4:3
- : -
FBC Liberec

SOKOLI Pardubice - FBC Liberec 11:5
4. Jan Stuchlík, 4. Petr Křinka, 5. Tomáš Belej, 12. Michael Smola, 25. Vojtěch Rusin, 35. Michael Smola, 39. Vojtěch Rusin, 50. Tomáš Belej, 53. Lukáš Kučera, 55. Petr Křinka, 59. Richard Malý - 7. Daniel Sedláček, 27. Jakub Horník, 49. Jakub Horník, 55. Filip Kapitán, 60. Jakub Horník; rozhodčí: Milan Baloun - Tomáš Sommer; vyloučení: 3:3; využití: 0:0; diváků: 71; zásahy brankářů: Matěj Denemark 23 - Mikuláš Futschik 34; po třetinách: 4:1, 3:1, 4:3;
60:00
59:59
Zasáhy golmanů ve 3. třetině
Domácí 7
Hosté 10
59:59
Vyjádření trenéra hostí  : Těžko se hodnotí, bohužel dneska jeden z nejslabších zápasů tohoto týmu. Zápas jsme začali tragicky a ve 4 min. prohrávali 0:3, na chvilku jsme se vzpamatovali a na pár minut soupeře zatlačili, ale když výborně chytající golman soupeře zneškonil i ty nejvyloženější šance, spadli jsme v hlavách na úplné dno. (1/2)
59:58
V dalším průběhu zápasu jsme kupili hrubku za hrubkou a v kombinaci s parketovým povrchem na kterém jsme hráli naposledy asi před rokem, se naše hra propadla hluboko pod úroveň. Nešlo nám vůbec nic a Pardubice dnes hráli velice dobře. Za to jim gratuluji.
59:57
Vyjádření trenéra domácích: Dnes nám zápas hodně usnadnil přístup soupeře, který nehýřil velkou aktivitou. My jsme toho dokázali využít a jsme rádi za tři body. Zítra ale musíme být o mnoho zodpovědnější a přidat na tempu.
59:51
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Jakub Horník, asistoval Štěpán Sázavský (11:5).
58:40
Malý nešťastně zasáhl skákavý míček a ten doskákal až za brankovou čáru
58:06
Vlastní branku družstva FBC Liberec vstřelil Richard Malý (11:4).
57:45
Kučera se obětavě vrátil a vybojoval faul
54:50
Kučera se točil s balonkem za brankou až našel volného Křinku
54:38
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil Petr Křinka, asistoval Lukáš Kučera (10:4).
54:14
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Filip Kapitán, asistoval Daniel Sedláček (9:4).
53:31
V závěru utkání se hra přiostřuje
52:55
Kučera si vyběhl z rohu a pálil přesně k tyči
52:50
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil Lukáš Kučera, asistoval Jan Nezval (9:3).
52:15
Stuchlík orazítkoval tyč
50:53
Rusin byl zasažen hokejkou, po rychlém ošetření je zpět na nohách
49:29
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil Tomáš Belej, asistoval Jan Stuchlík (8:3).
48:20
Důraz Liberce v brankovišti a je tu první využitá přesilovka zápasu
48:15
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Jakub Horník, asistoval Daniel Sedláček (7:3).
47:56
Vyloučen hráč Matyáš Mík družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za blokování hokejky.
45:22
Šance Pardubic končí buď v rukách Futschika nebo na hokejkách obrany
43:27
Sákra v dobré pozici, ale pálil nepřesně
41:00
Hosté byli vyloučeni za pozdní příchod ze šatny. Hráč domácích byl naopak na hřišti příliš rychle
40:50
Vyloučen hráč Jan Nezval družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za špatné střídání.
40:00
Vyloučen hráč Ondřej Cejnar družstva FBC Liberec na 2 minuty za zdržování hry.
38:45
Rusin se rozběhl s balonkem a pálil stylem "20 nad led"
38:31
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil Vojtěch Rusin, asistoval Michael Smola (7:2).
36:59
Drahný pálil do obránce Liberce a Futschik střelu chytá
34:50
Velká chyba Futschika, vystoupil daleko z brány a Smola měl prázdou bránu před sebou
34:45
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil Michael Smola, asistoval Jan Nezval (6:2).
34:08
Pardubice drží míček na útočné polovině a Liberec hraje spíše na brejky
33:00
Liberec z rychlé akce pálil nad
29:19
Oba týmy teď hrají velmi útočně, hraje se nahoru dolu a šance jsou na obou stranách
27:30
Kučera pálil těsně vedle branky
26:45
Denemark tygřím skokem zabránil gólu, dorážka mu ale prošla mezi nohama
26:33
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Jakub Horník, asistoval Filip Kapitán (5:2).
24:57
24:57
Futschik byl teď na Rusina krátký. Ten pálil z dobré pozice a přesně pod břevno
23:53
Dobrý zákrok předvedl Futschik
22:40
Velká šance domácích. Balonek se odrazil ke Stuchlíkovi, ten ale zakončil nepřesně