).

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Primátor Náchod hráč Marek Svoboda , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE Start98 Kunratice hráč Matěj Duda , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Primátor Náchod hráč David Cejnar , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE Start98 Kunratice hráč Matěj Duda a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Primátor Náchod hráč Marek Svoboda a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE Start98 Kunratice hráč Ondřej Peterka , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE Start98 Kunratice hráč Jan Štefek , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Primátor Náchod hráč Daniel Kříž , ale gól nevstřelil.
65:00
Zahájena trestná střílení.
65:00
Střely v prodloužení – domácí: 4, hosté: 2.
65:00
Komentář trenéra hostů: Poslední zápasy hodně bojujeme sami se sebou, kdy nedokážeme navázat na dobré výkony z kvalifikace a ukázat to, co v nás je. Bohužel dnešek toho byl odrazem, kdy nám nevycházely základní věci, ze kterých tolik těžíme a v kterých jsme tak dobří. Musíme se zvednout, protože do počtu v této soutěži rozhodně nejsme a máme kvalitu na to hrát daleko výše. Děkuji soupeři zápas.
65:00
Komentář trenéra domácích Tomáše Matoulka: Dnešní utkání bylo dost nevýrazné - chybělo nasazení, souboje, dostatečná střelba a kvalita v rozehrávce. Pokud hrajeme tuto soutěž, musíme ukázat daleko větší odhodlání utkání urvat na svoji stranu. Věřím, že zítra nastoupíme v lepší kondici a budeme hrát kvalitnější utkání.
65:00
64:29
Vyloučen hráč Marek Svoboda družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nedovolené vrážení.
62:25
Vyloučen hráč Filip Čáp družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za hrubost.
62:25
Čáp je vyloučen za hrubost vůči brankáři Hnátkovi, domácí si vyzkouší přesilovku 4 na 3.
60:00
60:00
Střely ve třetí části – domácí: 12, hosté: 8.
60:00
59:34
Timeout FAT PIPE Start98 Kunratice
59:18
Hejtmánek úspěšně hasil nebezpečnou situaci, skóre se nemění.
56:02
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil Ondřej Štefek, asistoval David Kolář (4:4).
56:02
O. Štefek našel skulinu ve výstoji Sedláčka a srovnává stav utkání na 4:4.
53:26
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil Matěj Duda, asistoval Aleš Weigner (3:4).
53:26
Weigner nalezl před bránou Dudu, ten kompletuje hat trick a drží svůj tým v zápase.
45:25
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil David Cejnar, asistoval Daniel Kříž (2:4).
45:25
Hnátek vyrazil Křížovu střelu před sebe, s dorážkou Cejnara si už nedokázal poradit. Hosté opět odskakují na dvoubrankový náskok.
43:23
Kovářík měl před sebou po přihrávce O. Štefka úplně prázdnou bránu, ale zasáhl pouze spojnici a skóre se tak nemění.
41:42
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Daniel Kříž, asistoval David Špaček (2:3).
41:42
Kříž, schovaný za obránci Startu, dostal přihrávku a uklidil balon do odkryté brány.
40:19
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil Matěj Duda, asistoval Filip Bezpalec (2:2).
40:19
Domácí se vrátili z kabiny ve velkém tempu, Duda po chvíli hry srovnává stav.
40:00
40:00
Střely ve druhé části – domácí: 10, hosté: 7.
40:00
36:25
Domácí jsou v posledních minutách po vstřeleném gólu velmi aktivní.
32:35
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil Matěj Duda, asistoval David Kolář (1:2).
32:25
Kolář s Dudou vybojovali balon a vykombinovali až do prázdné brány.
29:14
Kýr se snažil v předbrankovém prostoru nasměrovat míček do brány, balonek ale za čáru nezapadl.
24:36
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil David Špaček, asistoval Daniel Kříž (0:2).
24:36
Po skočení Křížova trestu Špaček navazuje na předchozí šance svého týmu a posílá míč za Hnátkova záda.
24:27
Domácí v přesilovce branku hostí moc neohrozili, naopak hosté se dokázali i přes oslabení dostat do šancí.
22:27
Vyloučen hráč Daniel Kříž družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za hrubost.
22:27
Kříž tvrdě shodil Bezpalce na mantinel, rozhodčí bez váhání vylučují.
20:00
20:00
Střely v první části – domácí: 5, hosté: 7.
20:00
17:55
Kovářík obdržel křížnou přihrávku do nebezpečné pozice a vypálil, mířil hodně mimo.
13:21
Náchodští šli do útoku 3 na 1, chyběla přesnost přihrávky.
11:09
Rázl se vydal do úniku ve vlastním oslabení, byl včas zastaven Bezpalcem.
09:41
Vyloučen hráč Adam Jakubský družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za blokování hokejky.
09:41
Uvidíme i přesilovku na druhé straně, provinil se Jakubský.
07:03
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Lukáš Rázl, asistoval David Špaček (0:1).
07:03
Rázl využívá početní výhody a posílá svůj tým do vedení.
05:26
Vyloučen hráč Filip Kovářík družstva FAT PIPE Start98 Kunratice na 2 minuty za sekání.
05:26
Kovářík si nedovoleně počínal se svou holí a půjde si za to sednout na trestnou lavici.
02:52
Bezpalec vystihl rozehrávku hostí a přihrál Dudovi, ten trefil pouze břevno náchodské klece.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Kozlík a Jan Přibyl.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Primátor Náchod: brankář: Šimon Sedláček; hráči v poli: Matěj Hnízdil, Filip Čáp, David Špaček, Daniel Kříž, David Cejnar
00:00
Line-up domácích FAT PIPE Start98 Kunratice: brankář: Ondřej Hnátek; hráči v poli: Ondřej Peterka, Filip Bezpalec, Jakub Kýr, Aleš Weigner, Matěj Duda