1:0
1:3
- : -

FBŠ SLAVIA Plzeň B - Florbal Sokolov 3:5
2. Michal Fuchs, 26. Michal Fuchs, 43. Marek Fuchs - 8. Petr Koco, 14. Jan Lazebník, 33. Oliver Krček, 42. Lukáš Koutník, 42. Sebastián Vlček; rozhodčí: Jakub Iha - Karel Hencl; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Tomáš Vrba ? - Lukáš Rada ?; po třetinách: 1:2, 1:0, 1:3;
45:00
44:00
Sokolov trefuje břevno.
42:15
Slavia se nevzdává!
42:12
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil Marek Fuchs, asistoval Jaromír Fait (3:5).
41:50
Dva rychlé góly Sokolova sráží Slavii na záda. Zvedne se ještě Slavia?
41:31
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Sebastián Vlček, asistoval Oliver Krček (2:5).
41:01
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Lukáš Koutník, asistoval Lukáš Rada (2:4).
38:53
Vyloučen hráč Kryštof Majkus družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za sekání.
37:20
Slavia nabídla soupeři gólovku z bezprostřední blízkosti, sokolovští ji ovšem odmítli.
34:50
Slavia spálila obří šanci. Z půl metru nedat do prázdné, to je také umění.
34:23
Údiv ve tváři všech příchozích, kteří se dozví, že vede Sokolov je značný.
32:00
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Oliver Krček, asistoval Sebastián Vlček (2:3).
32:00
Nedůraz slávistické obrany potrestán. Sokolov opět ve vedení.
30:00
30:00
29:59
Druhá třetina přinesla stejně jako ta první vyrovnaný florbal na úrovni 2. juniorské ligy.
25:54
Slavia využila přesilovku a srovnala na 2:2.
25:18
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil Michal Fuchs, asistoval Marek Fuchs (2:2).
25:16
Vyloučen hráč Lukáš Horešovský družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
25:07
Hra 4 na 4 nepřinesla branku.
22:27
Vyloučený hráč Sokolova se prý pokusil o souboj rameno na rameno, rozhdčí to ovšem viděl jinak.
22:23
Vyloučen hráč Vojtěch Kaňka družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za vražení zády.
21:59
Vyloučen hráč Michal Fuchs družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B na 2 minuty za hrubost.
21:55
Hráč Sokolova s číslem 10 si po každé kličce rovná brýle. Zatím si je rovnal jenom jednou.
21:03
Drobný hráč Sokolova ukázal své šikovné ruce a rychlou otočkou zmátl obranu soupeře.
17:53
Sokolovští nejsou zrovna v symbióze se svými florbalkami. To se Slávistům líbí.
17:15
Gólman Slavie zachránil své obránce, kteří rozehrávali jako mladší žáci a přišli o balónek.
16:30
Slavia začátek druhé části zaspala, sokolovští ale gól nevstřelili, ještě si nesrovnali mířidla.
15:00
15:00
14:59
První třetina přinesla poměrně klidný florbal na úrovni 2. juniorské ligy.
14:00
Sokolov se sice první třetinu spíše bráni, jeho brejky jsou ovšem nebezpečné a zatím tato strategie Sokolovu stačí.
13:23
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Jan Lazebník, asistoval Kryštof Majkus (1:2).
11:00
Sokolov bude své střely muset stočit tak o 6 metrů více ke středu hřiště. Tam stojí branka.
10:17
Posledních pár minut diváci sledují klidnou hru.
07:06
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Petr Koco, asistoval Kryštof Majkus (1:1).
07:06
Rychlá orientace v prostoru velkého brankoviště přinesla Sokolovu vyrovnání.
05:00
V úvodu zápasu se lépe daří Slavii, která to potvrdila i vstřelenou brankou.
01:26
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil Michal Fuchs, asistoval Matyas Tykal (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Iha a Karel Hencl.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Sokolov: brankář: Lukáš Rada; hráči v poli: Vojtěch Kaňka, Fathi Hedar, Matouš Burianek, Kryštof Majkus, Jan Lazebník