2:4
0:1
- : -

TJ Jablonné nad Orlicí - ACEMA Sparta Praha 2:8
28. Nikola Uherková, 31. Tereza Štěpánová - 2. Lucie Dryáková, 4. Berenika Vrzalová, 6. Lucie Zemanová, 21. Lucie Zemanová, 26. Viola Kratochvílová, 35. Alžběta Novotná, 38. Tereza Halouzková, 44. Lucie Dryáková; rozhodčí: David Richter - Václav Jiruška; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Markéta Rundštuková 47 - Karolína Hujerová 30; po třetinách: 0:3, 2:4, 0:1;
60:00
Komentář trenéra domácích Davida Gruse: Dnes od stavu 0:3 naprosto otevřený zápas který rozhodl soupeř šťasnými brankami a našim holkám to cinkalo a padalo mimo. Soupeři přejem dobrou cestu domů.
60:00
Komentář trenéra hostů pana Tomáše Kozlíka: "Oproti dosavadním utkáním v této soutěži byl tento zápas ve výrazně nižší intenzitě. A ačkoliv měl náš dnešní výkon značné mezery, tak jsme rádi za naše první body do tabulky. "
60:00
Střely ve 3. části: 5:15
60:00
59:00
Vyloučen hráč #12 Aneta Navrátilová družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
44:36
Vyloučen hráč #78 Tereza Halouzková družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za hra bez hokejky.
43:03
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #22 Lucie Dryáková, asistoval #36 Markéta Šťástková (2:8).
37:45
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #78 Tereza Halouzková, asistoval #12 Aneta Navrátilová (2:7).
37:25
Šance Štěpánové končí za mantinelem
35:40
Na míčku hosté.
34:41
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #86 Alžběta Novotná, asistoval #79 Viola Kratochvílová (2:6).
32:02
Standartní situace Sparty na půlce hřiště
30:02
Branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil #37 Tereza Štěpánová bez asistence (2:5).
28:57
Omlouváme se za technické problémy a málo informací z placu. Internetové připojení tu není úplně dobré.
27:14
Branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil #23 Nikola Uherková, asistoval #15 Petra Macháčková (1:5).
25:13
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #79 Viola Kratochvílová, asistoval #86 Alžběta Novotná (0:5).
22:34
Hráčka hostí si táhla míček za bránou a hráčka, které nahrála bránu netrefila
20:27
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #67 Lucie Zemanová, asistoval #36 Markéta Šťástková (0:4).
05:43
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #67 Lucie Zemanová, asistoval #22 Lucie Dryáková (0:3).
05:15
Spartasi šla vystřídat a domací rozjeli breakovou akci přes celé hřiště, míček skončil za mantinelem
03:34
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #37 Berenika Vrzalová, asistoval #73 Eliška Vrzalová (0:2).
03:20
Únik Štěpánové končí střelou do golmanky hostí
01:53
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #22 Lucie Dryáková, asistoval #73 Eliška Vrzalová (0:1).
01:13
Hra je zatím klidná a pomalá
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Richter a Václav Jiruška.
00:00
00:00
Line-up hostů ACEMA Sparta Praha: brankář: Karolína Hujerová; hráči v poli: Stela Lukovská, Lucie Dryáková, Lucie Zemanová, Markéta Šťástková, Adéla Grundová
00:00
Line-up domácích TJ Jablonné nad Orlicí: brankář: Markéta Rundštuková; hráči v poli: Martina Jurenková, Monika Dolečková, Tereza Ježková, Tereza Štěpánová, Andrea Tomková