3:6
3:3
- : -

TJ Lokomotiva Louny-STARNET - FBC DDM Kati Kadaň 7:12
18. Marek Pačmag, 23. Michal Fürstl, 24. Lukáš Láník, 26. Aleš Linka, 48. Aleš Linka, 55. Aleš Linka, 57. Michal Bočánek - 13. Ondřej Kopp, 16. Lukáš Mock, 20. Marcel Kalfiřt, 23. Marek Pokorný, 25. Marek Pokorný, 30. Jakub Solar, 31. Lukáš Pardubský, 34. Mikuláš Kulík, 37. Lukáš Pardubský, 54. Jaroslav Michálek, 58. Dominik Mach, 60. Patrick Lenke; rozhodčí: Josef Heřmánek - Petr Kopta; vyloučení: 2:4; využití: 0:0; diváků: 54; zásahy brankářů: Václav Frajt 28 - Matěj Holeček 24; po třetinách: 1:3, 3:6, 3:3;
Komentář domácích Lindner Jiří (Trenér):
Dneska jsme sahali po větším úspěchu, než je důstojná porážka. Bohužel jsme si nechali soupeře odskočit ve druhé třetině do pětibrankového vedení, což jsme i přes závěrečný tlak nedokázali dotáhnout. Děkujeme soupeři za hru a přejeme hodně štěstí ve zbytku sezóny. FORZA LOUNY!!!
Komentář hostů Solar Jakub (Vedoucí):
Pěkné utkání ve kterém byli vidět góly i tvrdší souboje, ktreré se museli divákům líbit. Sice nás kraper trápila koncovka a rychlé protiútoky soupeře, ale výsledek hovoří v náš prospěch, za co jsme rádi. Děkujeme soupeři a kvalitní a fér utkání.
60:00
Střely ve 3. části: 12:12
60:00
59:59
Vyloučen hráč #15 Tomáš Princ družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET na 2 minuty za hrubost.
59:59
Na tvářích domácích můžeme vidět zklamání, po podání rukou a potlesku pro diváky můžeme prohlásit dnešní utkání za ukončené.
Děkujeme všem hráčům, divákům, příznivcům lounského florbalu i členům realizačního týmu obou týmů za účast i přízeň.
Těšíme se na Vás opět v Městské sportovní hale v Lounech.
59:58
Hráč s číslem 3 Mach Dominik padá k zemi. Na trestnou z domácích putuje Princák.
59:09
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #13 Patrick Lenke, asistoval #73 Mikuláš Kulík (7:12).
57:01
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #3 Dominik Mach, asistoval #21 Kryštof Danda (7:11).
57:01
Kadaň si vzala time-out ve správnou chvíli, ani ne za minutu se kadaňským podařilo využít návratu na palubovku gólem.
56:04
Kadaň si musela po Bočánkově gólové střele vzít čas na rozdýchanou.
56:03
Timeout FBC DDM Kati Kadaň
56:03
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET vstřelil #21 Michal Bočánek bez asistence (7:10).
56:03
Bočánek vol. 2, tentokrát se zadařilo.
55:54
Bočánek zkusil, míček se však zastavil u prvního hráče.
54:19
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET vstřelil #12 Aleš Linka z trestného střílení (6:10).
54:19
Aleš Linka si poradil s gólmanem hostů v nájezdu.
53:58
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #29 Jaroslav Michálek, asistoval #7 Lukáš Pardubský (5:10).
53:58
Michálek dává přesnou do levého horního růžku lounské kasy. Máme zde desátý gól hostů.
51:00
Další pokus Kadaně o zvýšení stavu utkání, tentokrát v podání hráče #21 Kryštofa Dandy. Střela se ale nevyvedla, končí mimo.
50:00
Zbývá posledních 10 minut utkání. Domácí se o jeden bod přibížili skóre Kadaně.
49:29
Kulík promáchl, šance před bránou domácích nevyužil.
47:55
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET vstřelil #12 Aleš Linka, asistoval #8 Martin Čonka (5:9).
47:55
Alešova střela se konečně vyvedla, do pravého horního růžku kadaňské kasy padá góóóól!!!
47:30
Krásná akce a ukázka symbiózy mezi Čížkem a Fürstlem, gólman hostů však El Cápovu alis Čížkovu střelu vychytal.
46:36
Aleš Linka zkouší vystřelit, bezvýsledně, střela vyražena.
