5:4
- : -
FD Teplice

TJ Lokomotiva Louny-STARNET - FD Teplice 13:11
6. Michal Fürstl, 7. Aleš Linka, 16. Aleš Linka, 20. Dominik Krupka, 31. Marek Smištík, 33. Aleš Linka, 33. Aleš Linka, 39. Marek Smištík, 46. Dominik Krupka, 49. Lukáš Láník, 51. Aleš Linka, 55. Marek Smištík, 60. Aleš Linka - 5. Lukáš Fiala, 17. Ondřej Kus, 20. Lukáš Mucha, 25. Jan Koštoval, 27. Jan Koštoval, 34. Tomáš Rudolf, 39. Lukáš Mucha, 53. Tomáš Rudolf, 55. Ondřej Kus, 59. Richard Strejcovský, 60. Jan Koštoval; rozhodčí: Robert Kusek - Lukáš Kešner; vyloučení: 3:1; využití: 1:1; diváků: 89; zásahy brankářů: Václav Frajt 38 - Lukáš Topš 14, Jakub Podlucký 22; po třetinách: 4:3, 4:4, 5:4;
Komentář domácích Lindner Jiří (Trenér):
Dneska zůstávají body doma zaslouženě. Našeho oblíbeného soupeře jsme dnes předčili v kvakitě zakončení, jinak to byl vyrovnaný, okulahodící, florbalový souboj, diváci se museli bavit. Děkuji všem zůčastněným, za příjemné odpoledne a přeju šťastnou cestu domů. FORZA LOUNY!!!
Komentář hostů Brabec Ondřej (Asistent trenéra):
Utkaní které bylo pronásledováno chybami v obraně dopadlo v náš neprospěch. Děkujeme dívákům, soupeři a rozhodčím za utkání.

60:00
Děkujeme všem hráčům, divákům, příznivcům lounského florbalu i členům realizačního týmu obou týmů za účast i přízeň.
Těšíme se na Vás opět v Městské sportovní hale v Lounech.
60:00
Střely ve 3. části: 17:20
60:00
59:59
Branku družstva FD Teplice vstřelil #12 Jan Koštoval, asistoval #24 Lukáš Mucha (13:11).
59:59
Poslední gól tohoto utkání, vteřinu před koncem, a to ve prospěch Teplic, dával Koštoval. Už to ale na konečném skóre utkání nic nezměnilo.
59:26
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET vstřelil #12 Aleš Linka bez asistence (13:10).
59:26
Aleš se opět překonal a dává svůj šestý gól v tomto utkání, a to na prázdnou bránu. Teplice před koncem vsadily na power play, to se jim očividně ale moc nevyplatilo.
58:22
Timeout FD Teplice
58:22
Branku družstva FD Teplice vstřelil #80 Richard Strejcovský, asistoval #17 Lukáš Fiala (12:10).
58:22
Po gólu teplického hráče #80 Richarda Strejcovského, který putoval do pravého horního růžku lounské brány, následuje tajm Teplic.
54:50
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET vstřelil #45 Marek Smištík, asistoval #23 Jiří Klokočník (12:9).
54:50
Louny opět zvýšily svůj náskok nad Teplicemi prostřednictvím #45 Marka Smištíka, projevil se i #23 Jiří Klokočník, který asistoval.
54:32
Branku družstva FD Teplice vstřelil #64 Ondřej Kus, asistoval #17 Lukáš Fiala (11:9).
54:32
Teplice se nevzdávají a stále dýchají Lounům na krk, máme tu druhý gól Teplic v posledních pár minutách. Tento gól na to nevypadal, nakonec dojel do brány po zemi
52:34
Branku družstva FD Teplice vstřelil #21 Tomáš Rudolf, asistoval #17 Lukáš Fiala (11:8).
52:34
Teplice se nepřestávají snažit, snižují náskok Loun na 11:8.
52:00
Jeden z rozhodčích Robert Kusek se přimotal do dráhy sprintu několika z hráčů a odletěl za mantinel. Vzal to s úsměvem ;)))
51:18
Vyloučen hráč #10 Michal Paseka družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET na 2 minuty za zdržování hry.
51:18
Standardka před bránou domácích po vyloučení Pasekáče. Louny nenechaly projít teplické hráče, situaci zachránil #45 Marek Smištík vyhozením míčku pryč od brány.
50:29
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET vstřelil #12 Aleš Linka, asistoval #45 Marek Smištík (11:7).
50:29
Louny si mohou připsat branku v přesilovce, když Aleš Linka dal svůj již pátý gól v tomto utkání.
49:15
Vyloučen hráč #41 Jan Karafiát družstva FD Teplice na 2 minuty za blokování hokejky.
49:15
První vyloučení hráče z družstva hostů, na trestnou se na 2 minuty posadil hráč #41 Jan Karafiát.
48:11
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET vstřelil #7 Lukáš Láník, asistoval #14 Michal Fürstl (10:7).
