1:0
5:3
- : -

TJ Lokomotiva Louny-STARNET - 1.FBC DDM Děčín IV 6:9
32. Josef Helšus, 47. Jiří Turek, 49. Marek Smištík, 56. Jiří Klokočník, 56. Michal Paseka, 60. Milan Čížek - 5. Petr Vybíral, 6. Petr Fišer, 12. Jan Fidler, 14. Petr Vybíral, 17. Šimon Pilek, 20. Jan Drobný, 53. Marek Sochor, 57. David Matza, 60. Jakub Věchet; rozhodčí: Erich Kellermann - Tomáš Chleborád; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 73; zásahy brankářů: Václav Nejman 33 - Jan Drobný 28; po třetinách: 0:6, 1:0, 5:3;
Komentář domácích Lindner Jiří (Trenér):
Dnešní prohra jde jednoznačně za mnou, nezareagoval jsem v první třetině na nepřízniví výkon a nechal v tom kluky plácat. Od druhé třetiny jsme změnili uplně všechno a fungovalo to. Děkujeme všem zůčastněným, skvělému publiku a hostům přejeme šťastnou cestu domů. FORZA LOUNY!!!
Komentář hostů Miško Petr (Trenér):
V první třetině vše vycházelo na jedničko, od druhé třetiny jsme až příliš rychle a často chodili do nepřipravených střel a vzhledem k naší vychýlené mušce to znamenelo ztráty míčku. Ve třetí třeti jsme pak necchalí Louny dotáhnout se na dostřel, ale 3 důležité body jsou doma a to je hlavní. Díky všem za utkání.
60:00
Střely ve 3. části: 13:13
60:00
59:59
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #10 Jakub Věchet, asistoval #29 Marek Sochor (6:9).
59:40
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET vstřelil #28 Milan Čížek, asistoval #39 Jiří Turek (6:8).
57:56
Timeout TJ Lokomotiva Louny-STARNET
56:12
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #12 David Matza, asistoval #4 Vladislav Vrátil (5:8).
55:51
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET vstřelil #10 Michal Paseka, asistoval #7 Lukáš Láník (5:7).
55:46
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET vstřelil #23 Jiří Klokočník, asistoval #45 Marek Smištík (4:7).
52:00
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #29 Marek Sochor bez asistence (3:7).
48:23
Timeout 1.FBC DDM Děčín IV
48:23
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET vstřelil #45 Marek Smištík, asistoval #23 Jiří Klokočník (3:6).
46:03
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET vstřelil #39 Jiří Turek, asistoval #7 Lukáš Láník (2:6).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 7:11
40:00
31:43
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET vstřelil #34 Josef Helšus, asistoval #28 Milan Čížek (1:6).
27:11
Vyloučen hráč #39 Jiří Turek družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET na 2 minuty za hrubost.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 14:18
20:00
19:00
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #36 Jan Drobný, asistoval #31 Petr Vybíral (0:6).
18:58
Vyloučen hráč #7 Lukáš Láník družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET na 2 minuty za nedovolené vrážení.
16:47
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #61 Šimon Pilek, asistoval #22 Radek Štulc (0:5).
13:15
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #31 Petr Vybíral, asistoval #10 Jakub Věchet (0:4).
11:01
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #94 Jan Fidler, asistoval #16 Matouš Dašek (0:3).
05:01
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #6 Petr Fišer, asistoval #12 David Matza (0:2).
04:41
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #31 Petr Vybíral bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Erich Kellermann a Tomáš Chleborád.
00:00
00:00
Line-up hostů 1.FBC DDM Děčín IV: brankář: Jan Drobný; hráči v poli: Petr Vybíral, Matouš Dašek, David Matza, Jan Fidler, Lukáš Vlček
00:00
Line-up domácích TJ Lokomotiva Louny-STARNET: brankář: Václav Nejman; hráči v poli: Milan Čížek, Jiří Klokočník, Pavel Bezrouk, Jiří Turek, Marek Smištík