45:41
Obě družstva využila přerušení ke střídání.
44:49
Gólman domácích Frajt opět zachránil situaci.
43:35
Kadaňská dvojice Lenke a Kulík na sebe před bránou domácích nenavázala, míček končí mimo bránu.
42:19
Ofenziva hostů se stupňuje, na gólmana Frajta padá jedna střela za druhou.
40:01
Jsme v poslední třetině, na obou týmech je vidět maximální snaha.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 11:13
40:00
39:59
Druhá třetina je u konce, začíná přestávka. Stav utkání stále 4:9.
39:40
Aleš Linka se před bránou hostů koncentruje na střelu, je ale pod tlakem obrany hostů a nemá moc času, takže míjí.
37:59
Timeout TJ Lokomotiva Louny-STARNET
37:59
Vyloučen hráč #97 Lukáš Mock družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za bránění ve hře.
37:59
Vyloučen hráč #4 Jakub Solar družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
37:59
Ofenzivní hra hostů vyúsťuje ve vyloučení dvou jejích hráčů. Zároveň time domácích.
37:40
Atmosféra na hřišti se vyhrocuje, slyšíme vyostřené debaty před. mezi hráči Kadaně a rozhodčími.
36:45
Louny přečkaly snadardku hostů před svou bránou, bloky splnily svůj účel.
36:11
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #7 Lukáš Pardubský, asistoval #73 Mikuláš Kulík (4:9).
35:00
Dnešnímu utkání přihlíží neuvěřitelných 54 diváků.
33:14
Kadaň zvýšila svůj bodový náskok, vede o 4 body.
33:13
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #73 Mikuláš Kulík bez asistence (4:8).
33:13
Padá gól v oslabení hostů, branku dává hráč #73 Mikuláš Kulík.
32:10
Vyloučen hráč #8 Miroslav Hanzlíček družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za zdržování hry.
32:10
Hra se začíná vyhrocovat. Od výhody pro domácí se přesunujeme rovnou k trestu pro hráče hostů za zdržování hry.
31:53
Oba týmy využívají přerušení k tomu, aby vystřídaly.
30:41
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #7 Lukáš Pardubský, asistoval #33 Dominik Šebek (4:7).
30:41
Opět další ze série gólů Kadaně, která tak zaznamenává již tříbodový náskok nad Louny.
30:32
Hra se přenáší na domácí polovinu.
30:16
Louny se opět snaží pronikat do obrany hostů, ovšem bezvýsledně.
29:07
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #4 Jakub Solar bez asistence (4:6).
29:07
Hosté se mohou radovat z dalšího gólu. Hráč #4 Jakub Solar tak zvyšuje náskok Kadaně nad Louny na 4:6. Škoda Louny, ale pojďte, jedeme dááál!!!
27:27
Hra začíná být napínavá, stále jsme svědky ofenzivy hostů, domácí se ale nevzdávají a snaží se využít další šance.
25:24
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET vstřelil #12 Aleš Linka, asistoval #17 Ondřej Hrdlička (4:5).
25:24
Domácí se nevzdávají a opět snižují skóre kadaňských na jednobodový náskok. Autorem gólu je Aleš Linka.
24:32
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #26 Marek Pokorný, asistoval #11 Ondřej Kopp (3:5).
24:32
Hra se obrací a k míčku se dostává opět Kadaň, útok uzavírá gólem hráč #26 Marek Pokorný.
24:00
Domácí přišli na chuť nasazenému tempu a chtějí dorovnat.
23:42
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET vstřelil #9 Lukáš Láník, asistoval #6 Marek Pačmag (3:4).
23:42
Stává se nemožné! Přichází další gól domácích, tentokrát v podání Lukáše Láníka.
22:53
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET vstřelil #14 Michal Fürstl, asistoval #22 Pavel Bezrouk (2:4).
22:53
Domácí vzápětí dávají další, již druhý gól a snižují tak náskok Kadaně. Střelcem je Figi AKA Michal Fürstl.
22:36
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #26 Marek Pokorný, asistoval #97 Lukáš Mock (1:4).
22:36
Krátce po začátku druhé třetiny dává gól Kadaň a zvyšuje skóre na 1:4.