48:11
A je to tady, zapisovatelský stolek je bezpochyby plný jasnovidců, příští branková situace ve prospěch Loun skutečně vyústila v další góóóóól!!! Dvojice Lukáš Láník a Michal Fürstl nám ukázala skvělou spolupráci!
47:00
Málem jsme tu měli další gól Loun. Gól však nebyl uznán. Smůla. Louny si to ale určitě vynahradí v příští brankové situaci!!!
45:45
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET vstřelil #33 Dominik Krupka, asistoval #27 Jaroslav Bielik (9:7).
45:45
Louny tak opět zvýšily na 9:7.
45:30
#27 Jarda Bielik trochu po souboji zavrávoral, ale zato se rychle posbíral ze země a za malou chviličku už přihrával hráči #33 Dominiku Krupkovi na další gól domácích!!!
43:41
Louny mohou slavit, své oslabení přečkaly s čistým štítem! Pasekáč se vrací na palubovku.
42:56
Fantastický zákrok domácího gólmana Vaška Frajta, zachránil to.
42:41
První minuta oslabení Lounům uplynula jako voda, lounská defenziva se statečně snažila zabránit průchodu teplickým hráčům.
41:41
Vyloučen hráč #10 Michal Paseka družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET na 2 minuty za blokování hokejky.
41:41
Máme tu teprve druhé vyloučení v celém utkání, opět na domácí straně, tentokrát na trestnou putoval hráč #10 Michal Paseka.
40:44
Po přihrávce od Aleše Linky zkusil štěstí Jiřík Klokočník střelou na bránu hostů, je to škoda, míček v bráně neskončil.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 20:13
40:00
39:59
Lounům se nakonec podařilo přečkat druhou třetinu téměř bez újmy, i přes čtyři góly, které v této třetině padly na obou stranách drží Louny stále své vedení! Ale byly to nervy a ještě budou...
38:44
38:44
Už to vypadalo špatně, Louny však dokázaly opět zvednout stav utkání a posunout se do vedení! Nad FORZOU však stále visí její pověstná druhá třetina, naštěstí už jen něco přes minutu.
38:29
Branku družstva FD Teplice vstřelil #24 Lukáš Mucha, asistoval #12 Jan Koštoval (7:7).
38:29
Teplice srovnávají na 7:7.
35:00
Dnešnímu utkání přihlíží neuvěřitelných 89 diváků.
33:31
Branku družstva FD Teplice vstřelil #21 Tomáš Rudolf, asistoval #12 Jan Koštoval (7:6).
33:31
Hráč hostů #12 Koštoval se opět prosadil, tentokrát asistoval #21 Tomáši Rudolfovi, Teplice dávají gól z protiútoku a snižují tak náskok Loun na 7:6.
32:49
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET vstřelil #12 Aleš Linka, asistoval #23 Jiří Klokočník (7:5).
32:49
Střídání brankáře. Nový brankář #1 Jakub Podlucký družstva FD Teplice
32:49
Stalo se neuvěřitelné, Aleš dává další, v pořadí již čtvrtý gól!!! Louny tak zaznamenávají již dvoubrankový odstup od Teplic.
32:18
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET vstřelil #12 Aleš Linka, asistoval #27 Jaroslav Bielik (6:5).
32:18
A máme tady další gól Aleše Linky, již třetí v tomto utkání, takže hattrick!!! Gratulujeme Aleši!
30:05
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET vstřelil #45 Marek Smištík, asistoval #15 Tomáš Princ (5:5).
30:05
Útok Loun se vyplatil. Smišťa dává pěkný gól, srovnává tak skóre na 5:5.
29:47
Teplice na míčku, Louny si přebírají protihráče na své vlastní polovině. Nakonec rozehrávají z rohu a přesouvají se do ofenzivy na hostovskou polovinu.
27:42
Pasekáč střílí a mijí.
27:24
Trestné střílení družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET neproměnil #12 Aleš Linka.
27:24
Docela drsná srážka v brankovišti hostů. Domácí Aleš Linka se drží za kotník, kapitán teplického družstva #98 Lukáš Soukup se drží za hlavu a za koleno, snaží se nějak dopajdat na střídačku.
Následuje nájezd (trestné střílení) v podání Aleše Linky.
26:01
26:01
Můžeme sledovat pokračující symbiózu mezi Koštovalem a Muchou, v podstatě to samé, další gól Teplic.
24:45
Buly v rohu na domácí polovině.
24:24
24:24
Mucha se konečně uplatnil, asistoval hráči hostů #12 Janu Koštovalovi.
23:45
Hráč hostů #24 Lukáš Mucha zkoušel vystřelit, míček končí v síti za manťákem.
22:16
Domácí hráč #23 Jirka Klokočník se proletěl a skončil v síti za mantinelem na domácí polovině.
21:50
Domácí rozehrávají od pořadatelského stolku, míčku se ujmul obránce #22 Pavel Bezrouk.
20:44
Z pořadatelského stolku pozorujeme, že na střídačce domácích není Martin Čonka, na konci druhé třetiny ležel za mantinelem a dával se dohromady. Doufáme, že to není nic vážného.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 11:16
20:00
19:54
Branku družstva FD Teplice vstřelil #24 Lukáš Mucha, asistoval #64 Ondřej Kus (4:3).
