8:2
2:1
- : -

Florbal Tachov B - FBC ROKYCANY 10:3
2. Adam Slepička, 2. Jakub Novosád, 4. Jakub Novosád, 6. Richard Ulbrich, 7. Jakub Novosád, 9. Tomáš Pahorecký, 10. Adam Slepička, 11. Tomáš Kantor, 15. Richard Ulbrich, 24. Richard Ulbrich - 7. Kvido Kuželka, 13. Lukáš Pech, 19. Vojtěch Svoboda; rozhodčí: Stanislav Čechal - Filip Beran; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 21; zásahy brankářů: Adam Basl 4 - Miloš Potůček 14; po třetinách: 8:2, 2:1;
26:00
23:15
Branku družstva Florbal Tachov B vstřelil Richard Ulbrich, asistoval Tomáš Pahorecký (10:3).
21:06
Vyloučen hráč Tomáš Pahorecký družstva Florbal Tachov B na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
18:52
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Vojtěch Svoboda, asistoval Adam Wolff (9:3).
14:57
Branku družstva Florbal Tachov B vstřelil Richard Ulbrich bez asistence (9:2).
13:00
13:00
12:14
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Lukáš Pech, asistoval Vojtěch Svoboda (8:2).
10:14
Branku družstva Florbal Tachov B vstřelil Tomáš Kantor bez asistence (8:1).
09:26
Branku družstva Florbal Tachov B vstřelil Adam Slepička, asistoval Richard Ulbrich (7:1).
08:11
Branku družstva Florbal Tachov B vstřelil Tomáš Pahorecký, asistoval Jakub Mazánek (6:1).
06:48
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Kvido Kuželka, asistoval Vojtěch Svoboda (5:1).
06:36
Branku družstva Florbal Tachov B vstřelil Jakub Novosád, asistoval Adam Slepička (5:0).
05:42
Branku družstva Florbal Tachov B vstřelil Richard Ulbrich bez asistence (4:0).
03:01
Branku družstva Florbal Tachov B vstřelil Jakub Novosád bez asistence (3:0).
01:30
Branku družstva Florbal Tachov B vstřelil Jakub Novosád, asistoval Tomáš Pahorecký (2:0).
01:00
Branku družstva Florbal Tachov B vstřelil Adam Slepička, asistoval Michal Mazánek (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Stanislav Čechal a Filip Beran.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ROKYCANY:
00:00
Line-up domácích Florbal Tachov B: brankář: Adam Basl; hráči v poli: Michal Mazánek, Tomáš Kantor, Richard Ulbrich, Tomáš Pahorecký, Jakub Novosád