20:45
Vidíme tvrdé zákroky, hlavně v podání našeho Ramba Martina Čonky, kadaňští odpadávají jeden za druhým.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 8:15
20:00
19:54
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #30 Marcel Kalfiřt, asistoval #4 Jakub Solar (1:3).
19:54
První třetinu uzavíráme gólem hráče hostů #30 Marcela Kalfiřta. Kadaň opět zvyšuje náskok nad Louny na 1:3.
19:47
Vyloučen hráč #14 Michal Fürstl družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET na 2 minuty za nedovolené vrážení.
19:32
Nadějná šance v podobě střely hráče #8 Martina Čonky.
19:12
Zbývá necelá minutka do konce první hrací části, kadaňští se stále snaží a dělají tlak na tým domácích.
17:47
S časem gólu domácích končí i jejich přesilovka, oba týmy opět v plné sestavě.
17:46
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET vstřelil #6 Marek Pačmag, asistoval #12 Aleš Linka (1:2).
17:46
Domácí snižují náskok Kadaně, hráč #6 Marek Pačmag dává góóóól!!!
17:13
Vyloučen hráč #30 Marcel Kalfiřt družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za hrubost.
17:13
Můžeme vidět faul na hráče domácích #9 Lukáše Láníka, následuje přesilovka domácích.
16:40
Hráči #73 Kulíkovi se málem podařilo dát góla, přihrávku však nakonec do brány nenasměroval.
15:41
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #97 Lukáš Mock, asistoval #17 René Chodura (0:2).
15:41
Kadaň zvyšuje skóre na 0:2.
12:01
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #11 Ondřej Kopp, asistoval #97 Lukáš Mock (0:1).
12:01
Úsilí Kadaně se nakonec vyplatilo, Kadaň skóruje, hráč s číslem 11 Ondřej Kopp dává gól.
10:48
Další útok na bránu domácích, zkusil to hráč s číslem 30 Kalfiřt Marcel, zanedlouho po něm hráč s číslem 63 Kolitsch Michal. Po rychlém protiútoku Loun následuje jejich střela na branku hostů.
09:41
Kadaň stále tlačí na kasu domácích, Louny se snaží ze všech sil a daří se jim dobývání ze strany Kadaně odolávat.
09:01
Další střela Kadaně na branku domácích, autorem tentokrát hráč s číslem 97 Lukáš Mock.
07:20
Hráči Kadaně se nebezpečně pohybují kolem brány domácích, obrana si s nimi ale věděla rady.
07:00
Princák zkušeně zablokoval střelu kadaňských.
05:20
Hra se zdá být vyrovnaná, po protiútoku hostů opět přichází útok domácích zakončený střelou hráče s číslem 2 Jiřího Klokočníka, ovšem mimo bránu.
05:00
Hra se přelévá z jedné poloviny na druhou, jeden protiútok střídá druhý.
03:54
Hráč hostů s číslem 11 Ondřej Kopp dostal šanci si vystřelit, šanci však překazily betony brankáře domácích Frajta.
02:54
Domácí postupují na druhou polovinu, snaží se prolomit kadaňskou obranu.
01:06
Hosté tlačí domácí, domácí statečně odolávají.
00:02
A máme tady začátek utkání, kterého se určitě oba týmy již nemohly dočkat.
00:01
Online zapisovatel se Vám pokusí zprostředkovat co nejlepší divácký zážitek prostřednictvím komentářů. Nyní jsme svědky nástupu obou týmů včetně představení line-upů.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Josef Heřmánek a Petr Kopta.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC DDM Kati Kadaň: brankář: Matěj Holeček; hráči v poli: Miroslav Hanzlíček, Ondřej Kopp, Marek Pokorný, René Chodura, Lukáš Mock
00:00
Line-up domácích TJ Lokomotiva Louny-STARNET: brankář: Václav Frajt; hráči v poli: Milan Čížek, Pavel Bezrouk, Michal Fürstl, Martin Čonka, Aleš Linka
00:00
Vážení příznivci elitního lounského florbalu, jménem Českého florbalu a pořadajícího oddílu TJ Lokomotiva Louny Vás vítáme u online přenosu dnešního utkání ČF - 15. kola soutěže Divize - skupina A - ve kterém proti sobě nastoupí domácí TJ Lokomotiva Louny-STARNET proti hostům z klubu FBC DDM Kati Kadaň. Utkání můžete sledovat živě od 17:00 hod. v Městské sportovní hale v Lounech.