0:2
4:0
- : -

Prague Tigers Nehvizdy - TEXAS LONGHORNS 5:3
14. Eliška Horáková, 42. Martina Lamblová, 45. Eliška Mrázková, 58. Eliška Mrázková, 58. Nikola Bursová - 17. Michaela Lupačová, 25. Eliška Škvorová, 40. Eliška Škvorová; rozhodčí: Ondřej Jüngling - Ondřej Otáhal; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Martina Pilšáková 21 - Martina Gécová 27; po třetinách: 1:1, 0:2, 4:0;
60:00
Komentář vedoucího týmu p. Ondřeje Bendíka: Dneska se nemáme za co stydět potrapili jsme vedoucí tým tabulky škoda jen že jsme nedokázali udržet krok se zvýšeným tempem soupeře ve třetí třetině.Děkuji soupeři za zápas
60:00
Komentář trenéra domácích: Dvě třetiny jsme tomu nedali nic. Ve třetí, když už nám teklo do bot tak to byl výkon, který podáváme, když nám to moc nejde a to na výhru stačí. Dáme si oraz, nastavíme hlavy a za dva týdny věříme ve stoupající tendenci hry. Toto co právě prožíváme nám hodně pomůže v play off. Máme radost, že se nám v pravou chvíli probudily střelkyně.
60:00
57:56
Texas v šesti.
57:48
Timeout TEXAS LONGHORNS
57:48
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #27 Nikola Bursová, asistoval #43 Petra Šusterová (5:3).
57:36
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #49 Eliška Mrázková, asistoval #8 Martina Lamblová (4:3).
53:34
Vyloučen hráč #6 Eliška Škvorová družstva TEXAS LONGHORNS na 2 minuty za sekání.
53:34
Přesilová hra pro Tigers.
52:51
Hráčky Tigers chtějí ihned otočit stav a rozhodnout ještě v základní části.
51:30
Máme vyrovnáno zásluhou Martiny '' Culky'' Lamblové.
50:00
Posledních deset napínavých minut tohoto utkání. Odvezou si nečekanou a překvapivou výhru hráčky Texasu nebo Tigers otočí?
49:32
Hamerníková mimo branku.
48:37
Hosté si nic při přesilové hře nevyužili.
47:10
Batíková nad branku.
46:24
Vyloučen hráč #43 Petra Šusterová družstva Prague Tigers Nehvizdy na 2 minuty za sekání.
44:19
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #49 Eliška Mrázková, asistoval #85 Eliška Horáková (3:3).
43:46
Střela Šebestové vyražena gólmankou hostí.
43:24
Rozehrávka tigers akorát do protiútoku Texasu.
42:31
Horáková mimo branku.
41:43
Tigers se snaží vyrovnat, ale gólmanka Texasu je skvělá.
41:35
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #8 Martina Lamblová, asistoval #10 Nikola Hamerníková (2:3).
41:05
V první vážnější šanci Texas, ale skvělě Pilšáková skvělá.
39:55
V posledních sekundách druhé třetiny chytá vynikajícím zákrokem Pilšáková.
39:03
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil #6 Eliška Škvorová, asistoval #96 Natalie Vesecká (1:3).
39:03
Pilšáková nejdříve zakročila, ale potom začal zmatek, kde má balonek a je z toho třetí gól Texasu.
38:35
Naposlední chvíli zakročila Horáková.
38:10
Skvělý zákrok Pilšákové.
37:00
Tigers se dnes nedaří standartní situace.
36:35
Hráčky Tigers se snaží vyrovnat, ale obrana texasu je dnes houževnatá.
31:32
Střela Culky sražena gólmankou hostí.
30:10
Půlka utkání za námi a hráčky tigers mají problémy nutno říci s dnes kvalítnim Texasem.
28:55
Prokšanová vyslala slaboučkou střelu, která nenadělala gólmance hostí žádné problémy.
27:12
Culka na hřišti a hned její přítomnost byla znát.
24:17
24:17
Texas otáčí vývoj utkání
22:12
Hráčky Tigers vstoupili do druhé třetiny lépe než do té první.
20:35
V první šanci druhé třetiny Šusterové pouze do gólmanky.