1:5
1:3
- : -

FbC Jazzmani Žatec - Panthers Praha B U23 2:10
29. Bedřich Mojžíš, 51. Viktor Milyan - 6. Antonín Ježek, 12. David Polcar, 26. Antonín Ježek, 27. John Adam Hodek, 27. David Mašát, 30. David Polcar, 37. David Polcar, 44. Antonín Ježek, 53. David Navrátil, 54. Antonín Ježek; rozhodčí: Zdeněk Kamínek - Josef Kubát; vyloučení: 5:4; využití: 1:2; diváků: 48; zásahy brankářů: Pavel Sarič 36 - Jan Slavata 21; po třetinách: 0:2, 1:5, 1:3;
60:00
Střely ve 3. třetině: Žatec - 11, Panthers - 17
60:00
Střely celkem: Žatec - 23, Panthers - 46
60:00
Komentář trenéra hostů Miroslava Mattese: Nebyl to pro nás lehký zápas, jak vypadá podle výsledku. Dlouho nám trvalo než jsme se srovnali s tempem a rozhodli zápas. Pak už to byla jenom otázka kolik branek padne. Klobouk dolů před domácím brankářem, podal super výkon. Děkujeme domácím za zápas a pořadatelům za servis.
60:00
Komentář trenéra domácích Tomáše Votavy: Po týdnu jsme se opět sešli v plné sestavě. Bohužel většina hráčů je zápasových a postupem času odchází jejich fyzická kondice do věčných lovišť. Tým se pomalu konsoliduje a brzy nás čekají první body do tabulky.
60:00
59:47
Vyloučen hráč Martin Mattes družstva Panthers Praha B U23 na 2 minuty za hrubost.
59:09
Sarič ani neví, jak to chytil.
58:32
Muselík a další sestřel veverek.
56:53
Sehrávka domácích luxusní, ale Slavata byl na svém místě dříve než včas.
55:56
Z žatecké přesilovky nic nebylo, ale alespoň chvíli byli domácí delší dobu relativně v klidu na balonku.
53:58
Vyloučen hráč Jan Slavata družstva Panthers Praha B U23 na 2 minuty za zdržování hry.
53:43
Sarič se stihnul přesunout.
53:26
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil Antonín Ježek, asistoval Jan Martinek (2:10).
53:05
Muselík složil Mánka na středu hřiště.
52:12
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil David Navrátil, asistoval Petr Škoda (2:9).
51:26
Saričovi to dneska čape.

50:22
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil Viktor Milyan, asistoval Michael Muselík (2:8).
50:22
Příjemná změna, konečně můžeme opět použít i druhý sloupeček na góly.
48:39
Panthers opět netrefili bránu.
46:48
Eliška (hlasatelka) nyní prohlásila: ,,Tak ani jejich gólman nechytá tužku."
46:24
A další Saričův skvělý zákrok.
45:20
Vyloučen hráč John Adam Hodek družstva Panthers Praha B U23 na 2 minuty za bránění ve hře.
44:52
Salvata měl problémy s Hanušovou střelou z obranné poloviny.
44:35
Hodkova střela lízla horní tyčku.
44:07
Nikdo nechápeme, jak to Sarič chytil.
43:35
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil Antonín Ježek, asistoval David Mašát (1:8).
43:35
S tímto Sarič nemohl nic dělat.
42:01
Vyloučen hráč Ondřej Hanuš družstva FbC Jazzmani Žatec na 2 minuty za špatné střídání.
42:01
Panthers nyní byli proti vaoučení protihráče, rozhodčí ale svůj verdikt nezměnili.
41:48
Havlík tu hraje více nohejbal než florbal.
40:01
Úvodní buly 3. třetiny vyhrávají hosté.
40:00
Vyloučen hráč David Milyan družstva FbC Jazzmani Žatec na 2 minuty za sekání.
40:00
40:00
Střely ve 3. třetině: Žatec - 5, Panthers - 20
40:00
39:58
2 žatečtí hráči na zemi, ale hraje se dál.
38:24
Kdyby Jazzmani neblokovali střely, tak jich mají v bráně již minimálně 20.
36:07
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil David Polcar, asistoval Patrik Míka (1:7).
34:27
Vyloučen hráč Štěpán Salvetr družstva FbC Jazzmani Žatec na 2 minuty za držení.
34:20
Mánek opět nad.
33:32
Je to teď takové unavené, už ani míčky se nedobíhají naplno.
31:56
A máme tu první karambol dnešního dne, Křížovo ruka dostala pěkně zabrat, ale zmrzlý hrášek z recepce to jistí.
30:00
Dnešní utkání v kadaňské sportovní hale sleduje 48 diváků.
29:49
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil David Polcar, asistoval Petr Škoda (1:6).
29:49
Chudák Sarič v té bráně dneska.
28:25
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil Bedřich Mojžíš, asistoval Viktor Milyan (1:5).
28:25
Tak tahle Mojžíšova střela zaplula pod horní tyčku jako rybička do akvárka.
28:06
Vyloučen hráč Petr Škoda družstva Panthers Praha B U23 na 2 minuty za nesportovní chování.
27:53
Havlík zachránil jistý gól.
27:35
Tvrdek se pokusil o atentát na rozhodčího.
26:47
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil David Mašát, asistoval Tomáš Mánek (0:5).
26:47
Tak asi usnul.
26:26
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil John Adam Hodek, asistoval David Navrátil (0:4).
26:26
Sarič buď nic neviděl, nebo nám začíná usínat.
25:39
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil Antonín Ježek, asistoval Jan Tvrdek (0:3).
25:39
Tvrdek to sehrál na střed na Ježka, a ten již neměl problém se zakončením.