19:54
Hosté dotahují Louny, zvýšili skóre na 4:3. Louny mají tím pádem pouze jednobodový náskok a s ním vstupují i do své krizové druhé třetiny. Přejeme hodně štěstí!!
19:09
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET vstřelil #33 Dominik Krupka, asistoval #23 Jiří Klokočník (4:2).
19:09
Domácí opět zvýšili svůj náskok nad Teplicemi, stav utkání necelou minutu před koncem první třetiny je 4:2.
16:48
Branku družstva FD Teplice vstřelil #64 Ondřej Kus bez asistence (3:2).
16:48
Nyní jsme sledovali gól hráče hostů #64 Ondřeje Kuse z výběhu, míček zamířil do pravého růžku domácí brány.
15:32
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET vstřelil #12 Aleš Linka, asistoval #10 Michal Paseka (3:1).
15:32
Druhý gól Aleše Linky v tomto utkání, domácí stále vedou, Aleš zvýšil náskok Loun o další bod.
13:52
Hráč hostů #64 Ondřej Kus poslal domácího #23 Jiříka Klokočníka málem mezi diváky na tribunu.
13:34
Hráč hostů #24 Lukáš Mucha se pokusil o další střelu na bránu domácích, první skončila docela nebezpečným vysokým nápřahem, na druhou se mu opět nepodařilo zkoncentrovat.
11:47
Hráš #12 Aleš Linka končí mezi manťáky, pomalu se sbírá a vyráží zpátky do hry!
11:43
Host #24 Lukáš Mucha zkusil štěstí, míjí lounskou bránu.
09:55
Pavel Bezrouk nyní vyletěl v rohu domácí poloviny ze hřiště, málem se rozbil o bednění.
09:45
U pořadatelského stolku se nemůžeme shodnout na počtu kamer v hale, vidíme jednu, druhou na tribuně, třetí za bránou domácích, další na schodišti za bránou hostů; pomalu více kamer než diváků ;)))
08:34
Teplice zase tlačí na domácí, z palubovky se ozývají časté dohady.
07:46
Vyloučen hráč #15 Tomáš Princ družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET na 2 minuty za sekání.
07:46
Princák je dnešním prvním vyloučeným hráčem.
06:53
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET vstřelil #12 Aleš Linka, asistoval #28 Milan Čížek (2:1).
06:53
... a končí dalším super gólem, tentokrát v podání Aleše Linky, který dokázal svým semaforem slušně zamotat hlavu teplickému brankáři.
06:14
Stav je po gólu domácích vyrovnaný, tepličtí se snaží tlačit na domácí obranu; hra se nyní přelila na polovinu hostů a .....
05:05
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET vstřelil #14 Michal Fürstl bez asistence (1:1).
05:05
Lukáš Láník se proletěl na polovině hostů, domácí #14 Michal Figi Fürstl nezaváhal, využil situace a je z toho nádherný góóóóóól!!!
04:31
Branku družstva FD Teplice vstřelil #17 Lukáš Fiala, asistoval #64 Ondřej Kus (0:1).
04:29
Další standardka před bránou domácích, teď po sekanci domácího Martina Čonky. Bohužel pro domácí končí gólem teplického hráče #17 Lukáše Fialy.
01:19
Hosté před bránou domácích si stěžují: "To bylo na dvojku!!", rozhodčí odpovídá: "Jasnýýýý, beru na vědomí." Tepličtí se snaží projít domácí obranou ale marně.
00:01
Nyní jsme svědky slavnostního nástupu nejdříve týmu hostů a nyní i naší FORZY na domácí palubovku, v podání slavného DJ Zakyho!
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Robert Kusek a Lukáš Kešner.
00:00
00:00
Line-up hostů FD Teplice: brankář: Lukáš Topš; hráči v poli: Tomáš Rudolf, Lukáš Fiala, Ondřej Kus, Jan Koštoval, Lukáš Mucha
00:00
Line-up domácích TJ Lokomotiva Louny-STARNET: brankář: Václav Frajt; hráči v poli: Milan Čížek, Martin Čonka, Aleš Linka, Jiří Turek, Marek Smištík
00:00
Vážení příznivci elitního lounského florbalu, jménem Českého florbalu a pořadajícího oddílu TJ Lokomotiva Louny Vás vítáme u online přenosu dnešního utkání ČF - 19. kola soutěže Divize - skupina A - ve kterém proti sobě nastoupí domácí TJ Lokomotiva Louny-STARNET proti hostům z klubu FD Teplice. Utkání můžete sledovat živě od 17:00 hod. v Městské sportovní hale v Lounech a exkluzivně také na facebookové stránce Florbal Louny - TJ Lokomotiva Louny, kde Vám náš klub nabídne videopřenos utkání i s komentářem předsedy klubu Jana Macháčka spolu s kolegou z partnerského klubu Házená Louny Kamilem Buškem.